2x unknown hard indica

elchavoo

Üye
selam abiler kardesler genetiklerini tohumlar karıştığı için bilmediğim 2 tane yurt dışından gelen çiçeklerim var üstadlar bi konu açmak istedim daha doğru yorumlar yapılır diye. 28 eylül de baş verdiler şuan 18.gündeler birisi birinden daha hızlı gelişiyor bugün ilk defa gübrelerini verdim toprak plagron light mix L/2ml call mag,2ml voodoo,1ml grow an serisi durumlar nelerdir 5.,6. katlarda topping uyguladım birer kere 2gün oldu ana dala lst uygulamanın vakti geldi mi yorumlar yaparsaniz sevinirim haftalik olarak güncellemeyi düşünüyorum bi eksik fazla olduğunda felan
kabin 80x80
ışık 240 qb

çiçeklerin geni buldum galiba ikisi de aynı görünüyor zkittles büyük ihtimalle purple punch ve strawberry olma ihtimalide var ama kesin zkittles son durum bu sekilde vanti calistirmicam bi kaç gün strese girdiler galiba https://ibb.co/GFxPRCY

Son düzenleme:

Heisenbergg

Yeni üye
Hocam hasatın bol olsun öncelikle ikimiz de aynı gidiyoruz benim de 28 Eylül'de baş çıkardı birbirimizle yardımlaşırsak güzel ilerleyebiliriz eksikliklerimizi tamamlayarak:) ben topping atmadım henüz daha erken diye düşündüm akşam resim yükleyeyim de bi el atıver sana zahmet:)

elchavoo

Üye
Hocam hasatın bol olsun öncelikle ikimiz de aynı gidiyoruz benim de 28 Eylül'de baş çıkardı birbirimizle yardımlaşırsak güzel ilerleyebiliriz eksikliklerimizi tamamlayarak:) ben topping atmadım henüz daha erken diye düşündüm akşam resim yükleyeyim de bi el atıver sana zahmet:)
kanka at bakayim bende yardımlasarak gideriz gübre ışık kabin hakkında da bilgi verirsin hem kafamizdaki soru işaretlerini giderebiliriz

Heisenbergg

Yeni üye
kanka at bakayim bende yardımlasarak gideriz gübre ışık kabin hakkında da bilgi verirsin hem kafamizdaki soru işaretlerini giderebiliriz
Gübre biobizz serisi hepsini aldım bio heaven dahil. Işık 2 adet spider farmer se3000, kabin 120×240×200, toprak biobizz light mix. Akşam gönderiyorum hocam:)

elchavoo

Üye
Dostum şimdiden bol hasatlar kabin markası ve qb marka modelin nedir ve hangi havalandırmayı kullandın giriş çıkış bide kabin ekrana gircek şekilde bi foto salsana içerğnin düzeni falan aynı kombinden bende yapmayı düşünüyorum
qb sarı siteden aldım 2200 gibiydi kabin markasi toprak ve su dan greenbox en ucuzu bu giriş 200m3 dr aksiyel cıkıs 350m3 td silent vanti toprak su dan https://ibb.co/2PH9YVH

Mertali54

Doktor
resımlelrı yukle merakla beklıyoruz bende 3 eylulde bas verdıler

elchavoo

Üye
bugün 20.günleri soldaki çiçeğin bir dalı çatladı ufaktan açıldı hiçbişey yapmadım bıraktım o şekilde lst uygulamaya calisirken oldu soldaki bitkiye lst uyguladim yani abiler önce ana dalı sağa yatırdım bi kaç gün sonra aşağı doğru yatırdım fotodaki gibi spiral şekil vermeye calisiyorum topping le birlikte uygun demi daha cıkan 2 dalı sağa sola yatıramadım o kadar büyük değiller böceklenme başladı galiba neem azal aldım uygulayacağım her yeri deliniyoe yapraklarin

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S sumugan: *****