30 günlük bebeğim yapraklari neden?

Mr jkiff

Yeni üye
Merhaba arkadaslar.
Genetigim autoflowers ama ismini unuttum.
30gunluk, hic bir egitim yapmadim.
An serisi gubre kullaniyorum. (Hepsi mevcut.)
IŞIĞIM MARS HYDRO TS 3000.
Dimmer yuzde 75. Isim mesafe 50cm.
Connoiseur grow ve bloom serisi mevcut.
Bana ne tavsiye ediyorsunuz? Genel olarak, ve yapeaklar icin.
@Kanka senin tecrübene ihgiyacim var sen ne dersin bu bitkilere?

Son düzenleme:

mami10_

Doktor
Bitkide magnezyum eksikliği başlamış, ph a dikkat ediyormusun ? Bitki genel olarak ince gözüküyor muhtemelen vantilatör kullanmıyorsun, ve buğum aralıkları çok geniş ışık mesafesi uzak ve ya saksı konumu kötü ışığı 100 dimere getir, gerekirse mesafeyi azalt. Bitkiye vantilatörü gövdesini sallayacak şekilde konumlandır

Mr jkiff

Yeni üye
Calmag ver kanka . magnezyum eksikliği.
Eywallah kanka sagolasin.
Bitkide magnezyum eksikliği başlamış, ph a dikkat ediyormusun ? Bitki genel olarak ince gözüküyor muhtemelen vantilatör kullanmıyorsun, ve buğum aralıkları çok geniş ışık mesafesi uzak ve ya saksı konumu kötü ışığı 100 dimere getir, gerekirse mesafeyi azalt. Bitkiye vantilatörü gövdesini sallayacak şekilde konumlandır
Kanka zaten dinlendirilmiş musluk suyu ile an gubresi verdigim icin zaten otomatik kendi ayarliyor.
Sadece su verdigim zaman olcuyorum.
Vantilatör var bitkiyi yeterince salliyor.
Daha yeni gubreli su verdim 2 3 gum geçsin sade su ile cal mag verecegim. Işık yeterli ve tam isigin ortasında bitki.hic bir egitim vermedim buna boya veriyor.

Eimal

Müptezel

mami10_

Doktor
Eywallah kanka sagolasin.

Kanka zaten dinlendirilmiş musluk suyu ile an gubresi verdigim icin zaten otomatik kendi ayarliyor.
Sadece su verdigim zaman olcuyorum.
Vantilatör var bitkiyi yeterince salliyor.
Daha yeni gubreli su verdim 2 3 gum geçsin sade su ile cal mag verecegim. Işık yeterli ve tam isigin ortasında bitki.hic bir egitim vermedim buna boya veriyor.
Ph perfect bazen çalışmaya bilir, yada besinleri dengesiz vermişsndir ve s. Bitki eğitimsiz de olsa boya çok gitmiş buğumlar arası mesafe fazla, ters giden bir şeyler var sanki

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** ** ********* ******** ******** ******