2-3 oto için hangi ışık?

• Konbuyu başlatan Cannabis-420
  • Başlangıç tarihi
C

Cannabis-420

Guest
arkadaşlar led almayı düşünüyorum linklerden bakıp fikirlerinizi soyler misiniz

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka led alacaksan muhakkak prizden çektiği elektiriğe bak mesela verdiğin n11 linkindeki led 1200w diyor fakat prizden 50 w çekiyor sakın aldanma böle numaralara senin için en mantıklı seçenek cob led olur sahibindende hazır satanlar var 3 kök için asgari 300w güzel hasat için 500w almanı öneririm.

C

Cannabis-420

Guest
Kanka led alacaksan muhakkak prizden çektiği elektiriğe bak mesela verdiğin n11 linkindeki led 1200w diyor fakat prizden 50 w çekiyor sakın aldanma böle numaralara senin için en mantıklı seçenek cob led olur sahibindende hazır satanlar var 3 kök için asgari 300w güzel hasat için 500w almanı öneririm.
kanka 1000 tl bütçem var 500 aradım bulamadım o fiyata https://www.sahibinden.com/ilan/iki...pectrum-bitki-yetistirme-ledi-859112511/detay buunda karar kıldım ne dersin 3 bitki için beni hasata kadar güzel götürür mü forumlarda bitki başına 10.000 lümen gerektiği yazılmış 48.000 lümen üretiyo bu

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka 1000 tl bütçem var 500 aradım bulamadım o fiyata https://www.sahibinden.com/ilan/iki...pectrum-bitki-yetistirme-ledi-859112511/detay buunda karar kıldım ne dersin 3 bitki için beni hasata kadar güzel götürür mü forumlarda bitki başına 10.000 lümen gerektiği yazılmış 48.000 lümen üretiyo bu
kanka ben arkadaştan bu ışığı satın aldım.
ilgili ve güvenilir bir satıcı.
kendisiyle konuşarak aynı kasaya 500w taktırabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • A ax-b:
  • muadip muadip:
  • A ax-b:
    *** ***** ****** ****** hahahaha** ******* ****** ***** hahahaha* ***** ********** ***** **
    +1
  • A ax-b:
    ***** ******* *** ******* **
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
    ****** ***** ***** ******* ******* *** ******* **
  • A ax-b:
  • Zagartin Zagartin:
    ** ********** ***** hahahaha**
    +1
  • muadip muadip:
    **** **** ******** **
  • A ax-b:
    hahahaha* ***** ***** **
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** *** ******* hahahaha*******
  • A ax-b:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** **** ****** *** ********** ******* ******** ****** *** ********* ***** ***** **** ****** **** ******** ***** hahahaha **** **** ** ******** **** **** ***** * ******* ******* ** ** ********* ***** ********* ***** ****** **** ********** ******* *********
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
  • A ax-b:
    ******** **** ********** ********* ****** hahahaha* *** ***** ***** *****
  • muadip muadip:
    ******* ******** ****** ********* **** **** ******* ****** ********* ***** **** ****** *** ********** ******* ******** ****** *** *********
    +1
    muadip muadip: ******* ******** ****** ********* **** **** ******* ****** ********* ***** **** ****** ***... +1