26 günlük oto green matic büyüme durdu

aniybeee

Yeni üye
26 günlük coco toprak ans 3 lü veriyorum 10. günden itibaren verdim sıcaklık 19-21 arası nem 40-60 arası büyük yapraklar çıtır çıtır oldu büyüme durdu toprak hiç kurumadı ve parmağımı soktuğumda toprak soğuk ve saksı çok ağır lütfen yardım edin

El_Takashi

Kıdemli Üye
26 günlük coco toprak ans 3 lü veriyorum 10. günden itibaren verdim sıcaklık 19-21 arası nem 40-60 arası büyük yapraklar çıtır çıtır oldu büyüme durdu toprak hiç kurumadı ve parmağımı soktuğumda toprak soğuk ve saksı çok ağır lütfen yardım edin
Sıcaklık cok dusuk değıl mı sence de ? Ve sankı cok su verıyosun gıbı

aniybeee

Yeni üye
Sıcaklık düşük olduğu için toprak kurumadı bende böyle düşünüyorum sıcaklığı artiracam ama toprak kuruyana kadar bitki ölür diye korkuyorum acaba toprağı mı yenilesem bilemedim ne yapsam çalma vermedim bide daha

Aguş

Doktor
Reyiz 24 25 lere çıkar ısıyı toprak biraz kurusun kurumadan sulama yapma kesinlikle bitki aşırı sulamadan besin alamıyor şuan
Sıcaklık düşük olduğu için toprak kurumadı bende böyle düşünüyorum sıcaklığı artiracam ama toprak kuruyana kadar bitki ölür diye korkuyorum acaba toprağı mı yenilesem bilemedim ne yapsam çalma vermedim bide daha

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T tqual:
    ******** dready*
  • cokorama cokorama:
  • T tqual:
  • cokorama cokorama:
    cokorama cokorama: *** ******* ***