5x Lemon Haze 4x Og Kush Auto

Geyve5454

Müptezel
Merhaba dostlar bir önceki growumda da yetiştirdiğim ve büyük keyifle içtiğim Lemon haze genetiğine devam etme kararı aldım yanında Og kush deniyoruz hepinize bol hasatlar dilerim

Ekipmanlar:
150x150x200 kabin
Mars Haydro Fc6500 led
500m3 slient çıkış fanı
300 m3 aksiyel giriş fanı (değiştirebilirim)
650m3 karbon filtre daha önceki growlarımda kullanmadım bu growda belki kullanırım
2x Nem makinemiz mevcut
1x vantilatör (1 adet daha ekleyeceğim )
Biobizz light mix toprak
Advanced serisi gübre (Conneiuser)

Tohumları peçete arasında patlatıp dikimini gerçektirdik

4.GÜN
Sıcaklık 25derece nem %70-85 arası 25ml su veriyoruz sadece ilk iki hafta sadece su vereceğim

7.GÜN

Bitkilerimiz bir haftalık oldu kabinde herşey stabil ilerliyor hava şartları baya bir olumsuz olduğu için iki hafta kadar havalandırma açmayacağım nemi koruyabilmek adına. Sıcaklık 25-26 derece nem 75-85 arası

2.HAFTA

Evet kankalar 2.haftadan merhaba ilk gübreli suyumuzu verdik bitkilere 1 litre sulama yaptım litreye 2ml tarantula 2ml grow A+B 2ml B52 verdim saksı değişimlerini de yaptım ve bu nedenle 2ml de revive ekledim. Sıcaklık 23-26 derece nem %65-75 arası bu süreçte nemi düşürmeye başladım

3.HAFTA

3.haftadan merhabalar kankalar 3 günde bir sulama yapıyorum haftada 3 kere tekabül ediyor 2si gübreli 1i pH ayarlı boş sulama. Gübreli sulama da Grow ab b52 ekstradan Micro veriyorum litreye 1ml bitkilerim istediğim şekilde ilerliyor sıcaklık 21-26 nem 45-60 arası seyrediyor bu saatten sonra neme ihtiyacım yok. Bitkilerimin bitanesi sorunlu olduğu için gelişmiyor bir tanesi de çiçeklenmeye başladı

4.HAFTA

Merhaba dostlar pazar günü standart güncelleme yapıyordum biraz geciktim kusura bakmayın. Bitkilerimizin tamamını çiçeğe soktuk bitane özürlü vardı kabinden çıkaracağım sanırım onu gelişmiyor. Neyse bitkiler gayet sağlıklı gelişmeye devam ediyor gelişimleri tatmin edici bitkilere 2.5 lt sulama yapıyorum ısım ve nemim istediğim gibi gidiyor 2.5 lt sulamaya litrede 3ml Bloom A+B 2ml bud ignator 2ml B52 3ml Bigbud vererek devam ediyorum bide kuru maya ve şekerden co2 yaptım faydası olur mu bilmiyorum ilk kez deniyorum 5lt bidonu kabinin ortasına koydum.
5 veya 6 hafta dostlar kaçırdım kusura bakmayın işlerimin yoğunluğu nedeniyle güncelleme yapamadım bitkiler çok sıkıntı olmaya başladı kabine sığmıyorlar artık iyi budları alıcam kalan kalacak sanırım neyse gübreler senszym b52 bloom bigbud corboalad 2şer ml

Son düzenleme:

mgags

Üye
neredeyse her şey en iyisi olmuş titiz bir şekilde kurmuşsun kabini yolun açık olsun bro takip edicem. Özellikle Og kush autoflower genetiğini çok merak ediyorum onunla mango autoflower arasında kalıp son anda mangoyu seçmiştim.

Geyve5454

Müptezel
neredeyse her şey en iyisi olmuş titiz bir şekilde kurmuşsun kabini yolun açık olsun bro takip edicem. Özellikle Og kush autoflower genetiğini çok merak ediyorum onunla mango autoflower arasında kalıp son anda mangoyu seçmiştim.
Teşekkür ediyorum dostum benim en iyileri senin olsun herşey daha sağlam kafalar yaşamak için umarım herkesin emeği boşa çıkmaz güncel tutacağım günlüğü :)

Geyve5454

Müptezel
Diğerlerinde hasat ne kadar hacım. Kuru? Bide genetiklerin kafa raporunu yazar msın? Eline sağlık
90-110 gram arası aldım bitki başı genetikler Lemon haze ve Nothern Lights . Nothern lights biraz daha sativa kafasına yakındı ama Lemon Haze bildiğin bayıltan bişeydi yani içtiğimde ayaklarımı dahi hissetmiyordum

Geyve5454

Müptezel
Kankacim normalde lemon haze daha canlı enerjik bi kafa vermiyor mu, geç kesmiş olabilir misin. Normal de bu tür takıldığım da ne uyku tutar ne uyku getirir benim bünye de böyle..değişkenlik de gösterebilir lakin genel olarak böyle gibii
Yok hocam yok erken kesmiş bile olabilirim hatta üstelik doğru düzgün bir kürleme bile yapamadım kurutmada da çok başarılı olduğum sayılmazdı ona rağmen müthiş bir hasadım oldu aynı tohumla devam ediyoruz bakalım bu hasat nasıl olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T thescq:
    ******* ******* ******** hahahaha**
  • T thescq:
  • A anarkokapital:
  • T thescq:
    ****** ****** ***** ********** hahahaha*** ********** ********* **** hahahaha*
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
    +2
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • D DrNewMember:
  • T thescq:
    ****** ******* ** ***** ***** hahahaha** ***** ******* **** **** hahahaha*****
  • D DrNewMember:
    hahahahahahahaha****** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ********* ** ****** hahahaha*
  • D DrNewMember:
    ********* hahahaha ***** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • A anarkokapital:
    hahahahahahahaha ** ******* ****
    +2
  • D DrNewMember:
    **** **** ** ***** ******* ******* **
  • T thescq:
    hahahahahahahaha ** ******* **** **** ********
  • kkush kkush:
    +1
  • A anarkokapital:
    ** ******* ***** ********* **
  • T thescq:
    ** ******* ***** ********* ** ***** **** ***** ****** *** ** ** ****** ******
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
    *** ****** ********* ********** hahahaha* ********** *** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    A anarkokapital: *** *** **** ***** ** ****