9 hafta Vegten blooma geçiş zamanı yardım

Sonne

Kıdemli Üye
Yani bencede 28 lt saksinin hakki bu boyut degil gibi. Yinede her halukarda on numara olacaktir. Eline saglik.

ben olsam 4 hafta daha beklerdim saksı boyutun kaldırır

çok daha güzel olur
eyvallah kanka 4 Temmuza kadar vegte tutma kararı aldım.
Yani bencede 28 lt saksinin hakki bu boyut degil gibi. Yinede her halukarda on numara olacaktir. Eline saglik.
Saol dostum. Bitkim hep Bodurdu bir türlü uzatamadım. Kabinimde 1.60 olduğu için işime geldi. 3 kerede topping yaptım.

mgags

Üye
kanka ana dalın öyle kalın bir şekilde 2 ye ayrılması için ne yapıyosun..çok erken topping yapınca mı böyle oluyor ? ilk toppingini ne zaman yaptın kaç haftadayken.

kanka ana dalın öyle kalın bir şekilde 2 ye ayrılması için ne yapıyosun..çok erken topping yapınca mı böyle oluyor ? ilk toppingini ne zaman yaptın kaç haftadayken.
Kanka Şöyle not almışım.

19 günlük oldu. 3 boğum oldu. 4 ve 5. Boğum çıkarken eğitim olarak main lining yaptım. 3. Boğumdan toping yaptım. Altları temizledim.

Cheff

Üye
Alanın varsa 4 baş vur. 16 dal alırsın bunları dengeli yükselt hepsi denk olur hayatta 25 artar. Ama zaman aleyhine işler

Ai_can

Yeni üye
Selam kral senle nerdeyse başa baş gidiyoruz ben photo 10. Haftadayım ama benim çocuklar hayvan gibi oldu bu hafta çiçeklenmeye sokucam sulama konusunda tavsiyen varsa dinlemek isterim toprak lıght mıx

Cheff

Üye
Gübreden korkma yiyorsa dayan büyüsün. Aynı oranda ışığında bitkinin reaksiyonuna göre artır herşeyi. Birde sakın veg gübresini birden düşme sonuna kadar ihtiyaç duyacaktır.

Ai_can

Yeni üye
Gübreden korkma yiyorsa dayan büyüsün. Aynı oranda ışığında bitkinin reaksiyonuna göre artır herşeyi. Birde sakın veg gübresini birden düşme sonuna kadar ihtiyaç duyacaktır.
Bio bizz serisi kullanıyorum programa göre gidiyorum tamamen Çiçeklenme sonrası boş sulamam gerekirmi azot bişey yapar diye korkuyorum aslında

Cheff

Üye
Tabi ki boş su vermen gerekli bikti dinlenmesine de müsade etmek lazım. Boş suda yine calmag olur.

Selam kral senle nerdeyse başa baş gidiyoruz ben photo 10. Haftadayım ama benim çocuklar hayvan gibi oldu bu hafta çiçeklenmeye sokucam sulama konusunda tavsiyen varsa dinlemek isterim toprak lıght mıx
dostum sen hiç saksı değişimi yaptın mı, eğitim verdin mi? foto varsa atar mısın bi

Sonne

Kıdemli Üye
Alanın varsa 4 baş vur. 16 dal alırsın bunları dengeli yükselt hepsi denk olur hayatta 25 artar. Ama zaman aleyhine işler
Kral selam,
4 kere bu şekilde topping yapınca bitkinin ortalama veg dönemi ne kadar süreye tekabül eder? 2 ay sürmez gibi geliyor ne dersin?

Cheff

Üye
Feminist bir bitki baslangicindan itibaren degerlerini korudugun zaman lbaslangic gubresini gubre takvimini guzel yapip. Isik dengesini ayarladiginda. Bitki sadece kesim top basina 3 gun aliyor. Sadece ilk topping guzel ve vakitli olsun.eger sen gubrelemeile haftada 10 cm buyume gormuyorsan kes at isik yakma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Z ZzındıK:
  • U Umutlar:
  • E ErdemRS6:
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ***** hahahaha ********** **** *********
  • Z ZzındıK:
    *** hahahaha* *** ******* ******** *******
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK: