490 TL olan kabin hakkında tavsiyeler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20042
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20042

Guest
Ekteki kabinden almayı düşünüyorum maks 3 bitki yapıcam sizce nasıl kullanan var mı önceden ışık sızdırıyor diye duymuştum ışığı sızdırma yeri direkt mylar dan mı öneriler iyi olmazsa kendim yapıcam

Ü

Üye silindi 23835

Guest
80×80 alanda 3 bitki yetistirilmez bro bence. Sen bunu aldiginda 3 bitki sigdiramayinca keske almasaydim dersin. daha buyuk alabilirsen eger al. 3 bitki buyudufu zaman 80 cm derinligi ve genişliği olan kabinde işin zor olur

soldier

Yeni üye
Kanka bende baktım ama kalitesi kötü. Ağır yük taşımaz ışık geçirir yani alsan bile köşe bağlantı noktalarını guclendirmen lazım yoksa başına çöker. Birde photo bakacaksan ışık geçirdiği için sorun yaşarsın. Benim tavsiyem 3-5 fazla ver kaliteli bir çadır al yada yap

kardeşim sana ufak bi deneyim anlatıyım , sahibinden den 150x150x200 bu ölçüde aynı bı şekilde çadır aldım 1000 TL ye kurdum çadırı baktım her şey sağlam 1,2 gün sonra eğilmeye başladı , sabitlemeye çalıştım falan derken bir sabah uyandım
Manzara bu ( https://ibb.co/QdzB98d )
Bence secret jardin marka kabinden başka alma parana yazık , gir growkentten bak

Ü

Üye silindi 24524

Guest
Dostum zaten ben önermiştim sana sanırım. 1 yıldır kullanıyorum.
gelecek ürün resimdeki ürün değil. Giriş ve çıkış delikleri sol tarafta altta ve üstte.
İskelet demirleri ve bağlantı yerleri sağlam o konuda şüphen olmasın. Elbise dolaplarindaki dandik iskelet değil. 2binliraya satılan kabinler kadar sağlamdır.
Bana 150cm boyda lazimdi. 180cm kabini ben 150cm olarak rahatlıkla kullanabiliyorum. Hem daha sağlam duruyor böyle.
Evet ışık sizdiriyor. Mylar dan sizdiriyor myları hoşuma gitmiyor sadece. İleride yeni mylar dikeceğim içine. Isik sızıntısı da önlemiş olurum.
4auto yada 2 photo bakabilirsin. Fazlası sıkışır.
Ben aldığımda 400 liraydı geçen yıl. Pişman değilim. Fiyatına göre bu fiyata daha iyisini yapamazdım.
Dostum hala kullanıyorsan ışık sızıntısını görmek için resim atabilirmisin

Ü

Üye silindi 24524

Guest
Dostum zaten ben önermiştim sana sanırım. 1 yıldır kullanıyorum.
gelecek ürün resimdeki ürün değil. Giriş ve çıkış delikleri sol tarafta altta ve üstte.
İskelet demirleri ve bağlantı yerleri sağlam o konuda şüphen olmasın. Elbise dolaplarindaki dandik iskelet değil. 2binliraya satılan kabinler kadar sağlamdır.
Bana 150cm boyda lazimdi. 180cm kabini ben 150cm olarak rahatlıkla kullanabiliyorum. Hem daha sağlam duruyor böyle.
Evet ışık sizdiriyor. Mylar dan sizdiriyor myları hoşuma gitmiyor sadece. İleride yeni mylar dikeceğim içine. Isik sızıntısı da önlemiş olurum.
4auto yada 2 photo bakabilirsin. Fazlası sıkışır.
Ben aldığımda 400 liraydı geçen yıl. Pişman değilim. Fiyatına göre bu fiyata daha iyisini yapamazdım.
Dostum kullanıyorsan ışık sızıntısını görmek için resim atabilirmisin
Gece çekeyim. Yanımda değil şuan. Gündüz belli olmuyor gece belli oluyor sadece zaten.
Teşekkürler kanka

99Grind

Üye
Bende video istedim bekliyorum ama @Grauwolf epeyde sızdırıyormuş mor bile böyleyse.. bunun yerine 50TLye normal bir bez dolap alıp mukavva ile izole etmek çok daha mantıklı gibi. üzerinede UCUZ MYLAR kapladımmı tamamdıır.
-linklidir, yasak ise modlarımızın düzenlemesini rica ederim.

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Kabinin iskeleti sağlam diyorsan alıcam elimde bez dolap var mylar kapla dersen direkt mylar alıp kaplayacağım

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Ve giriş ve çıkış deliklerine 150 lik karbon filtre havalandırma borusu girer mi ?

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Havalandırma 150mm girer dostum. İmkaanin varsa Prof kabin al 2000tl yaklaşık. Yoksa bu benim işimi görüyor senin isinide görür. Elbise dolabının iskeleti sağlamsa tek bitki yapmayı düşünüyorsan elbise dolabında olur. Tercih senin
dostum yükseklik168 genişlik 1.20 derinlik 68 cm olan bez dolap aldım iskeleti iyi yorumlarda yorgan falan koyuyorlarmış taşıyor yani bunda 2-3 bitki yapıcam ben. mylar gelince terziye vericem dolabın kılıfına diksin hem bez dolabın kumaşı da sık kumaş bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum ben öyle yapıcam yani senden ricam şuan çektelim bitkin var ya hani büyük olan bitki onun enini ölçermisin eğer büyüttüğümde bitki genişlik olarak 70 cm i geçiyorsa bana sıkıntı yaratabilir sonuçta 60-60 profesyonel kabinler de var tek aklımda sorun olan büyümüş bir bitkinin genişliği ne kadar yanlara doğru açılıyor

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Auto yapıcam kanka ben elimde photo yok şuan ilk 11 litrelik 3 bez saksı ile rahat yaprım o zaman bitki başı 60-40 alan kalıcak yeter bence

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Zaten aynı anda yetiştirmicem 2 bitki atıcam 1 ay sonra 1 tane daha 2. Ayda hasat ederken sonradan ektiğim bitki 1 ay boyunca tüm ışığı o alıcak hem yerden tasarruf hem de hasat olarak 1 tane daha alıcam sonradan ve tüm ışığı o aldığı için diğerlerinden daha fazla olur hasat olarak

Ü

Üye silindi 25098

Guest
kardeşim sana ufak bi deneyim anlatıyım , sahibinden den 150x150x200 bu ölçüde aynı bı şekilde çadır aldım 1000 TL ye kurdum çadırı baktım her şey sağlam 1,2 gün sonra eğilmeye başladı , sabitlemeye çalıştım falan derken bir sabah uyandım
Manzara bu ( https://ibb.co/QdzB98d )
Bence secret jardin marka kabinden başka alma parana yazık , gir growkentten bak
gecmis olsun bu kanser eder adami

Ü

Üye silindi 2036

Guest
3 auto bakarsın eğitim verip ışığı yakın tutarsan çok sorun olmaz sadece su verirken falan taklacı olursun oda ilk growun olacağı için tatlı gelir koymaz sana

99Grind

Üye
O link attığın zaten aynı firmanın myları. Benim tek beğenmediğim yeri myları zaten :)
100×40 en yeterliyse içi beyaz suntadan bi elbise dolabı al 2.el. Daha mantıklıolur. Bez dolaplar gibi vakum da yapmaz gozede çarpmaz.
50 tllik dolabın iskeleti kendini zor taşır.
kankam ben tam da yazdığım gibi kuruyordum sistemi :D o mylarıda aldım geldi ve ben beğendim, muhtemelen bez dolabın kendi kumaşıda eklenince sızdırmazlık sağlanıyor. ben kumaşı daha büyük almalıymışım ama kenarlarda açığım kaldı, onu da halledicem. fermuar yerlerine çözüm arıyorum sadece boş durdukça onu da halledeceğiz :)

simurg

Yeni üye
Dostum myları nereden ve kaç metre aldın.Bilgi verebilir misin*? Aynı kabinden ben de var ben de kaplayayım.

Ü

Üye silindi 20042

Guest
kankam ben tam da yazdığım gibi kuruyordum sistemi :D o mylarıda aldım geldi ve ben beğendim, muhtemelen bez dolabın kendi kumaşıda eklenince sızdırmazlık sağlanıyor. ben kumaşı daha büyük almalıymışım ama kenarlarda açığım kaldı, onu da halledicem. fermuar yerlerine çözüm arıyorum sadece boş durdukça onu da halledeceğiz :)

Bez dolabın ölçüleri ne kanka bi de sana bi taktik vereyim terziye ver dış taraftan fermuarın yanından boyluca kumaş diktir o kısımları kapar sızdırmazlığı sağlarsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    *** ***** ***** *
  • zero00 zero00: