2 bitki

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27918
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 27918

Guest
2 Bitki yapacagim forumu bayadır takipdeyim
Kabin1-) 80 X 80 ama boy 160/180 mı kararsızım kabini kendim yapıcm

Işık2-) 200w + 200w cob led
( tek zmaanlayıcı prize coklayıcı ile ikisini bağlayabilirmiym) ortalama fatura ne gelir kkac grow götürür beni ?
Yadaa quantum board önerileriniz neler ?
Max 2 bitki yapıcam

Cob ve qb nın farklarını okudum kullanıcı yorumlarını merak ediyorum deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

3-ahavalandrma) çıkış https://www.drkarbonfiltre.com/product-page/360m3-dr-karbon-filtre-dr-slient-aksiyel-fan-set

3-bhavalandırma giriş

bu havalandırmalar ses sorunu yapar mı
forumu cok uzun süredir takip ediyorum ?

higthead

Jolly Green
1- Boyu 180yap

2-Dostum butcesel sıkıntın var gıbı havalandırmanı aksıyel fan set secmıssın belli. bos şer sen qb u. Cob led devam et.
Bütcede sıkıntı yok ıse 300-400 tl daha ver adam akıllı havalandırma sıstemını kur. Giriş aynı olcak.

3-Dostum zaten giriş fanları aksiyel fan kullanılır kucuk ve orta caplı kabınlerde. Dr slient ses yapmaz. Ama çıkış fan setini değiştir dostum. 80x80 kabın

wolferic

Müptezel
tek zamanlayıcı çoklayıcı ile bölebilirsin çoklayıcının max kapasitesini sor w olarak uygunj olsada amper olarak kaldıramayanlar var

Mertali54

Doktor
2 Bitki yapacagim forumu bayadır takipdeyim
Kabin1-) 80 X 80 ama boy 160/180 mı kararsızım kabini kendim yapıcm

Işık2-) 200w + 200w cob led
( tek zmaanlayıcı prize coklayıcı ile ikisini bağlayabilirmiym) ortalama fatura ne gelir kkac grow götürür beni ?
Yadaa quantum board önerileriniz neler ?
Max 2 bitki yapıcam

Cob ve qb nın farklarını okudum kullanıcı yorumlarını merak ediyorum deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

3-ahavalandrma) çıkış https://www.drkarbonfiltre.com/product-page/360m3-dr-karbon-filtre-dr-slient-aksiyel-fan-set

3-bhavalandırma giriş

bu havalandırmalar ses sorunu yapar mı
forumu cok uzun süredir takip ediyorum ?
Havalandirma ses sorunu yapıyor benim yattigim odada uyuyamıyorum bazen

Ü

Üye silindi 27918

Guest
@higthead arasındaki fark ne havlndırıcının ? Elekzoom daki cob ledlerin ömrü nasıl hocam havalandırma ve ve ledlee kac grow götürür yarı yolda bırakmaz değil mi ?

higthead

Jolly Green
@higthead arasındaki fark ne havlndırıcının ? Elekzoom daki cob ledlerin ömrü nasıl hocam havalandırma ve ve ledlee kac grow götürür yarı yolda bırakmaz değil mi ?

Dostum aksıyel fanlar giriş için kullanılır. Fan setini değiştir dediğim set ise kanal tipi aksiyel fan dır. Bu iş için kullanılan fanlardır ve sessizdir.

Ses olayı kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Sen çıt sesine uyanan adamsan bırak kabin sesini en ufak başka bir sesede uyanırsın.

Bu arada bomboş odaya ne koyarsan koy yankı yapıcaktır. Sesi emicek malzemeler koy odaya halı perde vs içeriye bir kaç esya koyki ses odada emilsin.

elektrozoomdaki cobledler sıfır ısınma ben 600w hps yanına 150w ve 200w cob led kullandım sıfır ısınmaydı. Zaten termal macunu ve fanı guzel kullandınmı cob led te sıkıntı cıkmaz.

higthead

Jolly Green
Havalandirma ses sorunu yapıyor benim yattigim odada uyuyamıyorum bazen

Sen kanal tipi fan kullanıcağın yere aksiyel fan kullanırsan sesi bırak havalandırma sorunu bile yaşarsın. Aksiyel fanların cıkıs olarak kullanılması maxımum 60x60 kabınde olur oda butce hıc yok ıse.

Çıkış fanları kanal tipi fanlar ile olur.

Vortice quite ultra sessiz 500m3 modelı kullanıyorum video çekip atım ses yok denecek kadar az. Bide ses ısı ızole hava kanalı ıle hava kanalından gecen ses te mınımuma ındırdım.

,Cihaz sesi ayrıdır hava kanalından gecen ses ayrıdır.

yorumları okuyalım yesıllenelım nasılmıs? Sese duyarlı arkadaşsın. Tilki uykusu dedikleri.

Ü

Üye silindi 27918

Guest
Dostum aksıyel fanlar giriş için kullanılır. Fan setini değiştir dediğim set ise kanal tipi aksiyel fan dır. Bu iş için kullanılan fanlardır ve sessizdir.

Ses olayı kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Sen çıt sesine uyanan adamsan bırak kabin sesini en ufak başka bir sesede uyanırsın.

Bu arada bomboş odaya ne koyarsan koy yankı yapıcaktır. Sesi emicek malzemeler koy odaya halı perde vs içeriye bir kaç esya koyki ses odada emilsin.

elektrozoomdaki cobledler sıfır ısınma ben 600w hps yanına 150w ve 200w cob led kullandım sıfır ısınmaydı. Zaten termal macunu ve fanı guzel kullandınmı cob led te sıkıntı cıkmaz.
Termal macun ve fanı dedigin gibi kullanmanın yolu nedir reis :D cok soru soruyorum hakkını helal et

Ü

Üye silindi 27918

Guest
Brom sen kullanmıcan onerdıgım yer zaten kalıtelı kullandıgı ıcın sıfır ısınma ve uzun kullanım.=)))
Knk peki priz kullanımı olarak ne yapmalıyım ? Mesala tek prizden 5 li priz ceksem birine zamanlayıcı takıp ısıkları diğer ikisine havalandırmayı birine de nem makınası taksam skntı çıkar mı ? Aynı prizden gelen 5 liye taksamm yanı hepsinş ?

higthead

Jolly Green
Knk peki priz kullanımı olarak ne yapmalıyım ? Mesala tek prizden 5 li priz ceksem birine zamanlayıcı takıp ısıkları diğer ikisine havalandırmayı birine de nem makınası taksam skntı çıkar mı ? Aynı prizden gelen 5 liye taksamm yanı hepsinş ?
Hiç bir sıkıntı olmaz sadece 5li prizini kalın kablo ile yap. Standart kablo olsa bıle kaldırır ama olsun ısımızı saglama alalım 1 tık kalın kablo sec ıster kendın ekle istersen hazır satılanlardan al kalın kablo olarak 5li

Mertali54

Doktor
Sen kanal tipi fan kullanıcağın yere aksiyel fan kullanırsan sesi bırak havalandırma sorunu bile yaşarsın. Aksiyel fanların cıkıs olarak kullanılması maxımum 60x60 kabınde olur oda butce hıc yok ıse.

Çıkış fanları kanal tipi fanlar ile olur.

Vortice quite ultra sessiz 500m3 modelı kullanıyorum video çekip atım ses yok denecek kadar az. Bide ses ısı ızole hava kanalı ıle hava kanalından gecen ses te mınımuma ındırdım.

,Cihaz sesi ayrıdır hava kanalından gecen ses ayrıdır.

yorumları okuyalım yesıllenelım nasılmıs? Sese duyarlı arkadaşsın. Tilki uykusu dedikleri.

Gunumuz Türkiyesinde artık ekonomi çok önemli ben evli çocukları okula giden ev gecindiren Calisan bir bireyim maddiyattan dolayı kafama göre yapamadim aslında tesisatımi

higthead

Jolly Green
Gunumuz Türkiyesinde artık ekonomi çok önemli ben evli çocukları okula giden ev gecindiren Calisan bir bireyim maddiyattan dolayı kafama göre yapamadim aslında tesisatımi
Sende haklısın dostum Gidişatımız kotu. kur aldı basını gıdıyor neyse İste Bazı durumlardan dolayı kurtarmaya çalışıcak urunlerı kullanıldıgı ıcın ufak tefek problemler cıkıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********