6 Farklı Auto Başlangıç

Merhaba kankalar bu gün 6 adet auto yetiştirmek için start vermiş bulunuyorum. Tohumları şişen tablete koydum can suyunu verdim. Bütün gelişmeleri bu başlık altında güncelleyeceğim. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum, herkese bol hasatlar.
Genetikler:
1x Strawberry pie
1x Gelato
1x Blackberry
1x Gorilla cookies
1x Wedding Cheescake
1x Forbidden runtz

02.11.2021
Tohumlar sağlıklı bir şekilde filizlendi
Şuan sıcaklık minimum 18°c
Yarın saksıya alacağım saksıya aldığımda sıcaklık en düşük 22°c olacak nem %70 oranında seyrediyor
11lt kumaş saksı kullanıyorum toprağım biobizz allmix. ilk 2 hafta gübre vermeyi düşünmüyorum boş sulama yapacağım 14. Günde biobiz indoor pack ile başlayacağım ayriyeten kullanmam gerektiğini düşündüğünüz besinler varsa yazın lütfen kankalar

Son düzenleme:

LvbelC5

Kıdemli Üye
jiffyde aman fazla tutma sonra kök salarsa jiffyden toprağa konulunca gelişimi yavaş başlıyor zaten uzun tutarsan filiz uzadıkça uzayacak en son daldan kırılacak dikkat et bunlara

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D doğadostu1004:
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** **** ***** ***** **** ****** ***** ***** ***** ***** ** ****** ********* ***** ***** ******* **** ******* ******* *** ****** **** ********* hahahaha ******* *******
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    **** ****** ***** ******* **** hahahaha* **** **** ******* ****** ***** hahahaha*
  • D doğadostu1004:
  • Night owl Night owl:
  • D doğadostu1004:
    ******* ********** ******* hahahahahahahaha***
    ***** ******** ****** **** ********** *** ** **** ***** ***** hahahaha *********
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** hahahaha* ********** ********
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha *** ********
  • D doğadostu1004:
  • Night owl Night owl:
  • D doğadostu1004:
    *** *** ***** ****** hahahaha******** ****** ********** **** ********* ******* ***** ****** *****
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    +1
  • D doğadostu1004:
    **** * ********* ****** ******** ******** ** ****** ****** ****** ** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ***** * ********* ******* ** ***** ****** ****** ****** ***** ***** ********** hahahaha** **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ***** *** ****** ******* *** ******* ******** ******* ********
  • D doğadostu1004:
    ** *** **** ******** ***** *** **** *** **** ****** ****** ******* *********
    ***** *** ******* **** ********** ******* ***** ** ***** ****** **** **** ********** *******
  • D doğadostu1004:
    ******** ****** ******** ****** hahahaha* ******* **** ********** ******* ******
  • D doğadostu1004:
    D doğadostu1004: ******* ********** ****** ******** ****