Northern Lights Auto Bitiş.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Evet biladerim hatam sanırım hep aynı günler sulama oldu ondan üstte kalan airpoddaki aşırı sulama ibareleri gösteriyor. Onu kurumaya aldım bundan sonra 1 lt ile sulayacağım onu

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Ortalama 5 gr kuru hasat alabilcekmiyiz bakalım her sömekten. Daha öncekilerde 7-8 gr ortalama hasat almıştım her sömekten

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kızlarım yarın 7. Haftasına giriyor artık strech dönemi bittiyor. Dün bez saksıdaki 11 numarayı 1,25 ml suya 6,5 ml sıvı yarasa gübresi ile airpoddaki 12 numarayı 1 lt suya 5 ml yarasa gübresi ile besledim. Hasatın sonuna kadar daha yarasa gübresi kullancağım. Son halleri.F72B1A9B-F32F-41F8-B63C-6DED7112CB7B.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Dün kızlar artık çiçek modda olduğu için cob led imin 50 watt olduğunu öğrendim ve 1 tane daha ekledim. 100 watt gb ve 2x50 watt lensli cob ledlerimi 32 cm de sabitledim. Karbondioksit şişesini 10 günde 1 tazeliyorum. Beslenmelerine daha 2-3 gün var. Artık aynı suyu hazırlayıp 2 ye bölmeyeceğim ve ihtiyaclarına göre 1 lt ile airpodu ; 1,5 litre ile bez saksıyı sulayacağım.
Kızlarım iyice çiçek modunda.
Dün 12 numarayı son halini verirken hafif ortadan anacolayı çatlattım bakalım neler göreceğiz. Sağdaki 11 numarada göreceğiniz büyük dal supercrop yaptığım 2. Nesil dal anacolayı geçti ve baya yükseldi.72D93092-B28A-4BAB-BAE3-9F80423982BC.jpeg

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bugün alttaki bitki 11 numarayı 1 lt ye
2 fish mix (son kez kullanıyorum), 2 alg amic, 2 cal mag, 2 big bud,4 ml biobloom ekleyerek ph 6,5 da suladım. Airpod daki 12 numara için yine iyice kurumasını bekliyorum. Yarın yada cuma duruma göre onu da gübreli sulayacağım.A8E3FFFB-138E-4B0E-BF75-668983341C46.jpeg

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bu arada northernin ppm olarak diğer bitkilere oranla daha fazla gübreye ihtiyaç duyduğunu araştırmalarım sonucu öğrendim. Ondan biraZ yükşenmiş gibi görünsede sonuçları göreceğiz

Ü

Üye silindi 20002

Guest
artık tam çiçek moduna girdiğimiz için son kez sağa sola düzelttim ve artık kendini salmış 8-9 yaprağı topladım. Ph metre kalibre ettikten sonra kızları iyice kurutunca 1 er litre ile 2 fish 2 big bud 2 cal mag(son kez) 2 topmax 4 bloom ile ph 6.2 de besledim. Bi tık gübreyi fazla verdik bakalım..Işığı 40 a çektim 200 wattda ışık stresine girmişler kızlar diğer 50 lensli cobu takınca 150 watt bu alan için fazlasıyla yeterli onu öğrendim.
60x60 bir alan kullanacaklar için şu anki tecrübelerime göre mars ts1000 fazlasıyla yeterliymiş.

Kızlarım Artık kendini göstermeye başladı ve bu arada northern adını hakediyor.
2049BA18-DF7A-4BD0-A793-EEDA0C435211.jpeg2191DA62-F612-40BE-A2B1-3E6F52755C03.jpeg4B2806A8-9C8E-4D90-8A2C-F2ADF6646B7F.jpeg1F2CE089-83A5-4E14-9D0E-31F76DAF3CE0.jpeg89901DC8-9A3E-42B0-818D-10870D99E35B.jpeg

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kızları 18-06 ışık döngüsüne çevirdim . Hala 1 cm 1 cm uzuyor. Revilemiştim bitkileri toparlanma başlamış. 1 hafta salladı bizi.
Işığın çapını tam bilmediğimiz için stresse girdi kızlar ama toparlama modundalar. 2-3 yapraklarda ışık yanıkları oluştu ama şu an eskiye nazaran daha iyi ve yanık izleri yayılmıyor. 1/3 m2 yi doldurduk bakalım ne çıkıcak. Heralde stresde yaşalar yılbaşına hızlı kafalı hasata hangisi yakın olursa kesicem. Birinide kanepe kilidi yapıcam.5FC4A696-CE3B-43EF-A5B0-1E957AAF08AB.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kızların 8. Haftasındayız. Topraktan 11-12 Ekim de kafa çıkarmışlardı. Baya toparladılar hatta biraz daha açıldılar. Işık stresi bitti kaldığımız yerden devam.
Bugün beslenme zamanı 2 lt ye 4 big bud, 8 biobloom , 4 topmax ve çeyrek çay kaşığı ekleyerek 1 er litre ile besledim.
TRicom üretimi artmaya başladı. Nemi 50 altında tutuyorum. Toprakta baya kuru kalıyor son ana kadar.

9D4B2463-7607-411C-B57F-87803B2DF85C.jpegF26A4E66-14E3-43F5-A0F3-5B93303E1243.jpg

turuncuyorgan

Yeni üye
Kankam selam, ben de 1 adet auto northern büyütüyorum. Aramızda 2 gün var, benimki de 9 ekimde topraktan kafayı çıkarmıştı. Ama ben ilk 2 gün ışık veremediğim için ricketsy problemi yaşadı, gelişimi hep geriden geldi, 37-38. günlerde çiçeğe vs. Karşılaştırmak adına bir tepe sömeğini yan açıdan büyüklüğünü gösterebilecek şekilde çeker misin zahmet olmazsa? Ben de bitkinimin fotoğrafını aşağıya bırakıyorum. @By_Kush

turuncuyorgan

Yeni üye
Kankam selam, ben de 1 adet auto northern büyütüyorum. Aramızda 2 gün var, benimki de 9 ekimde topraktan kafayı çıkarmıştı. Ama ben ilk 2 gün ışık veremediğim için ricketsy problemi yaşadı, gelişimi hep geriden geldi, 37-38. günlerde çiçeğe vs. Karşılaştırmak adına bir tepe sömeğini yan açıdan büyüklüğünü gösterebilecek şekilde çeker misin zahmet olmazsa? Ben de bitkinimin fotoğrafını aşağıya bırakıyorum. @By_Kush

Ü

Üye silindi 21334

Guest
bende auto alaskan thunder ektim bitkilerimizin tipi birbirine cok benziyor dostum, bende yilbasinda hasat bekliyorum haftalik guncellersen sevinirim

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka selam, genetiği nereden aldın?

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bitkin gayet iyi görünüyor hocam.
Yanlarında değilim ama müsait olduğumda cetvel ile direk ölçüsünü gösterir şekilde atarım sana fotosunu.
Ben ağ ile iyice yaydım. Ölçümlerimi söyliyim sağ en arkada görünen dal en uzunu 42 cm topraktan yüksekliği, arada ağın üstüne çıkmış en küçük dal ise 27 cm. Ağa yakın olanları sömekten saymıyorum. 27-42 cm yüksekliğe sahip 26 tane kafa var çadırımda.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
bende auto alaskan thunder ektim bitkilerimizin tipi birbirine cok benziyor dostum, bende yilbasinda hasat bekliyorum haftalik guncellersen sevinirim
Hocam her besleme ve değişiklikte düzenli günlüğümü tutuyorum, takibe devam edebilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • Z ZzındıK:
    *** *** hahahaha hahahaha**** ** **
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha*
  • Z ZzındıK:
    **** ***** ****** *
  • E ErdemRS6:
    ********* **** ***** ********* hahahaha
  • E ErdemRS6:
    **** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ***** *
  • Z ZzındıK:
    *** ****** ****** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha*
  • Z ZzındıK:
  • zero00 zero00:
    * ** ********** ** *** ****** ********** * *** ******** ********* ******** **** ****
  • Z ZzındıK:
    hahahaha* * ****
  • E ErdemRS6:
    * ** ********** ** *** ****** ********** * *** ******** ********* ******** **** **** ***** ***** ******* ***** **********
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
    *** *** ******* hahahaha********** * ** ******* ******** **** ******
  • E ErdemRS6:
    *** hahahaha ***** ****** *********
  • Z ZzındıK:
  • zero00 zero00:
    *** ***** ***** *** *** ******* hahahaha********** * ** ******* ******** **** ******
  • Z ZzındıK:
  • Z ZzındıK:
    * ** **
  • Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ***** ******* **** *** ***** ****** ***** ********* ***** ***** ** ******* **********
  • zero00 zero00:
    **** *** hahahaha ***** ********* ******* ******

• Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
    **** *** hahahaha ***** ********* ******* ****** ***** ***** *******
    E ErdemRS6: **** *** hahahaha ***** ********* ******* ****** ***** ***** *******