80x80x180 alan yeterli mi

trbylsk

Yeni üye
merhaba arkadaşlar, ikinci growum olacak autoflower white widow 1 tane ekmeyi düşünüyorum, normalde kendim mylar yansıtıcıyla alan yapmayı düşünüyordum fakat paraya kıymaya karar verdim rahatlık açısından bu yüzden Hydro Shoot'un 80x80x180 boyutlarındaki çadıra bütçemin yettiğini fark ettim ve almayı düşünüyorum. sorum ise şu ki: ben 1 adet auto white widow ekeceğim bunun içerisine yani daha fazla bitki olmayacak. nem cihazı, küçük bilgisayar fanları(2 adet) ve bir auto bitkiyi bu kabine sığdırıp sıkıntısız bir grow geçirebilir miyim? yorumlarınız nedir?

trbylsk

Yeni üye
Kanka o alana tek bitki yapacağım diyorsun ama auto diyorsun. Yaptın yapacan bari 2 auto yap tek yapacaksan da photo yap.
kanka alanım küçük diye bir tane olsun en piri olsun mentalitesinde ilerlemek istedim, AN set kullancam veg ve bloomda, bir autodan 120-130 kuru çıkarsam kafi diye düşündüm, alan sıkıntım olmasa 2-3 tane yapmayı ben de isterim

Sen bilirsin kanka. Ben o kabinde iki tane auto yaptım sonra neden 3 tane yapmamışım diye pişman oldum. Bitkinin büyümesine bağlı biraz da

trbylsk

Yeni üye
Sen bilirsin kanka. Ben o kabinde iki tane auto yaptım sonra neden 3 tane yapmamışım diye pişman oldum. Bitkinin büyümesine bağlı biraz da
kanka olmadı 1 ekeyim baktım yerim var ferah bitki falan 2.yi de peşine ekerim bu durumda sanırım daha garanti olur benim için. 80x80x180 boyutlu kabini önerir misin peki?

Kanka marka fark etmez ama kapısı tek fetmuarlı olanlardan al yani sağdan sola bir fermuar soldan sağa bir fermuar üstten aşşağı bir fermuarlı olmasın. Tek bir fermuarla açılıp kapananlar var onlardan al.

S

silas

Guest
Autoyu 80x80'e rahatlıkla sığdırır ferah bir grow yaparsın, bol hasatlar

president

Müptezel
Ona ayırcağın bütçeyle mdf kestir yarı fiyatına gelir hemde 1.5m2 alanın olur bro ayriyeten bağlantıları sen yapacağından daha cok deneyim kasarsın bence

Çaylakbox

Yeni üye
90 60 kabinde 3 auto yaptım şimdi iki yapıyorum.
Kanka öncelikle hayırlı growlar dilerim bende aynı kabini aldım 3 tane yapıyorum gayet güzel gidiyor 20 gün sonra hasat alicam ama bi saksıdan 120 130 zor alırsın auto,da 60 70 alirsan o bile ıyi umarım ben yanılırım inşallah herkes fazla almak ister sonuçta
Kardeşim bende aynı ölçülerde fskat 160 cm bi kabin kullaniyorum şuan sıkıtı yok ama ilk grow oldugundann tedirginim eğitim verdin mi bitkilere işık ve havalandırma ne kullaniyosun

Vybz Kartel

Müptezel
90 60 kabinde 3 auto yaptım şimdi iki yapıyorum.

Kanka benim kabin 90*90*190 , saksıları 27 lt ve bez saksı aldım ama, litresi fazla mı oldu acaba? 2 veya 3 adet auto yapacağım. Daha yeni sipariş geçtim seti..

Bu arada lambanın yüksekliği ne olmalı, hiç fikrim yok. Bitki ile lamba arası ne kadar olmalı? 400 Watt lambalar aldım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kafirimam: ********** ********* ****** ****