59 ilde kenevir yetiştirenlere baskın

koala

tembel hayvan
Yönetici
Ben satıldığını sanmıyorum. Mahkeme kararı varsa mecbur vermek durumunda kalır growkent , n11 , trendyol vs. Hayır litrelik değil 500 ml sensi grow. 250 ml big bud revive vs en küçük olanlarından aldım.
kanka senin veya arkadaşının sabıkası var mı

Azer

Üye
Magicplanttan 4 kumaş saksı 1 light mix toprak aldım toplayalım mı ne yapalım bilgili birisi bi yardımcı olsa

sonerads

Kıdemli Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8321Arkadaşlar herkese selam. Olay doğru inanıp inanmamak size kalmış. Olay sabah 6:30 sularında benim başıma geldi. Aynı şekilde bi growcu arkadaşımında aynı saatlerde evi basılıyor. Bana ibraz edilen savcılık kağıdında Growkent ve magicplant (hatta fagicplant yazmışlar ) linklerinden uyuşturucu esrar bitkisi yetiştirmek üzere temin edilen vs diye 2 sayfa yazmışlar. Evimde led ışık , kabin toprak ve tohum bulundu. Hiç birini almaladılar. Tutanağada yazılmadı. Adli bi işlem başlatılmadı. Arkadaşımda bong şişesi buldurmuş. Ben en son geçen sene bu aylarda AN serisi gübre plagron toprak saksı vs almıştım. Satıcılıkla vs ilgim yok. Ki içmeyeli 6-7 ay oluyor. Mahallede trafiğe falanda girmiyorum haliyle olaylar bu şekilde cereyan ediyor
Kanka gecmis olsun oncelikle. Adli islem baslatmadilar demissin ne yaptilar peki? Ayrica guncelde yetistirdigin bitki var miydi yoksa sadece malzemeler mi vardi?

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Ü

Üye silindi 14336

Guest
Tekrardan gecmis olsun kanka belki grow olmadigi icin islem yapmamislardir, beterin beteri var buna da sukur.
Kankam teşekkür ederim. Allah düşmanın başına vermesin. Zaten grow olsa bırakmazlardı. Çadır falanda kurulu değildi. Napıcak evde çadırın var diyede alıcak hali yok. Evde hanım saat sabahın 6sı sıkıntı yani şükür grow yoktu evde

zbambam

Kıdemli Üye
Kankam teşekkür ederim. Allah düşmanın başına vermesin. Zaten grow olsa bırakmazlardı. Çadır falanda kurulu değildi. Napıcak evde çadırın var diyede alıcak hali yok. Evde hanım saat sabahın 6sı sıkıntı yani şükür grow yoktu evde
kanka peki çok gürültü patırtı yaptılar mı? benim diğer tırstığım konu komşulara etiket olmak. şu muhabbetleri anlattım eşim de gerildi bi ton. strese girdik.

purplehazen

Yeni Üye
SELAM BEYLER BUNDAN 6 AY ONCE GROWKENTTEN ALISVERİS YAPTIM BUGÜN EVİMİ BASTILAR FAKAT BAŞINI ALDILAR VERİLERİ PAYLAŞIYOLAR DİKKAT EDELİM 0 TRAFİĞİM VAR FAKAT EVİME SABAH 6DA BASKIN OLDU DİKKAT EDİN ARKADASLAR ELLERİNDE TUTANAK KAĞIDI VARDI FARKLI FARKLI İSİMLERDE BENİM İLİMDEN 15 KİŞİYİ BASMIŞLAR 1 BENDE CIKMADI DİĞER HERKESİN BAŞINA BELA GELMİŞ AVUKATLA GİTTİM DİREKT EV DIŞINDAYDIM Bİ DELİL BULAMAYINCA BULUNAMADI DİYE TUTANAK TUTUP SALDILAR FAKAT VERİLER CİDDEN VERİLMİŞ ÜST DÜZEY YETKİLİ TANIYORUM ONA SORDUM OLAYDAN SONRA '' İNTERNET ALIŞVERİŞ TAKİBİ '' OLARAK ADLANDIRIYOLARMIŞ BU OLAYI FİZİKİ TAKİBİN YOKTUR AMA ALIŞVERİŞ TAKİBİN DEVAM EDER DEDİ HABERLERE KONU OLMUSUZ . ADAMLAR ALIP BİŞEY BULMAMASINA RAĞMEN SON DAKİKA HABERLERİNDE İSMİMİN BAŞ HARFLERİNİ VERMİŞLER TUTUKLANDI DEMİŞLER DİKKAT ARKADAŞLAR

Son düzenleme:
kanka peki çok gürültü patırtı yaptılar mı? benim diğer tırstığım konu komşulara etiket olmak. şu muhabbetleri anlattım eşim de gerildi bi ton. strese girdik.
kanka terbiyeli ve saygılı olursan şöyle yapsak dediğinde oluru varsa tamam diyorlar bir komşum gördü onuda bişekilde hallettim

Ü

Üye silindi 24250

Guest
Ekli dosyayı görüntüle 8321Arkadaşlar herkese selam. Olay doğru inanıp inanmamak size kalmış. Olay sabah 6:30 sularında benim başıma geldi. Aynı şekilde bi growcu arkadaşımında aynı saatlerde evi basılıyor. Bana ibraz edilen savcılık kağıdında Growkent ve magicplant (hatta fagicplant yazmışlar ) linklerinden uyuşturucu esrar bitkisi yetiştirmek üzere temin edilen vs diye 2 sayfa yazmışlar. Evimde led ışık , kabin toprak ve tohum bulundu. Hiç birini almaladılar. Tutanağada yazılmadı. Adli bi işlem başlatılmadı. Arkadaşımda bong şişesi buldurmuş. Ben en son geçen sene bu aylarda AN serisi gübre plagron toprak saksı vs almıştım. Satıcılıkla vs ilgim yok. Ki içmeyeli 6-7 ay oluyor. Mahallede trafiğe falanda girmiyorum haliyle olaylar bu şekilde cereyan ediyor
Nasıl adlı işlem başlatılmadı kardeş senin özelliğin ne? Bunun bi standartı yok mu senin gibi olup karakola gidenler var (!)

noname35

Üye
arkadaşlar peki kargo direk evemi sipariş vermiştiniz yani acaba telefonlar takipemi alındı yoksa direk siparişi verdiğin yeremi geldiler

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Nasıl adlı işlem başlatılmadı kardeş senin özelliğin ne? Bunun bi standartı yok mu senin gibi olup karakola gidenler var (!)
Sanırım açıklamayı anlayamadın kanka. Bende kurulu vaziyette herhangi bişeyler bulunmadı. Evinde çadır ve led olması suç unsuru teşkil etmez. Sen domates yetiştirmek içinde çadır ve ışık alabilirsin lahanada

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Artemis Artemis:
    selam aleyküm
  • Purpledaddy Purpledaddy:
    Arkadaşlar sponsordan haber olan varmı ya 6 hafta oldu.
  • S Serixx:
    malruk kanka
  • E elchavoo:
    abiler 120 gün nasıl geçecek
  • MPT76 MPT76:
    allah kurtarsın gardaş
  • OttoMan47 OttoMan47:
    Selamın aleyküm
  • O Oflu616161:
    tricomlar karanlıkta mı daha hızlı büyür acaba ?
  • sakinadam sakinadam:
    Purpledaddy' Alıntı:
    Arkadaşlar sponsordan haber olan varmı ya 6 hafta oldu.
    . Oo bende 20 gün oldu diye dövünüyorum, sparis verip geçen hafta alan varmış 15 güne, anlam veremiyorum.
  • Gabakcı Gabakcı:
    selamun aleyküm
  • Gabakcı Gabakcı:
    bişi sorucam
  • Gabakcı Gabakcı:
    fide çıkarmak için
  • Gabakcı Gabakcı:
    küçü pet bardaklarımı
  • Gabakcı Gabakcı:
    dieyim
  • Gabakcı Gabakcı:
    tohumu
  • Gabakcı Gabakcı:
    geçen tohum kök verdi fideyapmadı
  • Gabakcı Gabakcı:
    birde tohum fide vermesi için mor ışıkmı lazım
  • Gabakcı Gabakcı:
    ts3000 var iş görmezmi
  • Hairdressing.1 Hairdressing.1:
    Selam arkadaslar ..
    +1
  • sakinadam sakinadam:
    Fazlasıyla görür, imkanın varsa ışıkların yarısını çalıştır, kullandığın bardağın toprağı ışık almasın, hatta direkt saksıya dik.
  • E ekmekhuseyin:
    ben trikomları çektim
  • E ekmekhuseyin:
  • E ekmekhuseyin:
    suna bi bakarmısnız olmuş mu ?
    E ekmekhuseyin: suna bi bakarmısnız olmuş mu ?