4x lemon og auto vol 2

• Konbuyu başlatan Cibril
  • Başlangıç tarihi
C

Cibril

Guest
Aga hiç lemon og ye benzemiyor laaa :))
Evet dostum sitede hiçbir lemon og lemon og ye benzemiyor :) şuanda kadar benim aldığım 7tohumun 6 sını patlattım büyülttüm hepsi birbirinden farklı genetikler çıktı, sadece bu growda son resimlerdeki sol ön ve sağ arkadakiler belli aynılar diğerleri hep bambaşka çıktı. Ama sıkıntı yok bende karışık severim imkan olsaydı zaten karışık alırdım şansıma ne çıkarsa ama tabi kafası iyi olsun :)

C

Cibril

Guest
Ve zaman geldi canlar;
Hassat zamanı:)
Şeker yaptaklarının birçoğu dahil tüm fan yaptaklarını temizledim küflenme riski olmasın diye, hemde kuruduktan sonra çok uğraşmadan kavanozda kürlemeye alırım.
giriş ve çıkış fanlarını kuruma süresince açık bırakacağım. 21-22 sıcaklık var gece 19lara düşecektir. %50-55 nem olacak...

Tam karbon filtrenin önünde olacak sorun olur mu bilemedim... kokusunu çekip bitirmesin:)
Toplam 5 askı dolu dolu astım... 7-10 gün maksimum kurur gibi. Alttaki sömekler den şişmemiş olanlardan baya artık çıkardım fırına attım kısık fanlı ayarda 2-3 saatte kurutacağım , askıdakiler kuruyana kadar harmanlığını alır:)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Harika iş çıkartmışsın.! Emeğine sağlık, mükemmel görünüyor. Patlıcanlar fırından çıkınca lezzetini söylersin.. :)

C

Cibril

Guest
Harika iş çıkartmışsın.! Emeğine sağlık, mükemmel görünüyor. Patlıcanlar fırından çıkınca lezzetini söylersin.. :)
Sağol varol kral ,ilk grow başlangıcında benim için çok büyük bir motivasyon kaynağıydın dostum, hemde düzenek olarak en çok imrendiğim adamdın, biliyorsun derme çatma kızımın çadırında yapıyordum hanımdan dilene dilene malzeme alıyorduk, talih yüzüme güldü iddiadan yaptığım parayla buralara kadar geldik... İnşallah güzel de bi kafa raporu çıkarsa tesisatı kaldırdım birdaha ki kışa kadar bana yeter ... çıksın patlıcanlar fırından paylaşırım dostum:)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Sağol varol kral ,ilk grow başlangıcında benim için çok büyük bir motivasyon kaynağıydın dostum, hemde düzenek olarak en çok imrendiğim adamdın, biliyorsun derme çatma kızımın çadırında yapıyordum hanımdan dilene dilene malzeme alıyorduk, talih yüzüme güldü iddiadan yaptığım parayla buralara kadar geldik... İnşallah güzel de bi kafa raporu çıkarsa tesisatı kaldırdım birdaha ki kışa kadar bana yeter ... çıksın patlıcanlar fırından paylaşırım dostum:)
Hatırlıyorum güzel dostum.. :) Gün olur devran döner, şimdi senin çiçeklerine ben imrenerek bakıyorum. Şu an yaptıklarım böyle bir renge dönmeyecek biliyorum. Ama altın kaplama olacağına kafası iyi olsun kâfi. :)
Gerçekten harika sistem, emek ve hasat. Tekrar ellerine sağlık.. Talihin hep açık olsun, aynı zamanda da afiyet olsun. :)

Vybz Kartel

Müptezel
Afiyet olsun kanka... Kara Turp OG nin kafa raporunu bekliyorum :D

Dediğin gibi inşallah 1 yıllık güzel bir mahsül almışsındır kankam......

Bir dahakine aklında olsun. Bu fırında kurutma işi traş iş.

Ben 2-3 sigaralık sömeği alıyorum, bir bayan çorabının içine ( ten çorap ) koyuyorum. 10-15 dkk saç kurutma ile belli mesafeden tutuyorum. Sonra çıkarıp bir güzel makaslıyorum. Tekrar çorabın içine, 10 dakika daha saç kurutma ile. Değerinden %10-20 kayıpla içiliyor kanka :)

C

Cibril

Guest
Afiyet olsun kanka... Kara Turp OG nin kafa raporunu bekliyorum :D

Dediğin gibi inşallah 1 yıllık güzel bir mahsül almışsındır kankam......

Bir dahakine aklında olsun. Bu fırında kurutma işi traş iş.

Ben 2-3 sigaralık sömeği alıyorum, bir bayan çorabının içine ( ten çorap ) koyuyorum. 10-15 dkk saç kurutma ile belli mesafeden tutuyorum. Sonra çıkarıp bir güzel makaslıyorum. Tekrar çorabın içine, 10 dakika daha saç kurutma ile. Değerinden %10-20 kayıpla içiliyor kanka :)
[/QUOTE
Tırtıklarsam tekrar , denerim kankacım. Fırında kurutma ile pek haz alamıyorum zaten. Bakalım bi kavanoza almadan denerim...

Yeniamaetkili

Yeni üye
Kaç gram alındı acaba iştahım açıldı ****
Ben henüz grow yapmadım malzemeler hazır 2-4 gün arasında konu açacağım herkesün yardımlarını bekliyorum

C

Cibril

Guest
Ve gün geldi dostlar ,
Tat:10
Koku:8
Kafa:8
koku tam oturmadığı için ve daha iyi sigaralar içtiğim için 1er puan kestim ama genel değerlendirmem on numara 5 yıldız 3-4 güzel duman ile güzel kafalar yaşıyorsun...
morlar üzümsü bir tatı var reçineli nevişahsına münhasır bir sigara, sevdim...

yeşillerde güzel çıktı, söneklerişişmeyen ama yaprakları dahil thc manyağı olan sigara da fena değil,şekerlerini de pek ayıklamadım öyle içiyorum...

toplam 300gr civarı çıktı. Sistemi kaldırdım seneye kışa kadar bana yeter...

zbambam

Kıdemli Üye
Ve gün geldi dostlar ,
Tat:10
Koku:8
Kafa:8
koku tam oturmadığı için ve daha iyi sigaralar içtiğim için 1er puan kestim ama genel değerlendirmem on numara 5 yıldız 3-4 güzel duman ile güzel kafalar yaşıyorsun...
morlar üzümsü bir tatı var reçineli nevişahsına münhasır bir sigara, sevdim...

yeşillerde güzel çıktı, söneklerişişmeyen ama yaprakları dahil thc manyağı olan sigara da fena değil,şekerlerini de pek ayıklamadım öyle içiyorum...

toplam 300gr civarı çıktı. Sistemi kaldırdım seneye kışa kadar bana yeter...
tebrikler dostum. fotoğrafa bak narkotik operasyonu gibi :D :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Melez Melez:
    **
  • Melez Melez:
    **
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Melez Melez:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    *** hahahaha **** ********
  • Carl Jung Carl Jung:
    ***** **** ******** ****** **** **
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Melez Melez:
    ****** ** ********* ******* hahahaha* *******
  • A ax-b:
    ****** hahahaha*
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahaha ****** ***** ****** ******** ********** ******** ******** ***** ******* ******** **
  • Carl Jung Carl Jung:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahaha ******
    Carl Jung Carl Jung: hahahaha ******