16. Gün bebekler tedirgin

SUPEROTT

Yeni üye
Kankalar sponsordan aldim patladi masallah hepsi ilk growum
16. Gunleri bugun
1000 watt led yaklasik 40cm aralik var
Nem 40-60 arasi
Havalandirmada filan sikinti yok
Sadece sudan baska koklendirici verdim 3 gun once bebekler neden sarardi problemleri ney kankalar,üstatlar var mi bir fikrinizFC81D7F4-AAE7-4620-A8E5-42D7C721E06D.jpeg641F028D-960D-4C94-A05D-8FDC363BBB8A.jpeg2. Fotograf 20. Gun
Gübreyi gec verdigim icin mi cok bodurlar acaba , genetikten mi bi fikriniz var mi reisler ?

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Dostum acilen grow gübrelerine başla çok geç kalmışssın Bitkin aç. Mesela 1lt suya grow gubrenı ekle ph ayarla ve kac ml verıceksen ver kalanı at cope gıtsın tekrar 3-5 gun sonra kullanma o suyu.

Edit liyorum püsküüüüüüüüüttttt gerekeni yazmış görmedim=)

püskütvarmı

Ordinaryüs
Dostum acilen grow gübrelerine başla çok geç kalmışssın Bitkin aç. Mesela 1lt suya grow gubrenı ekle ph ayarla ve kac ml verıceksen ver kalanı at cope gıtsın tekrar 3-5 gun sonra kullanma o suyu.

Estağfurullah abi asıl gerekeni sen yazmışsın . Etiketlemese yorum yapmayacaktım indoora yorum yapmak bana göre değil . Çok farklı bitkilerin büyüme aşamaları outla indorun , şu görüntü dışarıda normal denilebilir bitkinin o şartları vesaire . Birde kardeşim nemi 65 70 tut bu dönem son yorumum olsun indoora :)

SUPEROTT

Yeni üye
Gübre vermeye baslayabilirsin . Abartilcak bir durum yok bro. Toparlar hemen .
Gubre verdim ve kucuk kagit bardaklardan 11 lt lik saksilara aldim bebekleri abi ( suyu 3lt verdim az mi abi sizce ? Gubreli suyu 5 saksiya 3lt gubreli su
Ledd i 54 cm cektim dogru mu yaptim bilmiyorum led 1000 watt samsung un cod ledi sicaklik 28
Nem 70
Rica etsem kardesine fikir verirmisin EA90888D-EB86-40F3-93DF-EE9EC0F9CBAF.jpeg

SUPEROTT

Yeni üye

0A38DFBB-211C-411A-BD5C-6BC3D9CC4818.jpeg
Abicim nasillar sence

higthead

Jolly Green
Her saksıya 3 lt sumu verdin?????(böyle bir hata yapmamışssındır umarım) yoksa 3 lt suyu bölüştürdünmü??? Bölüştürdüysen saksı başı 600ml biraz fazla ama neyse. Dostum bıtkının okadar kökü yokki sağa sola su vermişssin. bidahakine yaprak cevre hizasına ver. dibine fazla girmeden. Sıcaklığı düşürmeye bak.

SUPEROTT

Yeni üye
Her saksıya 3 lt sumu verdin?????(böyle bir hata yapmamışssındır umarım) yoksa 3 lt suyu bölüştürdünmü??? Bölüştürdüysen saksı başı 600ml biraz fazla ama neyse. Dostum bıtkının okadar kökü yokki sağa sola su vermişssin. bidahakine yaprak cevre hizasına ver. dibine fazla girmeden. Sıcaklığı düşürmeye bak.
5 saksiya toplam 3lt su verdim bio grow la 400 ml verdim toplam gubre miktarini led 54 cm iyimi abi 20. Gunundeler

SUPEROTT

Yeni üye
5 saksiya toplam 3lt su verdim bio grow la 400 ml verdim toplam gubre miktarini led 54 cm iyimi abi 20. Gunundeleetr
etrafina haybeye dokmusum ilk growum abi bilmiyorumki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
    * ******* ** ** ***** *** ******** ****** ****** *********** **** ***** *******
  • zero00 zero00:
    dready**********
  • zero00 zero00:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ****** ** ****** ********* ********* *** dready******* ***** ********* ******* ********** ********** ** ***** *** dready* ***********
  • Brother Brother:
    ***** ******* ********* ******** **
  • A ax-b:
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ****** ** ****** ********* ********* ***** ******* ********* ******** **
  • Brother Brother:
    ** ***** ****** ****** **
    +1
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** *** ** ***** ****** ****** **
  • Brother Brother:
    dready** ******** ***** ******** **
    +1
  • Brother Brother:
  • Brother Brother:
    ** ****** dready** ****** **
    +2
  • Brother Brother:
    +1
  • Brother Brother:
    **** ********* ******** ***** dready **** ******
  • Brother Brother:
    ***** ******* ********* ***** ***** ********* *** ** ***** ***** ***** ******* *** ****
  • Brother Brother:
    ********* *********** ***** ******* *** dready*
  • Brother Brother:
    **** dready** ***** **** ** dready**
  • Brother Brother:
    dready ***
  • Y YatoSama:
  • B Bomberx:
  • Brother Brother:
    ***** dready ****
  • Brother Brother:
  • B Bomberx: