25 litrelik saksidan 50 litrelik saksiya gecis icin yardim

SkandalGrowcu

Yeni üye
Kolay gelsin arkadaşlar 25 litrelik kare saksı kullanıyorum ve koklar en üst seviyeye kadar çıktı 4 adet photo bakıyorum 1000.waatt mh kullaniyorum 50 litrelik saksıya geçmek istiyorum.yetersiz kalacağı aklıma.gelmezdi değişimden kök kopması v.s birsey yasarmiyim yada bir sorun olurmu diye tecrübeli.arkadaslarin yorumlarını bekliyorum. Bitkiler 45 günlükler.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Kolay gelsin arkadaşlar 25 litrelik kare saksı kullanıyorum ve koklar en üst seviyeye kadar çıktı 4 adet photo bakıyorum 1000.waatt mh kullaniyorum 50 litrelik saksıya geçmek istiyorum.yetersiz kalacağı aklıma.gelmezdi değişimden kök kopması v.s birsey yasarmiyim yada bir sorun olurmu diye tecrübeli.arkadaslarin yorumlarını bekliyorum. Bitkiler 45 günlükler.
Kanka o saksilar bana kuçuk geldi

25 lt yeterli kardeşim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • D doğadostu1004:
    **** ****** ***** ******* **** hahahaha* **** **** ******* ****** ***** hahahaha*
  • D doğadostu1004:
  • Night owl Night owl:
  • D doğadostu1004:
    ******* ********** ******* hahahahahahahaha***
    ***** ******** ****** **** ********** *** ** **** ***** ***** hahahaha *********
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha
    ** ****** hahahaha* ********** ********
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha *** ********
  • D doğadostu1004:
  • Night owl Night owl:
  • D doğadostu1004:
    *** *** ***** ****** hahahaha******** ****** ********** **** ********* ******* ***** ****** *****
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    +1
  • D doğadostu1004:
    **** * ********* ****** ******** ******** ** ****** ****** ****** ** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ***** * ********* ******* ** ***** ****** ****** ****** ***** ***** ********** hahahaha** **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ***** *** ****** ******* *** ******* ******** ******* ********
  • D doğadostu1004:
    ** *** **** ******** ***** *** **** *** **** ****** ****** ******* *********
    ***** *** ******* **** ********** ******* ***** ** ***** ****** **** **** ********** *******
  • D doğadostu1004:
    ******** ****** ******** ****** hahahaha* ******* **** ********** ******* ******
  • D doğadostu1004:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha**** ****** hahahaha**** hahahaha ******* ********** ****** ** ******** hahahaha ***** *** ****** ******* *** ******* ******** ******* ********
  • İstanbul İstanbul:
    ******* hahahaha*****
    *** ****** ******** hahahaha* ********** ********** ******** ****** ****** **** ******** ******** ********
    VisneliKadayif VisneliKadayif: *** ****** ******** hahahaha* ********** ********** ******** ****** ****** **** ********...