2x Çorbacı haze 1x Bigbud Kush

kralkobraa

Kıdemli Üye
Selam kankalar sizce durumlar nasıl 3ü birbirinden farklı bir tanesinde çok pistil diğerinde az pistil diğerinde tricom fazla hepsinin bir birinden farkı var :)
Bigbud 15 ağustosta çiçeğe girmişti çorbacılarda 13ündr çiçeğe girmişti sizce bigbud bu hafta overdrive başlayayım mı ne dersiniz diğerleri hakkımda da ne düşüyorsunuz belirtiseniz sevinirim önerilere açığm kankalar şimdiden sağolun
@Kanka @püskütvarmı @OttoMan347

bigbud

çorbacı 1

çorbacı 2

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Bigbud un yapraklarında mantar görür gibiyim. Yaprakların uçlarına doğru kıvrılma ve kıvrılan yerlerde yanıklar var mı

kralkobraa

Kıdemli Üye
Bigbud un yapraklarında mantar görür gibiyim. Yaprakların uçlarına doğru kıvrılma ve kıvrılan yerlerde yanıklar var mı
Kanka sadece şeker yapraklarında yanlardan içe doşru biraz kıvrılma var mantar konusunda eğer düşündüğüm yeri diyorsan trikomların bulunduğu yer içe doğru diye öyle gözüküyor 2 haftadır öyle bence mantar olsaydı 2 hafta baya yol alırdı ama sabah daha net yakından çekerm bazı yaprak uçlarında biraz yanık var ben bir haftada 3 kez suluyorum 2 dolu bir boş tablodakinin yarısını veriyorum hep geçen kardeşim suladı ayarı biraz fazla kaçırmış ufaktan flush attım fazla yürümeden durdu o da

kralkobraa

Kıdemli Üye
Sigaran guzeldir insallah kanka hayirli olsun :)
Eyvallah kankam 2 hafta önce ufak bir kaza sonucu küçük bir sömek koptu bende öylesine çaydanlıkta kuruttum hasada 1 ay kalmasına rağmen güzeldi çok aşırı kafa yapmadı ama sakinleştirici etksini gösterdi içtikten 2 saat sonra mışıl mışıl uyumuşum :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    **** ******** ****** ***** ***** ****** hahahaha ***** ** *** ** ***
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ********** ******** ***** ****** ****** ** ******* * ***** ***** ******** ** hahahaha** *** **** ****** **** ******** *********
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** **** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ********* ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ****** ***** ***** ****** ******
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** ******** ****** hahahaha********** ***** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ****** ** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • istr istr:
    ***** ****** *** ******* hahahaha** ******* ***** *** ********** *** hahahaha ****** ********* *** ***** ***** *** ******** ****** hahahaha**
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ********* ***** ****** *** ******* hahahaha** ******* ***** *** ********** *** hahahaha ****** ********* ***
  • istr istr:
    hahahaha** hahahaha
  • istr istr:
    *** ******** hahahahahahahaha******** **
  • Didrug Didrug:
    * * **** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha ****** *** ******** ** ***** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • E ErdemRS6:
    ***** *** ** *
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** *** *********