3 ay oldu bitki hasatla ilgili ne söylüyor desteğinizi bekliyorum

smt1634

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba bugün tam 3 ay geçti başta bitkiyi çok eğitemedim dikine uzadı ve ağırlaşmaya başladı ayakta duramıyor sizce hasata ne kalmış ne zaman flusha başlamalıyım destek olursanız sevinirim önerilerinizi de bekliyorum ayrıca @silas34 @RabbitKanka

Kanka

Administrator
Yönetici
yanlıs yere atmışım kafalar fena :D hasata 1 ay kadar var , bunun hıc ısık dengesıyle oynaştın mı

smt1634

Yeni üye
yanlıs yere atmışım kafalar fena :D hasata 1 ay kadar var , bunun hıc ısık dengesıyle oynaştın mı
Reis ışık dengesiyle oynaştın mı derken biraz bi oynama oldu 3 ışığım vardı biri gümledi 2 ye düştü çok ilgileniyordum işten dolayı çok ilgilenemedim biobloom veriyordum düzenli onuda en son biraz dazla kaçırdım galiba yaprakların em ucu dibi kurudu azıcık hafiften kızmarmaya başladı pistiller işte atayım dedim bakalım ne durumda

Kanka

Administrator
Yönetici
o hep duzenlı kalsın kanka degıstırmemeye ozen goster bırdahakıne daha ıcı dolu guzel sömeklerın olur , ilk aşka gore çok başarılı bı ılıskınız olmuş :D elıne emeğıne sağlık

Aguş

Doktor
Dostum bir bitki kaybetmiş olabilirsin(Kaybetmemişsinde) ama tecrübe kazandın öyle düşün aslında zararın yok,
Ben ilk hasadımı yakmıştım hatırlıyorum da tabi ozaman 18 18 18 +üre veriyorum ec bilmiyoruz ph bilmiyoruz jointcan vardı bi açılıp bi kapanıyordu o zamanlar destekte alamamıştım sonra öğrendik kimse doğuştan öğrenmiyor ama araştırmak şart tabi

Kanka hiç sorma amatör diye girdik birçok şeyi sonradan araştırarak gördük müdahale edemedik

smt1634

Yeni üye
Dostum bir bitki kaybetmiş olabilirsin(Kaybetmemişsinde) ama tecrübe kazandın öyle düşün aslında zararın yok,
Ben ilk hasadımı yakmıştım hatırlıyorum da tabi ozaman 18 18 18 +üre veriyorum ec bilmiyoruz ph bilmiyoruz jointcan vardı bi açılıp bi kapanıyordu o zamanlar destekte alamamıştım sonra öğrendik kimse doğuştan öğrenmiyor ama araştırmak şart tabi
Öyle tabi dostum ben forumu uzun süredir biliyorum ama ektikten sonra aktif kullanmaya başladım şuan bile her girdiğimde bişey öğreniyorum acemiliğimizi attık işte bidahakine daha sağlam bir growla döneceğim :)

S

silas

Guest
Sıcaklık stresi var ve aşırı sulama var, şeker yapraklarında hiç sararma yok yola devam, nerden baksan en az 1-1,5 ayın daha var. Isıyı düşür, sık ve aşırı sulama yapma çok sınırdasın sulama hakkında yazdıklarımı oku.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kene:
    ********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
  • K Kene:
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ***** ***** ******** ******* ** ****** ********* ******** ********** ** ******* ********* * * * ******
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ***** ***** ******* hahahaha **** ****** ********* hahahaha hahahaha** **** ********* hahahaha********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
    hahahaha* ***** ** ** * ** ****** ****** *** ******
  • A ax-b:
    ****** ********** **** ******* ********** * ********* **** *** *** **** ********* ******** * * **** ***** hahahaha* ***** **** ** ****** hahahaha
  • M Mr. Unknown:
    * *** ***** ****** hahahaha ********* ***** * hahahaha ****** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
    **** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
    ****** ****** *** hahahaha**** ***** *******
  • M Mr. Unknown:
    ****** ********** ** * ***** *** ** ********* ********* ***** * ****** ********* ******* ******** hahahaha** hahahaha*** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ********** hahahaha* ********* **** ** ****
  • A ax-b:
    hahahaha*** ********* ** ***** ***** ***** ********** ********** ***
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ***** ********* *******
  • L lavrens33:
    ******** *** **** hahahaha
  • L lavrens33:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • L lavrens33:
  • L lavrens33:
    ******** *** ****** ******* **
    L lavrens33: ******** *** ****** ******* **