1x Sweet tooth auto 1x Super lemon haze auto 250 w hps sistem grow ( hasat alındı toplam 214 gram )

• Konbuyu başlatan Üye silindi 13123
  • Başlangıç tarihi

Ritimetkisi

Yeni üye
Aga ısı ve nem lazım onlara ilk etapta ya. bi bardağın içinde filizlenmesi için + nem taktiği vardı. Ama çıkar üstad biraz daha sabır sanırım. iyi growlar ustacığım

Ü

Üye silindi 13123

Guest
25.11.2020 1.gün kızım topraktan çıkabildi ( cob ile soğuktan 5 gün çıkmadı hps ye geçinde 2 saatte gösterdi kendini ) sistemde değişiklik yapıldı kabin ısısını yükseltmek için 250 w shp ye geçiş yapıldı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 21953

Guest
25.11.2020 1.gün kızım topraktan çıkabildi ( cob ile soğuktan 5 gün çıkmadı hps ye geçinde 2 saatte gösterdi kendini ) sistemde değişiklik yapıldı kabin ısısını yükseltmek için 250 w shp ye geçiş yapıldı.

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun kanka ;)

Ü

Üye silindi 21334

Guest
Hayır kanka kendim ayarlıcam bitkinin durumuna göre arttırıp azaltıcam gelişime bakacam yani gübre konusunda. Bi boş bi dolu şeklinde sulama yaparım.

bu ortalama 700gr aldığın hasatta ışık neydi kanka senin :D cok merak ettim bende yapcam

Ü

Üye silindi 13123

Guest
29.11.2020

1x Super lemon haze auto eklendi nem makinası yer açmak için dışarı çıkarıldı shp lambadan vaz geçerek mh + hps sipariş geçtim ayrı ayrı kullanacağım verimi arttırmak adına böyle bir karar aldım.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
10.12.2020

sweet tooth auto 15.gün biraz ucube gibi büyüyor önceki growda böyle olmustu sanırım tohumdan kaynaklanıyor.

super lemon haze auto 11. gün yavaş fakat gayet sağlıklı gidiyor

Ü

Üye silindi 13123

Guest
21.12.2020 26. gün sweet tooth 22. gün lemon haze reflektör geldi kurdum yaklaşık 5 bin lux fazla ışık vermeye başladı aynı mesafeden baya etkili oldu normalde 13 bin çıkıyordu 18 bin ölçüyor şuanda aynı mesafeden ısıda da 5 derecelik bir artış oldu gece 24 gün içi 27-28 derece olmaya başladı kabin.

Son 3 gün gündür gelişim tamamen durmuştu sıkıntıyı anca çözebildim soğuk nemi vantilatörün sürekli vurması yüzünden yapraklar cortlamıstı bu gün yeni katın çıkmaya ve gelişimin baya hızladını görmeye başladım grow başından beri bu şekilde nem yüzünden yavaş gelişim oldu banada iyi bir ders oldu bakalım hasatı baya etkileyecek bu durum ama yapacak bişi yok ilave revive takviyesi veriyorum normal hale dönecekledir 1 haftaya umarım.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
26.12.2020 31.gün sweet tooth 27. gün lemon haze 2 kızımında kelleleri aldım biraz geç oldu ama sıtresi atlatmalarını bekledim şuan için herşey yolunda gidiyor.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
29.12.2020 34.gün sweet tooth 30. gün lemon haze şuan için her şey iyi gidiyor sweet tooth ta ufak bi gübre yanığı oldu sekli şemali kayan 2 fan yaprağını da budadım sanırım toprak az geldi kökler saksıyı şuan doldurmuş durumda altlardan çıkmaya çalışıyor kökler çünki ısı gün içi 24-27 geceleri ise 21-24 arası oluyor nem 40-50 arası fazla arttırmıyorum yapraklara vurmasın tekrar diye.

El_Takashi

Kıdemli Üye
29.12.2020 34.gün sweet tooth 30. gün lemon haze şuan için her şey iyi gidiyor sweet tooth ta ufak bi gübre yanığı oldu sekli şemali kayan 2 fan yaprağını da budadım sanırım toprak az geldi kökler saksıyı şuan doldurmuş durumda altlardan çıkmaya çalışıyor kökler çünki ısı gün içi 24-27 geceleri ise 21-24 arası oluyor nem 40-50 arası fazla arttırmıyorum yapraklara vurmasın tekrar diye.

Kanka lst ya da topping yaptın mı ?
Evet strese girmişler fakat toparlamışlar.
Revive kaç ml verdin ?

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka lst ya da topping yaptın mı ?
Evet strese girmişler fakat toparlamışlar.
Revive kaç ml verdin ?
Kanka sadece 1kere kelle aldım soldaki lemon hazenin 4. katta aldım sağdaki sweet tooth 5. katta aldım revive verdim hemde bolca son 5 sulamada ilk 4 ünde her birine 1ml verdim son sulamada ise 2 ml verdim litre başına.Sweet tooth biraz dengesiz oldu genetik kaynaklı bi sorun var bitkide yapraklar mutasyonlu gibi çıkıyor bağzıları ve nem düşük olduğu için biraz gelişim yavaş.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
30.12.2020 lemon haze 31. günde ilk pistili attı ana gövdede 2 tane gördüm umarım biraz daha enine boyuna büyür daha baya ufak hasat beklentilerin baya altında olacak gibi. Sweet tooth 35. gün daha pistil yok sanırım bi 1 hafta 10 gün daha atmayacak.Kabin ısısı gene bayağıbi düşmeye başladı SHP lambayı takmayı düşünüyorum ısıyı arttırabilmek için.

El_Takashi

Kıdemli Üye
Kanka tak bişey
30.12.2020 lemon haze 31. günde ilk pistili attı ana gövdede 2 tane gördüm umarım biraz daha enine boyuna büyür daha baya ufak hasat beklentilerin baya altında olacak gibi. Sweet tooth 35. gün daha pistil yok sanırım bi 1 hafta 10 gün daha atmayacak.Kabin ısısı gene bayağıbi düşmeye başladı SHP lambayı takmayı düşünüyorum ısıyı arttırabilmek için.

Kanka tak bişey olmaz , bence o fırlayacak güzel gübresini ver , bende de genetıktwn oyle vardı sonradan kabak çekirdepi gibi açıldı 600 hps a 400 w shp ekleyınce

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** * **** ***** ***** ** **** ****** ********** hahahaha ********* ***** **** *** ****** **** ****** ********* ** ******* ******** ******
    **** ****** ******* ***** * **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    * ***** **** *** ****** ***** ********* ****** *** **** ******** ******* ******* ****** ***** ** *** *** hahahaha******* **** ***** ********* ** ***** ****** ***** * ** ****** *********
  • Melez Melez:
    ***** ** ****** ********** ********* ****** ******** ******** *** **** **** ****** ********** hahahaha
  • D DrNewMember:
    ** ****** *** ****** ******** ****** hahahaha* ******* **** ***** ******* ***** ******** ** ***** ******** ******
    hahahahahahahaha ***** ** *** **** *** **** ******* *** ******* **** ******* ***
    ******** **** *** **** ****** ********* *** ****** **** ********** hahahaha* *** ***** ***** hahahaha***
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** **** ********* hahahahahahahaha ***** ** *** **** *** **** ******* *** ******* **** ******* ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* *** **** ****** ******** hahahahahahahaha ***** ** *** **** *** **** ******* *** ******* **** ******* ***
  • Didrug Didrug:
    ***** ** ********** **
    ** ** hahahaha * ****** * ***** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** **** ** hahahahahahahaha** ***** ** *** **** *** **** ******* *** ******* **** ******* ***
  • D DrNewMember:
    **** hahahaha **** ***** ****
    ***** * ****** * ***** ** ***** ******* **** ******** ** **** ******** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Emmy Emmy:
    ***** **
  • Emmy Emmy:
  • D DrNewMember:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** ******** **** ** *** **
  • D DrNewMember:
    hahahaha ** ***** ** ** hahahaha
    TabldotLife TabldotLife: hahahaha ** ***** ** ** hahahaha