16 gun oldu cözüm bulamadim..

Arkadaslar s.a oncelikle 16 gun oldu sadece su verdim su ana kadar ama bir turlu buyumedi ve yapraklari sarariyor.. troprak monkey light. Isi ts hydro3000 yukseklik 70cm isi 24 ile 30 arasi. Ph ilk zaman ölcmedim ama suan ölçüyorum ph6 ile 6.4 arasi
Lutfen growlar yardim ediniz

Ü

Üye silindi 22832

Guest
ts hydro3000 70cm çok az.daha yukarı kaldırmalısın.ben de viparspectra V600 var. kullanma kılavuzunda seedlingler için 120cm yükseklik yazıyor.
sen de kendi ürünün klavuzuna bak

WeedMann

Üye
Bende de hemen hemen aynı sistemden var ts3000 65 70 arası kullanıyorum bende mesafeyi dimmer %30. yanlış mı yapıyorum acaba ?
ts hydro3000 70cm çok az.daha yukarı kaldırmalısın.ben de viparspectra V600 var. kullanma kılavuzunda seedlingler için 120cm yükseklik yazıyor.
sen de kendi ürünün klavuzuna bak

Ü

Üye silindi 22832

Guest
%30 diyince ışık da problem değil gibi geldi.
gübre mi verdin?

Arladaslar tam olarak yapmam ve yapmamam gerek olan nedir herkes bir sey söyledi ama hangisini uygulayacagimi bilemedim...

Hahilmi

Yeni üye

Selam kardeşim bak bunlarda 16 günlük idi yani 16. Gününde çekmiştim bu fotoları bu gün 21. Günü ve ilk gübreyi bu gün vericem.

Ne gübresi aga su ver ona su görmüyon mu afedersin toprağın at boku gibi olmuş. Birde o sarı dandik ph metre lerden uzak dur az parana kıy iyi bir ph metre al derim.

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
eğer yanlış görmediysem toprak için monkey soil ya da coco kullanıyorsun. bitkiler besinsiz kalmış çok net. coco kullanıyorsan her gün sulaman lazım saksının %5 i kadar suyla ve derhal gübreye başla açlıktan gebermiş bitkiler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • B bandaleros:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • N nicozaniolo:
  • N nicozaniolo:
    **** ***** *** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ********* **** ********** ***** ***** ***** ***** ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • GardensGarage GardensGarage:
    ***** ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
  • istr istr:
    ***** *** ********** ***** ** * ******** **** ** ******* **** *** *** ***** ** ***** dready** ******* *********** **** ******* ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
    ****** ***** ******** ****** *** *** ***** ********** ** ******* ******** *** ******* *** **** ********* **** *********
  • GardensGarage GardensGarage:
    ** *** ***** dready ******* **
    +2
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* *********** ***** **** *** ********* **** *** ***** dready ******* ********* ******* ********* *** **** *********** ********* ********* ******* *** **** **
  • cokorama cokorama:
    ******** *** ***** dready ******* **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ***** ******* ****** ***** ******** *** ** ****** ***** ****** *** **** ********* ***** ***** *** ******* ****** *****
    +1
  • cokorama cokorama:
    ********** *********** ******* ***** ******* ****** ***** ******** *** ** ****** ***** ****** *** **** ********* ***
    cokorama cokorama: ********** *********** ******* ***** ******* ****** ***** ******** *** ** ****** ***** ******...