2-3 asamali hasat.

• Konbuyu başlatan Canna
  • Başlangıç tarihi
C

Canna

Guest
Kelleledeki trikomlar hasat zamani geldi diyor ama alt taraftaki sömekler daha gelismesini tamamlamadi!!!!Ayni bir meyva agacindaki gibi olgunlasani alacagiz gerisini agacta birakacagiz, yani flust at karanliga alma toprak kurusun hasati karanlikta kurumaya al tekrar gübreli su ver..... birak asagidaki sömeklerde hasat gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

wolferic

Müptezel
kademeli hasatta flush ile karanlık yapmam ben aslında normaldede yapmam flush ile karanlığı :)

Dostum kademeli hasat bana mantıklı gelmeye başladı sayende. 2 tane var 1 ini aşamalı yapıp test edeceğim. Aşamalı da flash atmıyorsun sanırım. Kopardığımızı karanlıkta asıp direk kurumaya mı alıyoruz.

C

Canna

Guest
Dostum her hasattan önce flush atmanda fayda var, neden flush atiyoruz biliyorsun, gönlüne göre.

Woppy

Ordinaryüs
Yılbasına hasat yapıcam bi tanesini bende deneyecegim hasat yaptıkça ufak bir flush atarak ilerlemeyi planlıyorum.

eyvallah

Üye
Kelleledeki trikomlar hasat zamani geldi diyor ama alt taraftaki sömekler daha gelismesini tamamlamadi!!!!Ayni bir meyva agacindaki gibi olgunlasani alacagiz gerisini agacta birakacagiz, yani flust at karanliga al toprak kurusun hasati karanlikta kurumaya al Tekrar isigi ac gübreli su ver ver..... birak asagidaki sömeklerde hasat gelsin.
Canna selâm
İki üç hafta daha var hasada.dayanamadım flush öncesi ışık görmeyen yerlerden minik çiçekler alıp tavada ısıtıp sigara yaptım. Dans ettim keyif aldım. 3 aydır kullanmadığım için mi güzel kafa yaşadım bu kadar ziyan davranıp içtiğim hâlde. Yoksa bana kâfi bu kafa diye aşamalı hasat mi yapsam? Nihayetinde onlar yetti ise olmuşlar ciddi ciddi yetecektir doğru kurutma ve çıtırlaştırma ile. Birde eğitimsiz olduğu için 10 tane kelle ışık göremiyor. Aşamalı hasat böyle bir acemilikte kişiye kâr sağlayabilir mi? Yapayım mı?

C

Canna

Guest
Dostum asamali hasatin gayesi alttan ciliz kalan sömekleride sisirmek, bu sayede tabiki daha cok hasat almak. Yani sen önce kelleyi keser ve isigi yaklastirip 10-15 gün daha gübreli su ile devam edersen alttaki ciliz sömekleride ilk kestigin kelle sömekleri gibi yapabilirsin.

eyvallah

Üye
Dostum asamali hasatin gayesi alttan ciliz kalan sömekleride sisirmek, bu sayede tabiki daha cok hasat almak. Yani sen önce kelleyi keser ve isigi yaklastirip 10-15 gün daha gübreli su ile devam edersen alttaki ciliz sömekleride ilk kestigin kelle sömekleri gibi yapabilirsin.
Peki teşekkür ederim canna

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1