2x Super Lemon Haze

pineappleexpress

Kıdemli Üye

pineappleexpress

Kıdemli Üye
karanlık odanın şartları nasıl?
kanka odadaki perdeler karartma perde zaten. üstüne benim yansıtıcılar siyah 5mm fotoblokları yapıştırılıp gerdirilmişti. kabinin etrafı onla kaplı. üstünde bir kat bez dolap kumaşı var. onun d aüstüne siyah bi kumaşla tam ışık geçirmez yaptım kabini ben başta. yani kabin zifiri karanlık. hava giriş çıkışı ve vantilatörler çalışıyor.

fakat yaşadığım bölge şuanda sıcak. şuan hava 21 derece. son 1 haftadır 28-30 dereceydi ne yazık ki kabin. çünkü hava zaten 27-31 arasıydı. zipli poşette buzlar koydum toprağa. yarından itibaren şansıma gündüz 18-20, gece 11-17 arası sıcaklık önümüzdeki bir hafta. kurutmada da serin olacak yani bir tık.

nem de %25-45 arası değişiyor. karanlıktan sonra kesince %40-50 arasında tutmayı planlıyorum nem cihazını tekrar çalıştırıp.

uygun mudur? :)

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Dostum bez dolap galiba seninkisi kabinin boyutu nedir ve yansıtıcı filmi nasıl kapladın dolaba kaç metre gitti ?

pineappleexpress

Kıdemli Üye
Dostum bez dolap galiba seninkisi kabinin boyutu nedir ve yansıtıcı filmi nasıl kapladın dolaba kaç metre gitti ?
Benim 65*120*160. Ben mdf ile yükselttim 1.90'a yüksekliği.
1,2x7,5 mylar almıştım. gerdirerek bağladım. uzun hikaye biraz ama arkasına karton,mukavva vs bişeyle gerdirip bağladım. Nemli ortamda çift taraflı bantla kabinin kendi kılıfının yüzeyinde tutunamıyor. Cinnet geliyodu her gün 50 kere düzeltmekten.
https://www.magicplant.net/mylar-yansitici-film/1392-mylar-yansitici-film.html

growkentte sanki bi boy küçüğü vardı. 160*120*65'e aşağı yukarı yetiyordu. 190'a yükseltince yetmeyeceğinden bunu almıştım. direk bunu da alabilirsin sana kalmış.

kolay gelsin.

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Benim 65*120*160. Ben mdf ile yükselttim 1.90'a yüksekliği.
1,2x7,5 mylar almıştım. gerdirerek bağladım. uzun hikaye biraz ama arkasına karton,mukavva vs bişeyle gerdirip bağladım. Nemli ortamda çift taraflı bantla kabinin kendi kılıfının yüzeyinde tutunamıyor. Cinnet geliyodu her gün 50 kere düzeltmekten.
https://www.magicplant.net/mylar-yansitici-film/1392-mylar-yansitici-film.html

growkentte sanki bi boy küçüğü vardı. 160*120*65'e aşağı yukarı yetiyordu. 190'a yükseltince yetmeyeceğinden bunu almıştım. direk bunu da alabilirsin sana kalmış.

kolay gelsin.
Anladım dostum bi sorun olacak sence 1.90 a çıkartmak mantıklı mı ben 3 tane auto bitki yetiştiricem aynı dolap bende de var bi de şuan myları nasıl sabitledin hala çift taraflı bant mı tutuyor ben şey olarak düşündüm myları bez dolabın kumaşına diktiririm diye kanka sence o mylar dikilmeyi kaldırır mı yani çabuk mu yırtılır ?

pineappleexpress

Kıdemli Üye
Anladım dostum bi sorun olacak sence 1.90 a çıkartmak mantıklı mı ben 3 tane auto bitki yetiştiricem aynı dolap bende de var bi de şuan myları nasıl sabitledin hala çift taraflı bant mı tutuyor ben şey olarak düşündüm myları bez dolabın kumaşına diktiririm diye kanka sence o mylar dikilmeyi kaldırır mı yani çabuk mu yırtılır ?
kanka ilk iki sorun ilk yazdığımda cevap olarak var zaten :D çift taraflı bantla kartona yapıştırdım gerdirmek için. sonra o kartonu iple bağladım..
bence diktirilmez.

3 auto için 1.60 yeter.

Ü

Üye silindi 20042

Guest
kanka ilk iki sorun ilk yazdığımda cevap olarak var zaten :D çift taraflı bantla kartona yapıştırdım gerdirmek için. sonra o kartonu iple bağladım..
bence diktirilmez.

3 auto için 1.60 yeter.
Sağolasın dostum panda film almayı düşünüyorum nasıl kaplayacağım onun yolunu arıyorum bu aralar. ya direkt iskelti filmle sarıp bantlarım ya da güzel bi yapıştırıcı ile yaparım günlerdir aklımı kurcalayan olayı hala aydınlatamadım :(

pineappleexpress

Kıdemli Üye
bitkilerden birinin alt dallarındaki görüntüler beni korkuttu. herma hasat etmiş olabilirim..

fotoğrafta şeffaf gibi duruyor ama ışıktan ötürü. %5 amber %80/90 falan sütlü(bulutlu), %5/10 kadar da şeffaf trikom vardı.hasat öncesi trikomlar:
bakalım kuruyunca kaç g çıkacak.hasat:
tahminleri alalım? :)

bu da kurumaya bırakılan kızlar :)

bir sonraki günceleme 1 hafta-10 güne kafa raporu olarak gelir.

dün makasta kalan reçinenin az bi kısmı ile sigara sardım. 1/3'ünü içtim leyla oldum :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha
  • F FirstGrowing:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha***
  • F FirstGrowing:
    ******** ** ***** **