500 ug ilk seferimde fazla mı? (trip raporu eklendi)

Mars

Yeni üye
Kanka iste bizim milletimizin corbacilarinda sike surulecek akil olmadigi icin dozu fazlaymis gibi gosteriyor. Sanki anlamiyoruz ****

200ug yapcak olsan ve 100ug var dese 2 tane alcaksin, o da daha fazla kazancak. onun yerine gidiyor 200 kanka bu felaket diyor, bos yere senin canini sikiyor, kendisi de hem seni kaybediyor, hem de daha az para kazanmis oluyor.

100ug seussu dene bi trip raporu yaz yardimci olmaya calisirim. Ya da forumu arayip tarayip biraz da redditten kovalayip dark web isini cozmeye calis. Corbaci yoksa huzur var kanka
Bizim çorbacılarımız tokatlancak adam arıyor, Tamamdır dost.
2 tane vendor var şuan telegramda fakat biri min alım 25 diğeri ise min alım 10 diyor umarım aldıklarımda herhangi bir sıkıntı çıkmaz muhtemelen yarın sipariş geçicem.
Aklıma takılan bi konuda eğer doğru muhafaze edemezlerse kafasında ne gibi bir fark olur
Min 25 diyen kişi 1 aydır elinde olduğunu 97 tane olduğu ve dolapta kilitli torbada muhafaza ettiğini söyledi.
Diğer min 10 diyen arkadaş için nasıl muhafaza ettiğini bilmiyorum kargo ayın 4 ünde başlayacak dedi.
Saygılar sevgiler

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Bizim çorbacılarımız tokatlancak adam arıyor, Tamamdır dost.
2 tane vendor var şuan telegramda fakat biri min alım 25 diğeri ise min alım 10 diyor umarım aldıklarımda herhangi bir sıkıntı çıkmaz muhtemelen yarın sipariş geçicem.
Aklıma takılan bi konuda eğer doğru muhafaze edemezlerse kafasında ne gibi bir fark olur
Min 25 diyen kişi 1 aydır elinde olduğunu 97 tane olduğu ve dolapta kilitli torbada muhafaza ettiğini söyledi.
Diğer min 10 diyen arkadaş için nasıl muhafaza ettiğini bilmiyorum kargo ayın 4 ünde başlayacak dedi.
Saygılar sevgiler
Kanka etkisini kaybetmesi icin isi, nem veya isik gormesi lazim. Pantolon cebinde nem ve sicakliktan etkisini kaybedebilen bir sey bu lsd.

Bana kalirsa min 25 diyen isini biliyor kanka dolapta hem isidan hem isiktan uzakta olmasi lazim mantiken. Eliyle de kurcalamiyordur ter mer gelmiyordur. Dr seuss 100ug satan o mu?

Avare

Doktor
Dr seuss un 150 lik olarak bir üretimi yok.
Telegram torbacılarının peşine beyhude koşmayın paranıza,vaktinize ve en önemlisi sağlığınıza yazık.
Forumun deep web bölümünü 1 hafta kurcalasanız en kralını uygun fiyattan bulursunuz.
Emin olun bende toplu alım yapıp düşük ug pullara 3 katı fazla ödedim.

Mars

Yeni üye
Kanka etkisini kaybetmesi icin isi, nem veya isik gormesi lazim. Pantolon cebinde nem ve sicakliktan etkisini kaybedebilen bir sey bu lsd.

Bana kalirsa min 25 diyen isini biliyor kanka dolapta hem isidan hem isiktan uzakta olmasi lazim mantiken. Eliyle de kurcalamiyordur ter mer gelmiyordur. Dr seuss 100ug satan o mu?
Evet kanka
Sıkıntı şu 25 tane lsd yi nabıcam ben :D
Bakalım daha iyi bir vendor arıyorum adet hesabı gönderen

Mars

Yeni üye
Telegram torbacılarının peşine beyhude koşmayın paranıza,vaktinize ve en önemlisi sağlığınıza yazık.
Forumun deep web bölümünü 1 hafta kurcalasanız en kralını uygun fiyattan bulursunuz.
Haklısın dost
Deep web bölümünü detaylıca inceleyim o zaman
Saygılar sevgiler

Dr. Seus 100-125-150-200 ug 4 çeşit pulları var hepsi farklı renkte tonda olduğu için kaç ug olduğu belli oluyor arkadasın dediği gibi 150 olan koyu kırmızı yeşil tonda

Avare

Doktor
Dr. Seus 100-125-150-200 ug 4 çeşit pulları var hepsi farklı renkte tonda olduğu için kaç ug olduğu belli oluyor arkadasın dediği gibi 150 olan koyu kırmızı yeşil tonda
Kankam öncelikle hakkını teslim edeyim ki varmış. Ama domestic vendorlarda hiç denk gelmedi. Açıkçası desene göre de pek anlaşılacağını sanmıyorum aldığımız şey genellikle bir puzzle parçası gibi kim bilir resmin hangi kısmı denk geldi?

Mars

Yeni üye
Kankam öncelikle hakkını teslim edeyim ki varmış. Ama domestic vendorlarda hiç denk gelmedi. Açıkçası desene göre de pek anlaşılacağını sanmıyorum aldığımız şey genellikle bir puzzle parçası gibi kim bilir resmin hangi kısmı denk geldi?

Kral bu dark web mi
vendor kendini kapattı ulaşım sağlıyamıyorum forumu da gezdim gidip de saçma sapan insanlardan nbomb almak istemiyorum yardıma ihtiyacım var eğer adminlerin izni olursa güvenilir sağlam vendor bırakma şansınız var mı hem forumda lsd sorunu da çözülmüş olur

Avare

Doktor
Kral bu dark web mi
vendor kendini kapattı ulaşım sağlıyamıyorum forumu da gezdim gidip de saçma sapan insanlardan nbomb almak istemiyorum yardıma ihtiyacım var eğer adminlerin izni olursa güvenilir sağlam vendor bırakma şansınız var mı hem forumda lsd sorunu da çözülmüş olur

Redweed

Üye
hayır kanka 200 ug üstü pullar var ama piyasada olanlar ortalama 80-140 bandında ilk zamanlarda yüksek ug ye sahip pullar satılıyordu ama karmaşadan baska bişey getirmediğini gördüler 400-500 ug ye sahip onaylanmış pullar var hatta 700-800 olduğu bile söyleniyor ama ulaşmak mümkün değil üreticiler bunları kendileri için yapıyorlarmış

Evet haklısın ama farkettiysen kağıtları farklı klasik ince kağıtlardan değil

sıkıntı yok bro ama farkediliyo gerçekten herhangi bir parçasını görmen yeter biraz tüm baskıları inceleyince hak verirsin hepsinin tonu ayrı o yüzden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* ******* hahahaha
    bandaleros bandaleros: **** ******* ******* hahahaha