2-3 asamali hasat.

• Konbuyu başlatan Canna
  • Başlangıç tarihi

Lucky

Müptezel
@Canna Kanka yonlendırmene ıhtıyacım var ıstısnaı bazı durumlarım var topragım bahce topragı flush kaldırmaz ama bıtkılerde asırı gubre yok yaprakları sarartıyor bı somek kestım ıctım kımsayal konusunda temız.Yenı gubreleme yaptım.Flush yerıne 3 4 bos sulama yapıp ısıklar kapanırken hasatı yapıp sonra gubrelı sulama yapıp bıtkının gerı kalanını ısıgın altına koysam devam etsem kural dısımı oluyor :) sıkıntı olurmu

C

Canna

Guest
Dostum hersey yazdigin gibi ama karanliga alma, alirsan bitki strese girecek.Yani iyi bir genetikse, zaten iyi THC üretmistir, son anda tekrar strese sokmanin anlami yok eger asamali hasat yapacaksan, temizle topragi kes olan kelleri, isigi yaklastir, gübreli suya devam.

Lucky

Müptezel
Merhabalar ılk hasatı yaptım.Trıcom olan hıcbıryere makas vurmadım sararan yaprakları kesıp kurumaya aldım.Bıtkının gerı kalan 104 cm sını tekrar ısıgın altına alıp devam edıyorum.24 saat oldu bır stress gozlemlemedım ısık almayan someklerın kartlasmıs yaprakları acık yesıle donerek ustten yenı yapraklar cıkararak buyumeye devam edıyorlar.Buyuk bıtkı yetıstırıp asamalı hasat yapmayı dusunen kankalara bır onemlı hususu daha hatırlatmak ıstıyorum budama konusu bıtkının ustunde 2 3 sıra fan yapragı bırakıp dıgerlerını alıyoruz alttan lolıpop yapıp bırakıyoruz budamayı unutuyoruz hasadınız bol olsun ıyı growlar.271764426_331868435352897_100722483190845218_n-exif-remove - Kopya.jpeg272806699_562500555237829_6690336057662894373_n-exif-remove (1) - Kopya.jpeg272387464_1366147260567216_1772142378506951357_n-exif-remove - Kopya.jpeg

Sonne

Kıdemli Üye
Dostum asamali hasatin gayesi alttan ciliz kalan sömekleride sisirmek, bu sayede tabiki daha cok hasat almak. Yani sen önce kelleyi keser ve isigi yaklastirip 10-15 gün daha gübreli su ile devam edersen alttaki ciliz sömekleride ilk kestigin kelle sömekleri gibi yapabilirsin.
Hocam selam aklima bisey takildi. Bende bunu denemeyi dusunuyorum. Peki tekrar gubreye baslayinca gubre cizelgesi son gubreli haftasindaki dozuyla mi baslamak lazim yada yari olcek mi girmek mantikli?

C

Canna

Guest
En son verdigin gübre miktari ile devam edeceksin, dene, zaten kaybetmezsin, geri kalan sömekler biraz daha siser, kazanirsin.:)

Nazim_Red

Doktor
Kademeli hasatta kestiğin yere sarımsak veya soğan sürebilirsin, açık yara bırakmazsan saplar kurumaz canlılık devam eder, kademeli hasatta yine normalde olduğunu gibi flash yapıyorsun, sadece karanlıkta bekletme yapmana gerek yok, sömekleri kuruturken karanlıkta olduklarından ve hava sirkülasyonu olduğundan emin olursun, fan karşısında kuruma yaptırma trikomlar uçup ziyan olmasın, dallarda çıt diye kırılma sesini duyana kadar kurutmayı sürdür, bereketli hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Emmy Emmy:
  • T Turco:
    * *
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha* ********** ****** ******* ******* hahahaha*****
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** hahahaha ****** ********* ****** *** hahahaha
    *** *** *** ******** hahahaha**** ***** ****** *
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******* hahahaha*
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* *******
  • Mordecai Mordecai:
    **** hahahaha***
    ********* ******* ********* ********** **
  • Bomberx Bomberx:
    ****** ********* ****** ******* ******** ********** hahahaha ****** ********* ****** *** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ******** hahahaha******
    ******* hahahaha**** ***
  • Bomberx Bomberx:
    ********** **
  • Bomberx Bomberx:
    *** hahahaha*** *
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ***** *** ***** hahahaha*** *** *** ***** ***** ********
    Bomberx Bomberx: ***** ***** *** ***** hahahaha*** *** *** ***** ***** ********