20. Gun Super Silver Haze

mynameislove

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Bitkim 20. Gününde ve bu durumda. Alttaki en küçük yapraklar bugün itibariyle sararmaya başladı. Bu 5. tohumum ve şuana kadar hiç birini beceremedim. Çizelgeleri ve hastalıklarda okudum ancak bir turlu beceremedim. Bu aralarında en iyisi bununda mahvolmasını istemiyorum. Lütfen yârdim edin. Daha önce hayatımda hiç bitki yetiştirmedim. Anlayabileceğim şekilde tavsiye verilebilinirse çok sevinirim. Çoğu terimi hala bilmiyorum. Teşekkürler

Son düzenleme:

mynameislove

Yeni üye
Bu arada arkadaşlar TanG'in çizelgesinde ki bütün gübreler aynı marka elimde mevcut. 19lt bez saksı zaten resimlerde de görünüyordur.

Tablodaki çizelgeyi uygula. 1 lt ye 1ml dioyosa sen bi tık az ver kanka başlangıcta 1 lt ye 0.75 gibi bi kaç sulamaya arttırırsın zaten

Yarım doz ile gübreleme işlemine başla bitkin 5 kat atana kadar tam doza çıkma ki zaten auto genetiklerde light çizelgeye uyulur. Start ve a b medyaları vermeni önermem. Alt yaprak sararması doğal bunu sorun etme toprağına plastik metaryellerde sokmanı önermem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
    R raw.w33ds: *** ********* ****** hahahaha