25-i Nbome

25iNbome

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.
Bilenler var mıdır bilmiyorum ama LSD'nin çok benzeri olan 25-i Nbome ile ilgili bazı sorularım olacak, umarım işi bilen biri sorularıma yanıt verebilir.

1- LSD ve 25-i Nbome gibi psychedelic maddelerin kullanım sıklığı ne olmalı ? ( Ben 3 ayda bir, toplamda yılda 4 tane kullanıyorum.)
2- Bu maddeler en iyi nasıl muhafaza edilmeli ? ( Alüminyum folyoda kitap arasına koyuyorum. )
3- Ve 25-i Nbome dediğim gibi LSD ile çok benzer bunu Türkiyede LSD diye millete kakalıyorlar tabi ben bilinçli alıyorum bunu, hakkında yeterince araştırmada yok. Dikkat etmem gereken veya bilmem gereken bişeyler var mı ?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

nbome serisinden hiçbir maddenin lsd ile kimyasal bir bağlantısı yoktur. lsd dmt psilocibin gibi maddeler indol halkası denilen ful serotonin agoinisti bir molekül üzerine kuruludurlar. bu halka genelde psikedelik özelliklere sebep olur. tıbbı olarak hiçbir ödül bölgesini uyarmadıkları için bağımlılık yapmazlar. nbome serisi ise meskalin ex speed meth kokain gibi maddelerin kimyasal yapısında bulunun fenil grubu içeren bir moleküldür. fenil grubu genelde ödül merkezlerine etkisi olan yapılardır. fenil içeren her madde bağımlılık yapar diyemeyiz ama kısmi yada tamamen dopamin salgılanmasını uyardığı için öföriye sebep olurlar. çok sorunlu olmamakla birlikte tüm maddelerde olduğu gibi beyin kimyanızı **** ettirmemenizi ve sıklığını şuan bulunandan fazlasına çıkarmamanızı öneririm. 25i için 1 mg dozu asla aşmayın lsd gibi güçlü bir moleküldür ve mikrogram düzeyinde satılır. genel olarak en çok görülen srounların başında hppd gelir. pek geçici olmayan bu durum sizin günlük hayatta ayık kafayla bile televizyon karıncalanması gibi görmenize sebep olur. tedavisi için anti parkinson ilaçlar kullanılır (asla tek başınıza kullanmayın, geçici şizofreniye sebep olabilirsiniz). onun haricinde her psikedelikteki gibi akıl sağlığınızda tuhaflaşma hissederseniz ara verin. sağlıklı beslenin. cuğara için bol bol ::) bu arada bu nanelere bir ben denk gelemiyorum heralde. :D

25iNbome

Yeni üye
Cvp: 25-i Nbome

ersink' Alıntı:
acid'in çavdar mahmuzundan sentezlendiğini biliyoruz da kanka bunu neyden sentezliyolar ?

Bu pek doğal bişi sayılmaz kimyasal bileşenler içeriyor. Ama etkileri Lsd'ye inanılmaz derecede yakın. LSD'den daha ucuz. LSD gibi kurutma kağınıda emdirilip kullanılıyor. Tabi LSD'den daha ucuz olunca millet bunu kullanıyor ama elimdekiler bitsin bende LSD'ye geçicem, daha doğal bi yapısı var sonuçta.

eebutohumluoldu' Alıntı:
nbome serisinden hiçbir maddenin lsd ile kimyasal bir bağlantısı yoktur. lsd dmt psilocibin gibi maddeler indol halkası denilen ful serotonin agoinisti bir molekül üzerine kuruludurlar. bu halka genelde psikedelik özelliklere sebep olur. tıbbı olarak hiçbir ödül bölgesini uyarmadıkları için bağımlılık yapmazlar. nbome serisi ise meskalin ex speed meth kokain gibi maddelerin kimyasal yapısında bulunun fenil grubu içeren bir moleküldür. fenil grubu genelde ödül merkezlerine etkisi olan yapılardır. fenil içeren her madde bağımlılık yapar diyemeyiz ama kısmi yada tamamen dopamin salgılanmasını uyardığı için öföriye sebep olurlar. çok sorunlu olmamakla birlikte tüm maddelerde olduğu gibi beyin kimyanızı iyi aile çoçugu ettirmemenizi ve sıklığını şuan bulunandan fazlasına çıkarmamanızı öneririm. 25i için 1 mg dozu asla aşmayın lsd gibi güçlü bir moleküldür ve mikrogram düzeyinde satılır. genel olarak en çok görülen srounların başında hppd gelir. pek geçici olmayan bu durum sizin günlük hayatta ayık kafayla bile televizyon karıncalanması gibi görmenize sebep olur. tedavisi için anti parkinson ilaçlar kullanılır (asla tek başınıza kullanmayın, geçici şizofreniye sebep olabilirsiniz). onun haricinde her psikedelikteki gibi akıl sağlığınızda tuhaflaşma hissederseniz ara verin. sağlıklı beslenin. cuğara için bol bol ::) bu arada bu nanelere bir ben denk gelemiyorum heralde. :D
Bilgi için çok sağ ol, elimdekiler bitsin LSD'ye devam :D

25iNbome

Yeni üye
Cvp: 25-i Nbome

Restaffelt' Alıntı:
maddenin lsd değilde 25-i nbome olduğunu nasıl alaşılır ?

LSD genelde tatsız olur. Hiçbir tat almazssın. Nbome'da acı metal gibi bi tat gelir ağzına. Birde LSD mor ışığa tuttuğun zaman parlar. Nbome'da böyle birşey yok.

avallach' Alıntı:
Kanka asidi buzdolabında yıllarca saklayabilirsin.

Buzdolabı muhabbetini bende duydum ama çoğu kişi saklamayın diyor kararsız kaldım. Kitap arası devam :D

Shaman_Healer

Yeni üye
Nbome kullanmayın aşırı derecede zararlı olduğu söyleniyor. Lsd, mantar vb ürünleri bir uyuşturucu gibi düşünmeyin. Sürekli kullanılacak şeyler değiller asla. Senede 2-3 sefer yeterde artar bile. Kullanırken bir amacınız olsun örneğin depresif halinizi yenmek gibi (şahsi fikrimdir) saklama koşullarına gelince, karanlık, rutubetsiz ve sıcak olmayan bir yerde hava almayacak şekilde saklayabilirsiniz ama yinede en kısa sürede tüketmek iyidir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: