1xLemonHaze 4xJackHerer Photo period

Kimyasal sıvı gübrelerin pH düzeyini optimize etmek için kullanılan "pH perfect" teknolojisi, gübrelerin içinde bulunan asit ve baz maddelerinin dengelerini ayarlar. Bu sayede, gübrelerin etkili bir şekilde toprağa emilmesi ve bitkiler tarafından kullanılması sağlanır. Ayrıca, pH düzeyi doğru seviyede olmadığında gübrelerin zararlı maddeler oluşturabileceği ve toprağın asitlenmesine neden olabileceği de önlenir. Bu teknoloji, gübrelerin üretim aşamasında uygulanır ve ürünlerin etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Full devamke brocan kesme gübreyi yaprak ucundan takip et uç yanığında azotu azaltırsın diğer sorunlarda takip etmek ne olduğunu çözmek lazım o sorunlarda flushla çözülür son düzlükte her sorun hallolur

Berzan

Kıdemli Üye
Full devamke brocan kesme gübreyi yaprak ucundan takip et uç yanığında azotu azaltırsın diğer sorunlarda takip etmek ne olduğunu çözmek lazım o sorunlarda flushla çözülür son düzlükte her sorun hallolur
Ozanan yarında gubreli gidiyorum lt 4 ml çıkartıyorum sorun olmaz demi abican bu gün baktım sanki üstüne kar yağmış bem beyaz olmuşlar ve günden güne değişim gösteriyorlar abican

Dostum şimdiden bol hasatlar umarım hedefinin de üstü gelir, sormak istediğim bı kaç şey var havalandırmayı dışarıdan temiz hava mi çekiyorsun sistemin tam olarak nasildir, bir de ışıklarını nereden tedarik ettin

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Dostum şimdiden bol hasatlar umarım hedefinin de üstü gelir, sormak istediğim bı kaç şey var havalandırmayı dışarıdan temiz hava mi çekiyorsun sistemin tam olarak nasildir, bir de ışıklarını nereden tedarik ettin
Teşekkür ederim dostum güzel dileklerin için
Evet 190m3 aksiyel fan ve flex boru ile dısarıdan hava çekip kabin altından taza hava beslemesi yapıyorum çıkış fanım 390m3 ve vakum yapmaması için kabin fermuarını bi tık açık bırakıyorum
Işıklarımı istqnbuldan temin ediyorum orada iyi bir lambacım var genellikle bestva ürünlerini getirtiyor ve ben bestvadan çok memnunum diyebilirim

Teşekkür ederim dostum güzel dileklerin için
Evet 190m3 aksiyel fan ve flex boru ile dısarıdan hava çekip kabin altından taza hava beslemesi yapıyorum çıkış fanım 390m3 ve vakum yapmaması için kabin fermuarını bi tık açık bırakıyorum
Işıklarımı istqnbuldan temin ediyorum orada iyi bir lambacım var genellikle bestva ürünlerini getirtiyor ve ben bestvadan çok memnunum diyebilirim
Teşekkür ederim yanıtın için, bende öyle yapmak istiyorum fakat ayarlayamadim camın karşısı başka binaya bakıyor ve camı komple açtığımda soğuk hava komple içeri giriyor bı alternatif bulabilirmiyim araştırıyorum

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Portatif klima pencere kiti olarak google da arama yap kumaştan bi aparat bulacaksın bu aparatı cama takarak sadece boru çıkışını sağlamış olursun ama dikkatli ol dikkat çekmemeye kokuya sese dikkat et dostum

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Pekmez falan kullandıysan ondan olabilir yada grow gübresinden olabilir toprakta kalıplaşma olur ve kurudukça sıkılaşır ve saksı kenarlarında boşluk oluşur sen suyu verince direk alttan çıkmaya başlar ama toprak kurudur, bunu bende çok yaşıyorum ve suyu hemen emmiyor toprak bu yüzden sulamadan önce üst toprağı 3-5 derinliğinde karıştırıp ufalıyorum ve tekrar düzeltiyorum bu şekilde hemen emiyor suyu tabi bunu yaparken köklere dikkat ederek yapmak lazım

Berzan

Kıdemli Üye
Pekmez falan kullandıysan ondan olabilir yada grow gübresinden olabilir toprakta kalıplaşma olur ve kurudukça sıkılaşır ve saksı kenarlarında boşluk oluşur sen suyu verince direk alttan çıkmaya başlar ama toprak kurudur, bunu bende çok yaşıyorum ve suyu hemen emmiyor toprak bu yüzden sulamadan önce üst toprağı 3-5 derinliğinde karıştırıp ufalıyorum ve tekrar düzeltiyorum bu şekilde hemen emiyor suyu tabi bunu yaparken köklere dikkat ederek yapmak lazım
Abican son durumları nedir senin kızların yeni fotoğrafları var mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!