75.günden selamlar (hasat edildi)

Morded

Kıdemli Üye
Kanka fotoda biraz biraz rakı kıvamına dönmeye başlamış görünüyor ama bence daha zamanı var biraz daha çok net belli olmuyor çünkü

Kanka fotoda biraz biraz rakı kıvamına dönmeye başlamış görünüyor ama bence daha zamanı var biraz daha çok net belli olmuyor çünkü
Kanka tahminim 2 haftası var gibi geliyor bana çekerken aşırı titreme yapıyor ekran beceremedim bi türlü bu kadar oldu :( bi sulama boş yaptım cuma günü tekrar boş bir sulama daha yapıp overdrive başlayacağım

Morded

Kıdemli Üye
Kanka şimdiden başla over drive ye çok Bi zaman kalmamış gibi duruyor 1 hafta filan ver over hatta geç bile kalmış olabilir trikomlar çabuk renk degiştiriyor bunun daha fluşu var karanlıkta bekleme süresi var kurutma evresi var kure işlemi var bu yöntemleri uyguladıktan sonra istenilen kıvama ulaşırsın sen direk başla over drive kullanmaya sürekli de takip et zamanı çok geçmesin trikomların cbd ye dönmesin.

Son düzenleme:
Kanka şimdiden başla over drive ye çok Bi zaman kalmamış gibi duruyor 1 hafta filan ver over hatta geç bile kalmış olabilir trikomlar çabuk renk degiştiriyor bunun daha fluşu var karanlıkta bekleme süresi var kurutma evresi var kure işlemi var bu yöntemleri uyguladıktan sonra istenilen kıvama ulaşırsın sen direk başla over drive kullanmaya sürekli de takip et zamanı çok geçmesin trikomların cbd ye dönmesin.
Tamam kankacım öyle yapayım o zaman sağol ❤️

Selam kankalar artık vakit daraldı bu hafta flush atmayı düşünüyorum tricom fotoğraflarını bırakıyorum aşağıya sizinde görüşlerinizi bekliyorum hasadınız bol olsun:)
@Morded @Kanka @Aguş @Eski-G @sativasever @Seytan. Mari

tricom

bebeler :

Son düzenleme:

Woppy

Ordinaryüs
Knk daha sefaf vakti var trıcom takibine devam. Sormak istedim trıcom cekimini neyle yapıyorsun bende 1000x var böyle cekemıyorum böyle göstermıyorda?

Morded

Kıdemli Üye
Uff çok iyi duruyorlar Bee maşallah kızlara. Kankam trikom fotolarında ilk iki foto biraz daha vakti var gibi oma diger iki foto bence olmuş daha fazlası cbd ye dogru gider bence pistiller de %90 kızarmış artık ilaç gibi olmaya başlar bence hemen fuluşhladıysan vur karanlığa daha onlar renk degiltirecek ve olgunlaşmayı kuruyup kavonoza giresiye kadar devam ettirecek sonra 14 gün bi kavonoza girecek gel keyfim gel hatta onlar şimdiden bile öküzü devirir gibi olmuşlardır. :D hayırlı olsun.

Bana da ilk iki tricom fotosu daha olmuş gibi geldi kanka ama açıkçası senin kadar anlamıyorum o yüzden seni dinleyeceğim çiçeklerimin üstünde emeğin çok fazla sağolasın :) flushı atıp toprak kurunca karanlığa alıyorum dimi kanka kimisi toprakla kurumadan falan diyor ama

Morded

Kıdemli Üye
Kanka flushu tek sefer at sen ilk 2 deki bitkiye 2 3 gün kurusun fanı saksıya ver direk sonra al karanlığa ister 24 saat ister 48 saat 2. Bitkiyi de şöyle yapabilirsin mesela saksın kaç litre 15 l demi senin fluşh için 45 litre su vermen lazım onu ikiye böl 22 litresini ver 2 3 bekle kurusun biraz sonra diger 23 ü ver 2 3 beklesin kurusun sonra direk al karanlığa hemde fluşh u ikiye bölersen trikom lar da bu zaman süresince istenilen kıvama gelmiş olur ama ilk 2 resimdeki bitkiyi en yakın sürede baltalamanı tavsiye ederim. Bol dumanlar kankam. :)

Kanka flushu tek sefer at sen ilk 2 deki bitkiye 2 3 gün kurusun fanı saksıya ver direk sonra al karanlığa ister 24 saat ister 48 saat 2. Bitkiyi de şöyle yapabilirsin mesela saksın kaç litre 15 l demi senin fluşh için 45 litre su vermen lazım onu ikiye böl 22 litresini ver 2 3 bekle kurusun biraz sonra diger 23 ü ver 2 3 beklesin kurusun sonra direk al karanlığa hemde fluşh u ikiye bölersen trikom lar da bu zaman süresince istenilen kıvama gelmiş olur ama ilk 2 resimdeki bitkiyi en yakın sürede baltalamanı tavsiye ederim. Bol dumanlar kankam. :)
Sağol kankam tavsiyelerin için minnettarım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
    ***** **** **** ***** ** ******* ******** ** **
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    ***** ** **** **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    **** hahahaha****
  • kkush kkush:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ******* ** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** hahahahahahahaha**** ******* hahahaha*** ** ***** ********** *****
  • E ErdemRS6:
    * **** ********** ******* *** ******** ********** ***** **** ***** ****** hahahaha****
  • E ErdemRS6:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** **** ***** hahahaha* hahahahahahahaha**** ******* hahahaha*** ** ***** ********** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** hahahaha** *** ******** ** *** ******** ****** hahahaha hahahaha*** **** ******** ***** hahahaha***** **** ********** ******* *** ******** ********** ***** **** ***** ****** hahahaha****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • Q qlql:
    ***** ****** ********* ***** ***** *** hahahaha ******** ******* ***** *******
  • E ErdemRS6:
    ***** ***** hahahaha** *** ******** ** *** ******** ****** hahahaha hahahaha*** **** ******** ***** hahahaha**** ***** ***** *** ********** ***
  • kkush kkush:
    ****** *** ********* ********** ******* ******** hahahaha******** hahahahahahahaha**** ******* hahahaha*** ** ***** ********** *****
  • E ErdemRS6:
    ***** ****** ********* ***** ***** *** hahahaha ******** ******* ***** ******* *** ********** ******** ******* ***** ********** ****** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha ***** ******** hahahaha** ***** **** ******** ****** * ******* ** **** ******** *** **** hahahaha* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ******* * ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    ******* **** ******* ******* * ***** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** **** **
    Mordecai Mordecai: ****** **** **