60. Gün Auto Hala Pistil Atıyor (Işık Stresi Mi Gübre Mi?)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21334
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 21334

Guest
Merhabalar Alaskan Thunderfuck Autoflower bitkimden 100x100x200 alanda 4 adet yetiştirmekteyim. Bestva 600w led kullanıyorum, ışığım yetersiz olduğundan 24/0 ışık kullanıyorum. Bazı zamanlarda yetmediği için ışığı yakına tutmuştum ancak son zamanlarda 40-50cm mesafe var. toprağım plagron light mix, gubreler advanced sensi bloom a-b litreye 2ml veriyorum. Birde carboload litreye 1ml. Şimdiye kadar hep gübreli suladım. Bitkilerin ucunda nerdeyse hepsinde gübre yanigi diye tabir ettigimiz durum var ancak sadece uclarda var diye pek sorun etmedim. 60. gündeler hala pistil atıyor, genetiğin durumundan midir ben 65-70 günde hasat bekliyordum ama durum beklediğim gibi olmadı, hasat süresi tahmininiz var midir, bitki size şu an normal mi gelmekte?
1 bitki hariç diğer 3ü hiç kokmuyor bu arada.
Yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum. @silas34 @TohumsuzEsrar @Ripley'sOG @papik @Otcu @Altınpipo
@Hippie @Blueberry @NyxSteel
@HHH

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

silas

Guest
Hasat süresinin uzaması ışıkla alakalı olabilir acele etme, sisteme ilave ışık ekler 20/4 yaparsan daha iyi olur. Hasa süresi olarak tahmini 5 hafta var, acele etme şişecekler daha

Ü

Üye silindi 21334

Guest
Hasat süresinin uzaması ışıkla alakalı olabilir acele etme, sisteme ilave ışık ekler 20/4 yaparsan daha iyi olur. Hasa süresi olarak tahmini 5 hafta var, acele etme şişecekler daha
kanka diger bitkilerin üstünde hiç bir şekilde trikom yok normal mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **********