9. gündeler yavaş ilerleme sorunu var

minbekboc

Yeni üye
Arkadaslar konuyu acmistim ama niyeyse silindi yada baska problem oldu kisaca ozet geciyim herseyim fazlasiyla tam 2. Growum nem seviyem 50 lerde sicakligim 20 27 arasi isiklar kapali acik olarak degisiyor. Butkiler 9. Gununde ancak 4. Gununde gibi ilerliyorlar sorun ne olabilir bir tek fazla sulama yaptigimi dusunuyorum yardimci olursaniz sevinirim

dougy

Üye
kankam deneyimli sayılmam ama ben de ilk hasat donemınde kabinin nemini 45 50 lerde tutmustum bitkimde aynı sorun vardı. üstteki arkadaşın dediği gibi nemden kaynaklı olabilir.

minbekboc

Yeni üye
su an mh lamba var dediğiniz gibi 70 lere çıkarıcam birde öyle bakiyin ve sulamayı fazla abartdım galiba e ondanda kaynaklı olabilir umarım sıkıntı olmaz ilginize tesekkür ediyorum

Marazzssc

Müptezel
Kanka sulamayi ben ilk defa bu sulaamada 50 ml verdim oncekilerde fuul 20 ml vermistim 20 gunleri olana kadar 50 75 ml arasi vercem

minbekboc

Yeni üye
Kanka sulamayi ben ilk defa bu sulaamada 50 ml verdim oncekilerde fuul 20 ml vermistim 20 gunleri olana kadar 50 75 ml arasi vercem

bende senin gibi yapıcam kanka şimdi öyle güzel sulamışımki toprak yıkanmış köklerin erişemiyceği kısımlar hala ıslak kurusun bakalım artık yaptık bi hata :/

H

herbal_point

Guest
sulamanı yyapıp bitkinin üstüne 0.5lik bi pet kapat sorun çözüldü say kanka. yanlız pet şişenin ağazı açık olsun. aynı kova yaptığın gibi alttan kesip kapat fidenin üstüne

minbekboc

Yeni üye
sulamanı yyapıp bitkinin üstüne 0.5lik bi pet kapat sorun çözüldü say kanka. yanlız pet şişenin ağazı açık olsun. aynı kova yaptığın gibi alttan kesip kapat fidenin üstüne
Nemi cozdum kanka guzel bir makine aldim az evvel topragın üst kısımları kurumuş ama altında baya nem var onlarda iyice kurusun öyle sulama yapiyim diyorum varsa yanlışım söyleyin :D

a-420

Müptezel
Arkadaslar konuyu acmistim ama niyeyse silindi yada baska problem oldu kisaca ozet geciyim herseyim fazlasiyla tam 2. Growum nem seviyem 50 lerde sicakligim 20 27 arasi isiklar kapali acik olarak degisiyor. Butkiler 9. Gununde ancak 4. Gununde gibi ilerliyorlar sorun ne olabilir bir tek fazla sulama yaptigimi dusunuyorum yardimci olursaniz sevinirim
Gayet iyi kanka hergun baktigin icin sana oyle geliyo bence ph olcuyomusun ?

minbekboc

Yeni üye
Gayet iyi kanka hergun baktigin icin sana oyle geliyo bence ph olcuyomusun ?
Ph 6.3 6.5 arasi veriyorum birde baska gunluklerle kiyasladigimda baya geride gozukuyor kanka tohumlar auto bubblelicios bu arada. Birde birseyi merak ediyorum aldigim yerde seed to harvest 5-6 hafta yaziyor ama baska sitelerde 10-12 hafta gozukuyor hangisi dogrudur acaba baya celiskili yani

S

silas

Guest

a-420

Müptezel
Ph 6.3 6.5 arasi veriyorum birde baska gunluklerle kiyasladigimda baya geride gozukuyor kanka tohumlar auto bubblelicios bu arada. Birde birseyi merak ediyorum aldigim yerde seed to harvest 5-6 hafta yaziyor ama baska sitelerde 10-12 hafta gozukuyor hangisi dogrudur acaba baya celiskili yani
Tohuma gore degisir kanka min. Max. Gibi dusun yazilana bakma bitki kendini belli edecek evham yapiyosun gibime geliyo @silas34 makalesini oku musait oldukca cok faydasini goren var ben dahil bi sikintin olursa biz burdayiz dumanin bol olsun.

S

silas

Guest

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
  • R RainGrow:
    ***** ****** *********** ********* ** ******* *** ****** ******** ***** ***** ***** ********* ******* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
    ***** ***** ********* **
  • M Mamba70:
    **** ********* ** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • M Mamba70:
    ***** ****** *********** ********* ** ***** ****** *** ********* **** *********** ****** ****** ***** ***********
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • R RainGrow:
    ***** ** ******* ***** **** **
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
    * ******* dready ******** **** *** ** **** ***** **** ****** * ** ****** * ***** ********** dready ****** dready** ****** ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    **** ***** dready* ***** ********* ***********
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
    * ******** ****** ********* ******** ****** ****** ** dready ******* ****
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless: