4x lemon og auto vol 2

• Konbuyu başlatan Cibril
  • Başlangıç tarihi
C

Cibril

Guest
Selam dostlar,

PC yok bende telefonla günlük tutmaya çalışacağım. Daha önceki grow’umda tribe girip silmiştim, siz siz olun bitkinizden tırtıklayıp fırında kurutup içmeyin direk narkotik kafası yapıyor:)

Bitkilerim 12kasımda başladı dostlar 24.günü bugün itibarıyla... ben elimde olan fotolarla gün gün atacağım.

Önemli malzemeleri sıralayacağım.
Kabin WC 105-190-205
2 air 2 bez saksı 19lt (airlerin biri 26 ama alt ızgarasını yukarıdan tutturdum)
Işık:240w veg/bloom düğmeli quantum board uv ır var.
Toprak 2 tanesi arkadaki büyük olanlar biobizz Lightmix- öndeki cılız kalanlar monkeylight pro ( maalesef bu toprakda hata ettim hemde dikkat ettiğim halde yanlış anlamalar silsilesi beni gübreli bir toprak almaya itti ,ilk 10 gün sorun olmadı ama sonra bitki kitlendi resmen 2sulama 15.günden sonra bide gübreledim ve sonunda toprağın pro kısmını araçtırınca gerçekçi anladım:) son 4 sulamadır sade su veriyorum ama hem gübreli hemde ben gübre verdiğim için hala randıman alamadım bekliyorum önerilere açığım üzüyor beni diğerlerine bakınca...
Nem makinası güzel %70-80 e kadar sabitleyebiliuorum.
Havalandırmayı bu hafta bağlayacağım biraz büyük aldım koku toleransım yok. SP-500 ultra sessiz fan ,665m3 carbonfiltre ,giriş için yine kanal ucuz yollu 200mt3 bir fan buldum yorum alabilirim yeterlilik konusunda...

Sıcaklık 22-25 arası seyrediyor...

Eski 300w cob led ile growum...110-120gibi bişi aldım ama kaliteli değildi

yeni growdan:

24.gün güncel: arkadakiler inceden çiçeğe başladı gibi geldi öndekiler hep yaprak hem dal gövde kalınlığı olarak geriden geliyor sade suluyorum ortalama her bitkiye 200-250ml veriyorum. Öndekiler sade arkadakiler de gübreli veriyorum. 1.partta ANsensibloomA veriyorum 1ml biobizz grow 1ml veriyorum 3gün sonra sensi bloom B 1ml -B52 1ml-biobiz activera 1ml veriyorum. bu döngüde 3 günde bir suluyorum toprak güzel kuruyor...

Ben bildiğim deneyimlediğim kadarıyla buradaki dostlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum herzaman sizlerden de yardım ve yorum bekliyorum her zaman dostlarım.
Güncellendi;
12.12.2020
Havalandırma girişi ve çıkışı aktif ettim dostlar , hasta bitkilerime 9.12 de flush attım son 7lt yi gübreli ve pH ayarlanmış verdim. Bitki sarardı baya bu sefer , revive ve calmag aldım bugün sprey olarak uygulayacağım sonuçları paylaşırım burdan.

Lst yi söktüm bodur kaldılar gibi hissettim:)ışığı da 70 cm e çektim belki boyu uzar:)

Genel görüntü ve bitkiler,

GÜNCELLEME: 14.12.2020 32.gün

Dediğimi yaptın dostlar toplam 2,5lt calmag ve revive karıştırdım ,yapraklar tamamıyla ıslanana kadar iki posta sprey yaptım ,kalan sularıda köklere verdim. Değişimi sizde görün ohhh:)

öncesi sonrası yapalı:) 12.12 akşam verdim 2günlük değişim.
17.12.2020-35.gün

19.12.2020-37.gün
Arkadaki bez saksıları 2 günde bir sulamaya başladım , öndeki air gübreli su 4.günde kuruyor o yüzden 4 günde bir suluyorum.

41.GÜN SELAMIN ALEYKÜM:)

2bitkimin yaprak dipleri ve sömeklerin uç kısmı kapkara oldu diğer growumda da bir bitkim öyleydi genetik farklı sanırım. Onlara kara mamba diyeceğim:)

27.12.2020-45.günden selamlar
Sömekler daha da siyahlaştı:)

30.12.2020–48.gün

Yeni dekorasyon yaptım 100w 100w iki quantum daha ekledim (uv/ır yok) ortaya da eski 300w cob ledi ekledim şuan 440w quantum lm301b ve 300w cob oldu ışığa doysunlar bebişler:)
06.01.2021 55.gün
Sömekler şişiyor...
12.01.2021 61.gün
20.01.2021 69.gün
26.01.2021 75.gün
02.02.2021 82.gün hasat edilip asıldı...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Marazzssc

Müptezel
O kanka aramizda bi gun var bende 11 kasimda basladim hasatin bol olsun toping lsd yaptinmi benimkiler blue dream

C

Cibril

Guest
O kanka aramizda bi gun var bende 11 kasimda basladim hasatin bol olsun toping lsd yaptinmi benimkiler blue dream
Topping yapmadım dostum diğer growumda yapmıştım pişman olmuştum...

lst eğitimi verdim sadece aradaki dallar büyüsün diye... onu da becerebilm mi bilemedim ilk defa yaptım...

C

Cibril

Guest
lemon og cok iyi diyolla
İyiliği dayanıklılık olabilir dostum ama kafa olarak memnun kimseyi görmedim henüz:) ben de pek memnun kalmadım ama ilk growumdu eksiklerim vardı hatalar yaptım ondan olabilir dedim bu growumda ışığımı ve şartları değiştim bakalım sonunda güzel bir rapor veririm kafası ile ilgili...

yalicapkini

Yeni üye
İyiliği dayanıklılık olabilir dostum ama kafa olarak memnun kimseyi görmedim henüz:) ben de pek memnun kalmadım ama ilk growumdu eksiklerim vardı hatalar yaptım ondan olabilir dedim bu growumda ışığımı ve şartları değiştim bakalım sonunda güzel bir rapor veririm kafası ile ilgili...
kanka yapma yaa, ilk grow için aldım ben de bu tohumdan umarım dediğin gibi çıkmaz kafası :/

yalicapkini

Yeni üye
Ölü de değil be kral fena değil ama istediğimi alamadım çok eksiğim vardı ...
Peki kankası şöyle sorayım; ben evden çalışıyorum bütün gün ve sürekli olarak da sigara içen biriyim. İşimi gücümü de bu şekilde yapıyorum, toplantılara falan giriyorum fln fln :) bu sebeple de sativa bir genetik yetiştirmek istemiştim. sence gün içinde içebileceğim bir genetik midir bu?

C

Cibril

Guest
Peki kankası şöyle sorayım; ben evden çalışıyorum bütün gün ve sürekli olarak da sigara içen biriyim. İşimi gücümü de bu şekilde yapıyorum, toplantılara falan giriyorum fln fln :) bu sebeple de sativa bir genetik yetiştirmek istemiştim. sence gün içinde içebileceğim bir genetik midir bu?
Aynen dostum o şekilde içilecek bir sigara çünkü bende aynı home çalışıyorum toplantılar a da içip giriyorum sorun olmuyor :) bende çok içtiğimde konuştuğum konuyu unutuyorum ,o yüzden toplantı zamanı kararında içiyorum...

Cengoxl

Kıdemli Üye
Selam dostlar,

PC yok bende telefonla günlük tutmaya çalışacağım. Daha önceki grow’umda tribe girip silmiştim, siz siz olun bitkinizden tırtıklayıp fırında kurutup içmeyin direk narkotik kafası yapıyor:)

Bitkilerim 12kasımda başladı dostlar 24.günü bugün itibarıyla... ben elimde olan fotolarla gün gün atacağım.

Önemli malzemeleri sıralayacağım.
Kabin WC 105-190-205
2 air 2 bez saksı 19lt (airlerin biri 26 ama alt ızgarasını yukarıdan tutturdum)
Işık:240w veg/bloom düğmeli quantum board uv ır var.
Toprak 2 tanesi arkadaki büyük olanlar biobizz Lightmix- öndeki cılız kalanlar monkeylight pro ( maalesef bu toprakda hata ettim hemde dikkat ettiğim halde yanlış anlamalar silsilesi beni gübreli bir toprak almaya itti ,ilk 10 gün sorun olmadı ama sonra bitki kitlendi resmen 2sulama 15.günden sonra bide gübreledim ve sonunda toprağın pro kısmını araçtırınca gerçekçi anladım:) son 4 sulamadır sade su veriyorum ama hem gübreli hemde ben gübre verdiğim için hala randıman alamadım bekliyorum önerilere açığım üzüyor beni diğerlerine bakınca...
Nem makinası güzel %70-80 e kadar sabitleyebiliuorum.
Havalandırmayı bu hafta bağlayacağım biraz büyük aldım koku toleransım yok. SP-500 ultra sessiz fan ,665m3 carbonfiltre ,giriş için yine kanal ucuz yollu 200mt3 bir fan buldum yorum alabilirim yeterlilik konusunda...

Sıcaklık 22-25 arası seyrediyor...

Eski 300w cob led ile growum...110-120gibi bişi aldım ama kaliteli değildi

yeni growdan:

24.gün güncel: arkadakiler inceden çiçeğe başladı gibi geldi öndekiler hep yaprak hem dal gövde kalınlığı olarak geriden geliyor sade suluyorum ortalama her bitkiye 200-250ml veriyorum. Öndekiler sade arkadakiler de gübreli veriyorum. 1.partta ANsensibloomA veriyorum 1ml biobizz grow 1ml veriyorum 3gün sonra sensi bloom B 1ml -B52 1ml-biobiz activera 1ml veriyorum. bu döngüde 3 günde bir suluyorum toprak güzel kuruyor...

Ben bildiğim deneyimlediğim kadarıyla buradaki dostlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum herzaman sizlerden de yardım ve yorum bekliyorum her zaman dostlarım.
Kankam öncelikle selamlar benimde ikinci grow Lemon OG ×4 :cool:
IMG_20201206_194625.jpgIMG_20201206_194631.jpg
Gelişimleri iyi gibi gübre olayına daha yeni başladım, 10 Kasım günü toprağa ekmiştim son durumları kızların...
IMG_20201206_194734.jpgbende senin gibi topping yapmayı galiba pek düşünmüyorum! Lst belki ama tam emin değilim
IMG_20201206_194744.jpg

C

Cibril

Guest
Kankam öncelikle selamlar benimde ikinci grow Lemon OG ×4 :cool:
Ekli dosyayı görüntüle 4726Ekli dosyayı görüntüle 4727
Gelişimleri iyi gibi gübre olayına daha yeni başladım, 10 Kasım günü toprağa ekmiştim son durumları kızların...
Ekli dosyayı görüntüle 4728bende senin gibi topping yapmayı galiba pek düşünmüyorum! Lst belki ama tam emin değilim
Ekli dosyayı görüntüle 4729

öncelikle hayırlı olsun dostum, kazasız belasız koca koca kaliteli sömeklerin olsun inşallah...

valla verdik bakalım bu grow da bunu denemiş olalım:) sen yapma ben zaten yaptım gelişim hasat miktarı kafa raporu kıyaslarız:) şaka dostum bildiğin istediğin ve hissettiğin gibi yap.
Bitkilerinde capcanlı heyecanlı dipçik gibi duruyor valla tablo gibi büyüyor...

Cengoxl

Kıdemli Üye
öncelikle hayırlı olsun dostum, kazasız belasız koca koca kaliteli sömeklerin olsun inşallah...

valla verdik bakalım bu grow da bunu denemiş olalım:) sen yapma ben zaten yaptım gelişim hasat miktarı kafa raporu kıyaslarız:) şaka dostum bildiğin istediğin ve hissettiğin gibi yap.
Bitkilerinde capcanlı heyecanlı dipçik gibi duruyor valla tablo gibi büyüyor...
Eywallah kanka takipte kalalım, bende white widow hasat ettim onunla takılıp bir taraftan da Lemon OG'ler ile oynuyorum, onların yanına 4 tanede Original Glue var kanka, bakalım dediğin gibi kazasız belasız güzel bir grow ve yeni bir deneyim diliyorum herkese selamlar....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ****** ***** *** ******** ***** **** **** **** ***** ******* ****** ********* *** ******* ***** ***** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** ***** ********** ******* ****** hahahaha**
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ****** ** ***** ********* ******* ****** ****** ***** ** ** *** **** hahahaha**** ***** *** * ** **** ********* **** ******** ** ***** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** ****** *** ***** ***** ********** ******* ****** hahahaha**
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha ****** hahahaha***** ******** ******* ********* ******
  • E endnyz1:
  • E endnyz1:
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ****** ***** **** ******* ****** ******* hahahaha******** ****** **** *****
  • E endnyz1:
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******** ****** ***** **** ******* ****** ******* hahahaha**
  • T terbiyeligunahkar:
    * ********** **** *** **** ****** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***
  • T terbiyeligunahkar:
  • E endnyz1:
    ***** *** **** ***** hahahaha hahahaha*** **** ***** ********** *** ****** ***** ******* ********
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha *** *** ********** *** **** ***** hahahaha hahahaha*** **** ***** ********** *** ****** ***** ******* ********
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******* *** *** ***** *********
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha **** hahahaha *****
  • T terbiyeligunahkar:
  • E endnyz1:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • E endnyz1:
    *** ********** hahahaha* *********
  • T terbiyeligunahkar: