41. gün Blue Dream GÜNCéL

rabarba

Yeni üye
Selam kankalar.

3. growuma sponsordan aldığım blue dreamlerle başladım. 1 Nisan'da 19 litre bez saksılara aldım. Bu sefer tohumdan hasata kadar AN gübreleri denemek istedim. Sıcaklık max 29 - nemi ise makine ve ıslak havlularla kabini doldurmama rağmen 40 civarında tutabiliyorum. Fakat ilk günlerinde mini serada 80 85 aralığında nemde tutabildim. Sağlam kök geliştirdiğini düşünüyorum.

GÜBRELER:

Sensi Grow A - B
Sensi Bloom A - B
B 52
Sensizym
Rhino Skin
Carboload
Big Bud
Overdrive
Flawless Finish

IŞIK:

750 W Handmade COB LED

TOPRAK:

Canna Terra Pro

KABİN:

120x120x200

İlk 15 gün topraktaki besinlerle idare ettiler. Sonrasında Grow A B ve B 52 verip toprak kuruduktan sonra yine boş sulama ve AB - 52 şeklinde ilerliyodum. Bugün 25. günleri. Geçen günlerde LST ve topping yapıp reviveler destek sağladım. Bugün calmag ile boş sulama yaptım. Çocukların 3'ü erken çiçeklenme belirtileri gösteriyolar.

Önceki growuma göz atmak isterseniz konu aşağıda. Elimden geldiğince güncel tutmaya bakıcam burayı.

rabarba

Yeni üye

Acemi4647

Yeni üye
Kanka nemi yakalamak istiyorsan vantilatör varsa kapat fan özellikle gece çalışsın gece nem seviyesi çok yüksek dışarda yüzde 80 90 arası bakabilirsin

rabarba

Yeni üye
35. GÜN

Çiçeklenmenin ilk haftasını geride bırakıyoruz. İlk budamalarını ve bloom gübrelerini AN tablosuna göre verdim. Revive takviyeleri de yapıyorum ufak tefek. LST'yi ilk kez hakkını vererek yaptığımı düşündüğüm ilk growum. En iri bitkiye gübre bi kıl fazla geldi sanırım. Sonraki sulamada düşürcem.

Son düzenleme:

rabarba

Yeni üye
selam kankalar.

çiçeklenmenin 2. haftası 41. gündeyiz. ilk haftaya yayılmış bi şekilde budama yaptım. 3. haftanın başına kadar budama yapmıcam. bloom gübresini 3ml, 2ml'de rhino - sensizym - big bud - carboload, 5ml revive'le suladım. kabinin kapısını kapatamadığımdan nem oranını idealde tutamıyorum. nem 30 - 35 (havlulara raamen) gece 23 derece - gündüz 28-29 maksimum.

Işıklar 750 W COB LED - 65 cm - Ortalama Lux 24.000

Kanka

Administrator
Yönetici
gayet yakışıklı gelıyorlar yerınde olsam ben bu saatten sonra calmagı mınımalize tutup grow gubrelerını yarıya düşürüp npk sındaki k değeri yuksek olanlar hariç bloom gubrelerı ağırlık giderdim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Night owl Night owl:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    hahahaha ** ***** ******* ***** ******* **** hahahaha** **
  • A angeshar:
    ** ** ****** **
  • A angeshar:
    ********** hahahaha* ***** **** ****** **** hahahaha* ** ******* *** ****** ** ****** ***** ******* ****** hahahaha*
  • A angeshar:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • A angeshar:
    ********** ******* ***** ******* **
  • A angeshar:
    ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ***** ****** ******* ***** ******** ***** ******** ********* ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • A angeshar:
    hahahaha** **** ***** **** **** ***** ****** ***** ******* ****** **** ******* hahahaha*** *** *********
    A angeshar: hahahaha** **** ***** **** **** ***** ****** ***** ******* ****** **** ******* hahahaha***...