51. Gün çiçeğin 3. Haftasını bitirdi sayılır white ice auto

Ü

Üye silindi 899

Guest
Bende organik tarım işine başladım bakalım. Yerli tohum domates biber patlıcan falan :)

Onların kulvarı da ayrı zevkli kanka, ben domates biber patlıcan marul bilimum sebze çiçek vs. ektim, kalan gübrelerimi bunlara veriyorum bazen.. acayip güzel ve keyifli hobi oldu benim için, 30m2 terası bildiğin yeşil denize çevirdim :)

underground•

Yeni üye
Aga dışarda autoya nası bakıyonuz rüzgar esse trip yapıyor strese giriyor seninki güzel görünüyor
Kafam kıyak Auto bitkinin üzerine fısfısla solüsyon sıktım bitki karardı şaftı kaydı stresin zirvesini yaşadı resmen yaprakları düşmüş ölmüş bitkiydi bı flush attım hasta yapraklari temizledim 3 günde kendine geldi şuan canavar gibi çiçeklenmeye devam ediyor yani bazı arkadaşlar çok abariyor kankam ben anlamıyorum yani bu kadar incelikli davranmasak ne olur ha 15 saat ışık 10 saat karanlık olsa ne olur yada hiç karanlık olmasa ne olacak illaki 18/6 mi olması lazım yani bitkiyi nasıl yetiştirirsin ona alışır esnek saatlere alıştır o şekilde yetişir dışarıya alistirirsin rüzgar a alışır yani o kadar da kasmamak lazım

MarijaneyTR

Doktor
Kafam kıyak Auto bitkinin üzerine fısfısla solüsyon sıktım bitki karardı şaftı kaydı stresin zirvesini yaşadı resmen yaprakları düşmüş ölmüş bitkiydi bı flush attım hasta yapraklari temizledim 3 günde kendine geldi şuan canavar gibi çiçeklenmeye devam ediyor yani bazı arkadaşlar çok abariyor kankam ben anlamıyorum yani bu kadar incelikli davranmasak ne olur ha 15 saat ışık 10 saat karanlık olsa ne olur yada hiç karanlık olmasa ne olacak illaki 18/6 mi olması lazım yani bitkiyi nasıl yetiştirirsin ona alışır esnek saatlere alıştır o şekilde yetişir dışarıya alistirirsin rüzgar a alışır yani o kadar da kasmamak lazım
Alkış işareti yok kanka o yüzden yazıyorum

Çok doğru söyledin seni alkışlıyorum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ***** ** **** ******* ******* ** **** **
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ** *** ***** ****** ****** *** ****** ********* *** **** ***** ****** ***** *** ********* *********** ********* **** ****** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    *** *** ** ***** ***** **
    ********* **** **** *** ***** ****** ****** *** ****** ********* *** **** ***** ****** ***** *** ********* *********** ********* **** ****** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** **** ****** ******* ******* ******* ******* ****** **** ******** *** * ***** ********** ********** **** ** ***** ********** **** ***** dready **** **
    *** ***** ***** ** * * ***** ***** ****** **** ** ***** ** **** **
    *** *** ******** ******* * ********* ** ****** ********** ***** ** ***** * ******* ***** ** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ***** ***** ** * * ***** ***** ****** **** ** ***** ** ***** ***** ****** ****** *****
    +1
    ******** ***** ********** ***** *** ******* **** dready ***** ********* ******* ***** ** *********** *** **** ****** *********** ***** dready******* *** dready** ********* *********
    +2
    ******* **** ******* ****** **** ******** *** ***** ****** ***** *** ***** ***** ****** ****** *****
    +1
    *** **** ***** *** ******* *** *** ********* dready*** **** ***** **** ********* ******** **** ******
  • Sleepless Sleepless:
    ******* **** ******* ********** *** ******** ******* ******** **
    ****** ** **** **** ****** ** ******* **** ******* ********** *** ******** ******* ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ***** ********** ***** *** ******* **** dready ***** ********* ******* ***** ** *********** *** **** ****** *********** ***** dready******* *** dready** ********* ********* *** dready ****** *** ******
  • Sleepless Sleepless:
    ********** **** ***** **** ********* ******** **** ****** *** ***** *** *******
    +1
    ******** **** ****** ** *** dready ****** *** ******
    **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** ********* ******** ********** *** ****** *** ***** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
    ******* **** ******* ****** **** ******** *** ***** ****** ***** *** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** ********* ******** ********** *** ****** ******* ***** ***** ********** *****
    Sleepless Sleepless: **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** *********...