19.günde koku sorunu

Kabinde 3 bitkim var teki 4 diğerleri 15ve 19. Günleri ve evde aşırı koku yapmaya başladı karbon filtre var ama ışığın üstüne koydum ve kabinin kapağını açık bırakıyorum acaba bu yüzden mi daha şimdi bu kadar koku yayılıyosa ileride ne yapıcam ?

Etkenypl

Yeni üye
Dostum karbon kabim m3 be ölçülerini yazmamışsın Yazarsan bilğili arkdşlar fikirlerini dile getirir kabin markası dahi

Kabinde 3 bitkim var teki 4 diğerleri 15ve 19. Günleri ve evde aşırı koku yapmaya başladı karbon filtre var ama ışığın üstüne koydum ve kabinin kapağını açık bırakıyorum acaba bu yüzden mi daha şimdi bu kadar koku yayılıyosa ileride ne yapıcam ?
Kabin ölçüleri 60*120*160 bez dolap içi panda ile kaplı
Karbon filtre:190m3
Fan:187m3

Etkenypl

Yeni üye
Çözüm yolu bulman gerek 4 bitkiyle bez dolapta Karbon filtrenin hiç bi numarası yok heryerinden hava alıyor Dandik kabinler dede aynı muhabbet var kanka

Etkenypl

Yeni üye
Nem makinesine su kokusu atsam bitkilere sıkıntı yaratır mı acaba
Kanka geçiçi bi çözüm olabilir ama 4 bitki için ileride Önlemini almazsan problem yaşarsın kokuyu bastırma imkann yok kanka. Zeuxe kabin alıp 4 bitki bakıp karbon filtre ile bile koku problemi yaşayan var + snn kabin el yapımı kanka dikkat etmen gerek gidişata göre

Sg35

Üye
Kanka alakasiz ama 60 derinlikli bez dolabi nerden buldun? Ben bulamiyorum o kadsr derin, hep max. 45cm oluyorlar. Marka, link vs. varsa paylasabilir misin?

Kankalar bu dolabın iskeletini keresteciden sunta alıp biz çaksak olmaz mı ? Üstünü mylar ile kaplarız. Bunu bu sitede yapan neden yok. Olmayacak bir iş midir?

S

silas

Guest
bez dolaplarda koku sızdırması olayı çok sık olur, alüminyum bant kullanarak içten tekrar bi üstünden geç, aralıkları iyice yapıştır, kabini açık bırakma, ışık kapalı olduğunda havalandırma zaman ayarlı prizle belirli aralıklarla çalışsın 15dk start-stop şeklinde, fanları ses olayından dolayı geceleri çalıştırmıyorsan hız ayar dimmeri takıp hızı düşür buna bağlı olarak seste azalacak. Dumanın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kolpa.: * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** ********* +1