240w Qb ışık mesafesi ve dimmer ayarı ?

husyn

Doktor
dostum telefonuna lüxmetre indir bitkinin kellesinde biraz aşağıda tut telefonu ve ekranda ortalama 70000lüx değeri okuyana kadar ayarla, bu arada aldığın sistemi değerleri doğrumu diye bakmış olursun o değerler tek noktadan kanka aslında lüx değeri spektruma göre değişiyor ama LM301B diyorlarıdır herhalde 4000k değerleri gibidir değilse lüx değerleri değişir

KushuKalkmaz

Kıdemli Üye
dostum telefonuna lüxmetre indir bitkinin kellesinde biraz aşağıda tut telefonu ve ekranda ortalama 70000lüx değeri okuyana kadar ayarla, bu arada aldığın sistemi değerleri doğrumu diye bakmış olursun o değerler tek noktadan kanka aslında lüx değeri spektruma göre değişiyor ama LM301B diyorlarıdır herhalde 4000k değerleri gibidir değilse lüx değerleri değişir
Cevabın için teşekkürler dostum , telefon uygulamalarının doğru ölçtüğüne inanmıyorum ama var mı bu doğru ölçüyor dediğin uygulama app store da ?

husyn

Doktor
Cevabın için teşekkürler dostum , telefon uygulamalarının doğru ölçtüğüne inanmıyorum ama var mı bu doğru ölçüyor dediğin uygulama app store da ?
dostum ben 3 uygulamada denedim farklı sonuç aldığımı atırlamıyorum telefonun ön yüzündeki ışık fotoseline düşen ışığı yoğunluğunu metrekareye çarpıyor ama sen öğle değil sadece o işe yaran bir cihaz alabilirsin, benim dediğimide yapabilirsin işin doğrusunu sen bileceksin sonuçta kolay gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** *** hahahaha** ***** ******* ***** ********* ******* ***** ***** ***** ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • bandaleros bandaleros:
    *** *** ********* ***** hahahaha ********* **** **** ****** **** ********** ***** *** hahahaha** ***** ******* **
  • bandaleros bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ********* ***** ***** hahahaha***** ***** ********** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ***** ******* hahahaha ******** ** **** **** ********* ** ***** ******** *** ****** *** * **** *** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    *** ********* ********** ***** ******* ******** ** **** ***** ******** ***** *********
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ******** ***** ********* ********** ***** ******* ******** ** **** ***** ******** ***** *********
    bandaleros bandaleros: ******* ******** ***** ********* ********** ***** ******* ******** ** **** ***** ******** *****...