2x sour diesel feminized 16. DAY

Pıtır

Üye
Bitkilerim şuan 16. gününde. Gittikçe daha hızlı büyümeye başladı. Bugün gübreye başladım (biobizz grow). Bir litre suya 1.5 ml gübre veriyorum. Ph ayarlayamadım çünkü ileri teklonoji ph metre den bi bk anlamadım arkadaşlar. Bu konuda belki biri bana yardım eder. Videoları izledim yaptım ama her iki kalibrasyon sıvısında da çok saçma veriler elde ettim acaba bozuk mu? Neyse..
Biraz hızlı hasat almak istiyorum sizce ne zaman çiçeklenmeye sokayım yavruları?
Sıcaklık: 27.5
Nem: 55-65 arası
Üç günde bir yaklaşık 125-150 ml sulama yapıyorum.
Işık 24-0 başlangıçtan beri
Vantilatör genelde aççık
İki gün önce sıcaklık kontrolsüz bir şekilde arttı ve yapraklar iki üç saatte kurudu. Şuan daha iyiler yapraklardaki hasarlar o yüzden. Yorumlarınızı bekliyorum.
@silas34 @Hippie @auto420
WhatsApp Image 2020-11-24 at 20.40.06 (1).jpegWhatsApp Image 2020-11-24 at 20.40.06.jpeg

S

silas

Guest
Sen elinde ph metreyi kalibre etmeye bak kalibre olmuyorsa at böyle bir şey al çünkü bitkinde ısı sıcaklık stresi yanında ciddi ph sıkıntısı var. Bitkin daha çok küçük, autoysa ışık periyodunu değiştirmeden devam et (20/4) o kendi girer. Ph işini düzelttikten sonra calmag takviyesi yap bitkilere.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
    R raw.w33ds: hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********