5000 TL ALTI 2 FEM BİTKİLİK PROFESYONEL GROW ODASI KURULUM

higthead

Jolly Green

@nasa maşallah ne güzel kurmuşssun super ama havalandırma ile ilgili ufak bşr detay vericem zorlaya bilirsen arada galiba ufak fark var çıkış fanını 250m3 yapabilme ihtimalin olursa süper olur kabinine göre. Sıcaklık sorunu ve kullanılmış hava çekiş süresi uzun olmasın kullanılmış hava uzun süre içerde kalmasın diye dedim ama son karar senin. Geri kalanı zaten biliyosun kurmuşssun.

nasa

Doktor
@nasa maşallah ne güzel kurmuşssun super ama havalandırma ile ilgili ufak bşr detay vericem zorlaya bilirsen arada galiba ufak fark var çıkış fanını 250m3 yapabilme ihtimalin olursa süper olur kabinine göre. Sıcaklık sorunu ve kullanılmış hava çekiş süresi uzun olmasın kullanılmış hava uzun süre içerde kalmasın diye dedim ama son karar senin. Geri kalanı zaten biliyosun kurmuşssun.

oda kendim için değil arkadaşlar için 5000 tl 10000 tl 15000 tl 20000tl gibi rakamlara nasıl kabinler kurulacağını göstermek amaçlı böyle konular açıyorum 190m3 250m3 ile değiştirebilir arkadaşlar alırken

higthead

Jolly Green
oda kendim için değil arkadaşlar için 5000 tl 10000 tl 15000 tl 20000tl gibi rakamlara nasıl kabinler kurulacağını göstermek amaçlı böyle konular açıyorum 190m3 250m3 ile değiştirebilir arkadaşlar alırken

:HEhehehehehe pardon ama konuya not düşş sanki senın setup ın gıbı=))

Bu arada kullanılıcak fan m3 ler ve karbon filtre m3h leri konumda yazdım burdan örnek alabilirsin. 80lik kabine 190m3 çıkış fanı ve 190 lık karbon olmaz komple fanın debisi düşer.

nasa

Doktor
:HEhehehehehe pardon ama konuya not düşş sanki senın setup ın gıbı=))

Bu arada kullanılıcak fan m3 ler ve karbon filtre m3h leri konumda yazdım burdan örnek alabilirsin. 80lik kabine 190m3 çıkış fanı ve 190 lık karbon olmaz komple fanın debisi düşer.

güncellendi

WDT

Üye
Bavagreen ışık hakkında pek bişey bilinmiyor. Yani rüştünü ispatlamış bi marka deil sanki. Özellikleri nedir kanka . Anlatırsan bizde bilelim

nasa

Doktor
Bavagreen ışık hakkında pek bişey bilinmiyor. Yani rüştünü ispatlamış bi marka deil sanki. Özellikleri nedir kanka . Anlatırsan bizde bilelim
rüştünü ispatlamış bi marka demek yanlış sonuçta tonlarca grow markası var bu da onlardan birisi youtube üzerinden grow videolarını izleyebilirsin forumumuzunda sponsoru kullandıkları led çipler samsung lm301h serisi marsın en üst segmentinde bile bi önceki seri olan lm301b kullanılıyor öyle söyleyeyim

WDT

Üye
rüştünü ispatlamış bi marka demek yanlış sonuçta tonlarca grow markası var bu da onlardan birisi youtube üzerinden grow videolarını izleyebilirsin forumumuzunda sponsoru kullandıkları led çipler samsung lm301h serisi marsın en üst segmentinde bile bi önceki seri olan lm301b kullanılıyor öyle söyleyeyim
Haklısın dostum. Mars ledlerini değiştirmedi. H serisi ler hakkında bazı sıkıntılar var gibi.

nasa

Doktor
Haklısın dostum. Mars ledlerini değiştirmedi. H serisi ler hakkında bazı sıkıntılar var gibi.
H serisinde sıkıntı yok h serisi b serisine göre 2 kat daha pahalı oluyor üretimde. burda marsın biraz marka ismini kullanıp maliyeti kıstığı apaçık

WDT

Üye
H serisinde sıkıntı yok h serisi b serisine göre 2 kat daha pahalı oluyor üretimde. burda marsın biraz marka ismini kullanıp maliyeti kıstığı apaçık
Haklı olabilirsin dostum. Ben bayadır bavagreen takip ediyorum. Bakalım kullananlar ne diyor. Bekleyecez

(tutku)

Üye
Havalandırma fiyatı senin hesaba eklemeşsin havalandırmayı neden eklemedin toplam fiyata yoksa bedava mı veriyorlar:)

80x80x180 boyutunda kabinim var yaklasik 2 yildir 180m3 cikis fani, 190m3 karbon, 100m3 giris fani kullaniyorum tam ideal diyebilirim.
veg doneminde cikis fanini 2. kademeye aliyorum (150m3 mu oluyor 160m3 mu oluyor artik tam bilmiyorum) blooma gecip karbon filtreyi takinca 1. kademeye aliyorum cok memnunum.
bu boyutta kabine 250m3 cikis fani takinca tahminim ne icerde hava durur ne de vakum etkisinden kurtulursun.

elchavoo

Üye
80x80x180 boyutunda kabinim var yaklasik 2 yildir 180m3 cikis fani, 190m3 karbon, 100m3 giris fani kullaniyorum tam ideal diyebilirim.
veg doneminde cikis fanini 2. kademeye aliyorum (150m3 mu oluyor 160m3 mu oluyor artik tam bilmiyorum) blooma gecip karbon filtreyi takinca 1. kademeye aliyorum cok memnunum.
bu boyutta kabine 250m3 cikis fani takinca tahminim ne icerde hava durur ne de vakum etkisinden kurtulursun.
80x80x180 benimde 480m3 karbon 200m3 giris 360m3 cıkıs var :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ***** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
  • A ax-b:
    ********* ***** ****** **** *** **** *** ********* * *** ** ****** hahahaha** ******** ***** ***** ****** ****** ******** * ********* ********** **** *** ******** *******
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha*** **
  • K Kene:
  • K Kene:
    ********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
  • K Kene:
    ***** ***** ******** ******* ** ****** ********* ******** ********** ** ******* ********* * * * ******
    ***** ***** ******* hahahaha **** ****** ********* hahahaha hahahaha** **** ********* hahahaha********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
    hahahaha* ***** ** ** * ** ****** ****** *** ******
  • A ax-b:
    ****** ********** **** ******* ********** * ********* **** *** *** **** ********* ******** * * **** ***** hahahaha* ***** **** ** ****** hahahaha
  • M Mr. Unknown:
    * *** ***** ****** hahahaha ********* ***** * hahahaha ****** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
    **** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
    ****** ****** *** hahahaha**** ***** *******
  • M Mr. Unknown:
    ****** ********** ** * ***** *** ** ********* ********* ***** * ****** ********* ******* ******** hahahaha** hahahaha*** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ********** hahahaha* ********* **** ** ****
  • A ax-b:
    hahahaha*** ********* ** ***** ***** ***** ********** ********** ***
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ***** ********* *******
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ******** *** ****** *******