4-5 photo butce 10-17 k arası

DanteHere

Yeni üye
qb ışıklı bir sistem önerisi yapabilir misiniz teşekkurler detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim.

DanteHere

Yeni üye
Bro ışık için kullangımı önerebilirim kullandıkça fanlarıda sorun cıkıyo bıraz şuan ışıgı acında 5dk ses yapıyo sonra kesılıyo fandan kaynaklı ama ışıgı guzel uygun https://www.elektrozoom.net/cob-led/550w-yxo-full-spectrum-grow-led
yada 2 tane merceklı 250w alsan daha faydalı olabilir
kabin sahibinden letgo fln bakabılırsın yarı fıyatına bulabılırsın
yukardaki ışık sance f/p mi kanka yoksa tavsiye ettiğin ışık mı daha iyi iş görur dediğin gibi kabini alıp hiç kullanmayanlar var satıyorlar onlardan alıcam

kmtnlogar

Yeni üye
yukardaki ışık sance f/p mi kanka yoksa tavsiye ettiğin ışık mı daha iyi iş görur dediğin gibi kabini alıp hiç kullanmayanlar var satıyorlar onlardan alıcam
kanka ben memlunum ışıktan tek sonu orda yazdım ilk açınca 2-3dk fan ses yapıyo sonra geçiyo 3 aydır sürekli kullanıyorum tek sorunu bu ayrıyetten fırma yazmıs arıza durumunda gonderın tamır edıp iade edelım fakat kabın ışıksız kalmasın dıye gondermedım gerekte duymadım. Piyasada bu W ışık bu fıyatta yok ışıkların verimı arttırmak için lens takabılırsın W arttırıyo

DanteHere

Yeni üye
kanka ben memlunum ışıktan tek sonu orda yazdım ilk açınca 2-3dk fan ses yapıyo sonra geçiyo 3 aydır sürekli kullanıyorum tek sorunu bu ayrıyetten fırma yazmıs arıza durumunda gonderın tamır edıp iade edelım fakat kabın ışıksız kalmasın dıye gondermedım gerekte duymadım. Piyasada bu W ışık bu fıyatta yok ışıkların verimı arttırmak için lens takabılırsın W arttırıyo
saol bra

Bro ışık için kullangımı önerebilirim kullandıkça fanlarıda sorun cıkıyo bıraz şuan ışıgı acında 5dk ses yapıyo sonra kesılıyo fandan kaynaklı ama ışıgı guzel uygun https://www.elektrozoom.net/cob-led/550w-yxo-full-spectrum-grow-led
yada 2 tane merceklı 250w alsan daha faydalı olabilir
kabin sahibinden letgo fln bakabılırsın yarı fıyatına bulabılırsın
hocam bu ışık cok ucuzmus harcadıgı elektrik nasıl

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C CHaRaMBoL:
    ** *** ***** ** ****** ****** ******* ******* ** ***** ****** ******* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** hahahaha*
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** ***** ******** **** hahahaha* **** ******* ****
  • C CHaRaMBoL:
    hahahahahahahaha
    +1
    *** hahahaha ***** ** ***** ****** *****
    **** **** hahahaha ***** **
    ******* ***** **** hahahaha ***** *****
  • C CHaRaMBoL:
    **** ***** ***** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ********** ***** ****** ********** ****** ******* ****** ******* *** ****** ***** ***** hahahaha**
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******** *** ******** ****** ****** ***** hahahaha*** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ********* ********* ******** **** ********** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ******** **** ***** ** ********** ***** ***** ** *
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha** **** **** ****** ***** ********
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******** ***** ******** ******** ***** ** **** ******* ***** ***** **** ****** ***** *** ***** ******** **** ***** **** ******* hahahaha***** ******** **** ***** ** ********** ***** ***** ** *
    İstanbul İstanbul: **** ******** ***** ******** ******** ***** ** **** ******* ***** ***** **** ****** ***** ***...