2x Auto Super Lemon Haze OG / 92.GÜN HASAT

C

Canna

Guest
Dostum isigi yaklastiracaksin, uzaklastirmayacaksin, bitkin cicekte veg dönemine göre en az 2 misli isik gücüne ihtiyac duyar.

C

Canna

Guest
Tabiki dimmeri arttir, ama yazdigim gibi bir anda degil, yavas yavas. Mesafe kalsin öyle.

Nahita

Üye
44.gün

Karbon filtreyi fotoları çektikten sonra çalıştırmaya başladım.

Isı 22-24

40-45 k lux yavaş yavaş arttırıyorum bitkinin tepkisine göre

C

Canna

Guest
Kabinde kücük bitkiler var bu isik gücü o kücük bitkilere cok fazla gelir o bitkileri yakar. Kücük bitkiler cok daha az isik almali. Su anda hic bir isik stresi belirtisi yok ama cok hafif gübre yanigi baslamis. Bir dahaki sulamaya gübre miktarini %10 azalt.

Nahita

Üye
Kabinde kücük bitkiler var bu isik gücü o kücük bitkilere cok fazla gelir o bitkileri yakar. Kücük bitkiler cok daha az isik almali. Su anda hic bir isik stresi belirtisi yok ama cok hafif gübre yanigi baslamis. Bir dahaki sulamaya gübre miktarini %10 azalt.

Üstad küçük bitkiler çorbacı tohumu ve bir tane blue dream var. Onların üzerinde daha önce yapmadığım şeyleri denemek için büyütüyorum (toping, fiming, hst, supercropping) bu eğitimleri öğreneceğim denekler. Herhangi bir hasat beklentim yok, kabin ısı nem ışık vs auto slhlerin periyoduna uygun ilerleyecek.

Nahita

Üye
46.gün

Uzun bitkime topingy yapmaya çalıştım.

4.5 ltşer sulama yaptım şemama uygun şekilde.

Diğer bitkimede toping yapıp 18/6 yada 20/4 ışığa geçiş yapacağım.

Kanka

Administrator
Yönetici
sağlık olarak iyi gorunuyorlar fakat egıtım olarak ben daha eğitimliyim kankam be :D gubreye harcıcan parayı ve vakti egıtıme harcasan aldıgının 1 bucuk katı fazlasını alabılırdın egıtımlere bak sonrakı grow hasatın bol olsun

Nahita

Üye
sağlık olarak iyi gorunuyorlar fakat egıtım olarak ben daha eğitimliyim kankam be :D gubreye harcıcan parayı ve vakti egıtıme harcasan aldıgının 1 bucuk katı fazlasını alabılırdın egıtımlere bak sonrakı grow hasatın bol olsun
İlk tecrübe ilk deneyim @Kanka, bir sonraki grow öğrendiklerimi üstünü ekleyerek devam edeceğim inşallah. Auto bitki olunca eğitimlerde elimi biraz korkak alıştırdım.

C

Canna

Guest
Üstad küçük bitkiler çorbacı tohumu ve bir tane blue dream var. Onların üzerinde daha önce yapmadığım şeyleri denemek için büyütüyorum (toping, fiming, hst, supercropping) bu eğitimleri öğreneceğim denekler. Herhangi bir hasat beklentim yok, kabin ısı nem ışık vs auto slhlerin periyoduna uygun ilerleyecek.
Tamam o zaman sikinti yok büyük bitkilerine kilitlen ve ona göre devam

HaRMaN:)

Üye
kanka eline sağlık konunu güncel takip ediyorum güzel hasatlar dilerim benimde bi kaç kızım var 41. Gündeler sıcaklık 30 larda gidiyoruz düşüremiyorum. Senin kabinde sıcaklık ne durumda merak ettim

Nahita

Üye
kanka eline sağlık konunu güncel takip ediyorum güzel hasatlar dilerim benimde bi kaç kızım var 41. Gündeler sıcaklık 30 larda gidiyoruz düşüremiyorum. Senin kabinde sıcaklık ne durumda merak ettim
Bende alt sınırda geziyorum 21-22 derece, kalorifer yakmayı bugün bıraktım ihtiyaç olursa tekrar açacağım.

Led var çok ısı yapmıyor bende kanka.

Seninde bol hasadın olsun kanka sağol.

Ü

Üye silindi 28636

Guest
Çok sert budamışsın kankam :) kankanın dediği gibi eğitimi güzel verseydin bu kadar budama yapmaya gerek kalmayabilirdi :) ama bitkinin boyu falan muhteşem eline sağlık. Kısa sürede toparlar inş.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • T Twist:
    ** **
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • M Mamba70:
    ******** ******* dready****** ********* ********** **** *** ******** ***** *** ***
    +1
  • kralartur01 kralartur01:
    dready
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
    ** ****** dready*** *******
  • SariTursu SariTursu:
    ********* *** ***** dready*
  • SariTursu SariTursu:
  • M Mamba70:
    **** dready ***** ***** dready* **** ** ***********
  • M Mamba70:
    ********* ******** *********** dready** ***** ***** **
  • Emmy Emmy:
    *** ********* ********* ***** ******** *** dready* ***** ******* dready* dready* ******* dready****** ********* ********** **** *** ******** ***** *** ***
  • SariTursu SariTursu:
    dreadydready
  • SariTursu SariTursu:
    ** ** ****** dready*** ** *****
    +1
  • SariTursu SariTursu:
    ***** ****** dready*
  • R RainGrow:
    ****** ********* ***** ****** *** ** **** ******* ********* ********** ** *********** ** ** ********* **** **** ***** ***** ** *********** ***** ***** ***** * **** ** ***** **********
    **** **** *** **
  • R RainGrow:
    +1
  • R RainGrow:
    dready **** dready ******** ******** *** ********** ****** ******** ****** ********* ** ********* ********** ** ****** ****** ** ** ***** **
    ***** ** ****** dready***** **** dready ******** ******** *** ********** ****** ******** ****** ********* ** ********* ********** ** ****** ****** ** ** ***** **
    kralartur01 kralartur01: ** ****