2 Afgan 1 Türk

Resk10

Üye
kanka sen tedavini bulmuşsun zaten. ısıyı düşürmek için en etkili yol sağlam filtre fan grubu ve dönerbaş fanlar, soğuk nem üfleyiciler.

ama en büyük tavsiyem eğer kullanmıyorsan köklendirici kullanmak. bitkinin sadece ilk haftası filiz baş verince iki sulamayı köklendirici gübre ile yapmak. inanılmaz etkisi oluyor. ben biobizz root juice 250 ml alıp kullanıyorum fiyatı max 150 TL olması lazım
Kankam iki su arka arkaya mi rot vereyim yoksa bir rot bos su sonra 1 rot mu olsun arka arkaya agir olmasin

pressur3

Yeni üye
kanka sen tedavini bulmuşsun zaten. ısıyı düşürmek için en etkili yol sağlam filtre fan grubu ve dönerbaş fanlar, soğuk nem üfleyiciler.

ama en büyük tavsiyem eğer kullanmıyorsan köklendirici kullanmak. bitkinin sadece ilk haftası filiz baş verince iki sulamayı köklendirici gübre ile yapmak. inanılmaz etkisi oluyor. ben biobizz root juice 250 ml alıp kullanıyorum fiyatı max 150 TL olması lazım
sonraki growa artık sagol kankam

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka anormal durum yok,yanılmıyorsam alt ana fanlar gereğinden biraz fazla koyu yeşil, azıcık azot fazlan var ama bu aşamada olabiliyor , besin kitlenmesine dönüşmemiş telaşlanacak bir durum da yok. grow gübreni bir dahaki sulamada bir tık azalt. ayrıca büyük olana LST eğitimi başlasan hiç fena olmaz.

bir saksıda 1den fazla çıkan kafalar ise çöp. saksı başı 1 tohum patlat fazlası her zaman bela olacaktır

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
bitkiler cicege girdiginde seraya almak zorunda kaldim. Afganlardan biri erkek biri fis cikti :D Sarikizimizdan devam...

maşallah kanka hasatın bol olsun.

pressur3

Yeni üye
Kizimiza lollipop yaptik :)

Organik buyutuyorum, muz gubresi yapiyorum suan bitince onu verecegim. Benim goremedigim, herhangi bir sıkıntısını gorenler yardimci olursa cok sevinirim.

Mikroskobum yok, gorundugu haliyle hasada ne kadar kalmis tahmini?

oturanboga35

Müptezel
Knklar bu konuyla ilgili bir şey sorucam belki bu konuda bir bilen çıkar şuan elimde çorbacı haze 80 ve 60 günlük iki çiçek var cinsiyetleri henüz belli değil ancak bayağı büyüdüler. Bunları manuel çiçeğe sokmanın bir yolu yok mu illa Ağustos sonuna kadar beklemem mi gerekiyor?

pressur3

Yeni üye
Knklar bu konuyla ilgili bir şey sorucam belki bu konuda bir bilen çıkar şuan elimde çorbacı haze 80 ve 60 günlük iki çiçek var cinsiyetleri henüz belli değil ancak bayağı büyüdüler. Bunları manuel çiçeğe sokmanın bir yolu yok mu illa Ağustos sonuna kadar beklemem mi gerekiyor?
kankam ben indoorda 18/6dan basladim 12/12ye geçmeden önce 24 saat karanliga aldım ve 12/12gectim iki hafta sonra pistiller belirdi outdoora aldim

oturanboga35

Müptezel
Acaba iki gün karanlığa alsam olur mu böyle bir şey okudum forumda ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
kanka maşallah güzel boylanmışlar. Şişirmek için fosfor potasyum lazım. Bende organik yapıyorum toz yarasa öneririm fosfor için. Yarım kilolik pakette baya götürüyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kendinegrow..:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ** ***** **** ***** hahahaha** ********* *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ***** *** hahahaha ****** *** ** ***** **** ***** hahahaha** ********* *******
  • İstanbul İstanbul:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** *** ***** ***** ****** *** ** ******* ******* ******** ***** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha ** **** ***** ****** hahahaha
    ********* hahahaha ******* ********** ***** hahahaha **** ******** ***** **** hahahaha *** ***** ***** ****** *** ** ******* ******* ******** ***** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ***** ** ****** ******* ******** *** ********* ******* ** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ****** hahahaha**** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ***** ** ****** ******* ******** *** ********* ******* ** ***
  • zero00 zero00:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******** ***** ***** ********** ** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** hahahaha** ******* ********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha***** ****
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • İstanbul İstanbul: