9X Tombala SOG Denemesi (30.Gün Güncel Bloom Başladı)

Ü

Üye silindi 22912

Guest
Selam kanka hayırlı olsun bol hasatlarin olsun. Bir şeyi merak ettim kanka bitkıyı neden bu kadar budadın asiri olmamış mı faydası nedir acaba bilgilendirirsen sevinirim kanka kolay gelsin.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Selam kanka hayırlı olsun bol hasatlarin olsun. Bir şeyi merak ettim kanka bitkıyı neden bu kadar budadın asiri olmamış mı faydası nedir acaba bilgilendirirsen sevinirim kanka kolay gelsin.
Kanka sog yapıyorum ben sadece en tepe kelleye odaklanıp 9 bitkinin sadece ana kellelerini alıcam o yüzden bu kadar budadım aslında tavsiye üzerine budadım bütün enerjiyi tepeye yükliycez inşallah hedefimiz o yönde :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
İnşallah bro tez vakitte. Nasıl kokuyorlar görmen lazım bu cuma güncel yapacağım acayip güzel oldular pistiller de çıkmaya başladı :) heyecanlıyım çok biran evvel bitsin
Aman brocm Maaşallah diyelim nazar değmesin bende bugün ışığı açmadan girdim kabinin olduğu banyoya ilk defa koku geldi burnuma :) çiçeklenmede kokuyo demekki meret ama kolsun bro karbon filtreyi yaptım kanal tipi fanla havalandırma borusuda aldım cobla beraber onuda takıcam inşallah

Turkish man

Doktor
Aman brocm Maaşallah diyelim nazar değmesin bende bugün ışığı açmadan girdim kabinin olduğu banyoya ilk defa koku geldi burnuma :) çiçeklenmede kokuyo demekki meret ama kolsun bro karbon filtreyi yaptım kanal tipi fanla havalandırma borusuda aldım cobla beraber onuda takıcam inşallah
Senin elinden geliyor yapmak seviyorsun uğraşmayı bende özen göstersem belki daha güzel sigaralar yapacağım. Hayranım verdiğin değere :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kanka işten geliyoz boş boş tv ye bakıyoz hafta sonu çıkma yasağı bunlada uğraşmasam paso pes oynuyom sıkıyo oda tek olunca hem güzel zaman geçiriyom hemde gelecekteki güzel zamanlara yatırım yapıyom :) kazan kazan durumu bro, baba 3lüyü sarana kadar durmak yok :D bide ilk grow, heycan var, sürekli bişey yapası açıp bakası geliyo insanın,tabi sen atmışındır o heycanı brom :)

Turkish man

Doktor
Kanka işten geliyoz boş boş tv ye bakıyoz hafta sonu çıkma yasağı bunlada uğraşmasam paso pes oynuyom sıkıyo oda tek olunca hem güzel zaman geçiriyom hemde gelecekteki güzel zamanlara yatırım yapıyom :) kazan kazan durumu bro, baba 3lüyü sarana kadar durmak yok :D bide ilk grow, heycan var, sürekli bişey yapası açıp bakası geliyo insanın,tabi sen atmışındır o heycanı brom :)
Bende ki tek heyecan şu hasatın gelmesi. Genetik sigara bambaşka oluyor. Valla başka bir şey içmezsin bro :)

Turkish man

Doktor
İnşallah bro son 3-4 yıldır ne verseler onu içtik bro cigara diye bonz bile veren oldu en iyisi ne içtiğimizi bilicez bro tertemizz tripsiz takılıcaz :)
Aynen öyle bro elinin altında toplu oldu mu sürekli içersin gelmiyor. Yok ya şuanda alışmışız elimizin altında olmasına ondan sıkıntı çekiyoruz. Bak bu hasatını al ne demek istediğimi daha net anlayacaksın :)

35blazeit420

Yeni üye
kankam iç fanlar nerede? nemi biraz düşürürsen ve kısa olanların altına kitap vs koyup ışığı 30cmye çekmeni tavsiye ederim

edit: bir de kanka sabredemiyorsun biliyorum ama karanlık vakitte ışık görmesinler

Son düzenleme:

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
kankam iç fanlar nerede? nemi biraz düşürürsen ve kısa olanların altına kitap vs koyup ışığı 30cmye çekmeni tavsiye ederim

edit: bir de kanka sabredemiyorsun biliyorum ama karanlık vakitte ışık görmesinler
Selam kanka içerde her köşede yani 4 tane pc fanı var dün akşam kısa olanların altına strafordan parça koyup yükselttim hepsi aynı seviyede şuan ışığıda 40cm ayarladım
Karanlıktayken evde kimse olmuyo genelde kanka sabah9 dan akşam9 a karanlık periyodu yani ışık hiç görmüyolar o saatte

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****