Agrotime Gubre

Merhaba kankalar bilgilendirme amaçlı açıyorum bu konuyu , belki yaramaz bitkilerimize kızlarımıza bilmiyorum ama kızlarımızın bütün ihtiyaçları var bu gubre çeşitlerinde a dan z ye hemde 1 lt çok ucuz 10 Adet 1 lt gubre koklendirici de var içinde npk bor kükürt magnezyum calmag hepsi ne ararsan var sadece yarar mı yaramazmi kızlarımıza onu bilgilendirmek istiyorum bilen kişiler yorum yaparsa sevinirim ben bilmiyorum sadece seçtim iclerinden bitkilerin ihtiyacı olan gübreleri, gerisi uzman yetistiricilerde . TÜRK MALI VE UCUZ HANI

Hem takibe alinma durumunuzda olmaz yani . Ben kendi çabamla herseyi kurdum internetten sadece bez dolap aldim gubre konusunda sikintiliydim bunlari buldum siparişte vericem yani hem ucuz hemde kaliteli görünüyorlar. Sizde alın demiyorum bilgilendirmek istiyorum denemedim bilin istedim sizde growshopta 5 Adet 500 Ml gubre seciyorum 600 den aşağı degil .

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum sagolasin bende inceledim dedigin gibi bayagi iyi görünüyor icindeki elementler tam bizim bitki icin, geekli ne lazimsa var iclerinde.

Dostum sagolasin bende inceledim dedigin gibi bayagi iyi görünüyor icindeki elementler tam bizim bitki icin, geekli ne lazimsa var iclerinde.
Evet kanka ben hala okuyorum yemin ederim hepsini kafama çok yattı herkesin faydalanmasını istedim . Çünkü hem kaliteli hem ucuz . Sende saol seninde herkese çok faydan dokunuyor .

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum grow shoplarda ithal oldugu icin cok pahali. Bende buldum sitelerini tek tek okuyorum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tekrar tesekkürler incelemeye devap edecegim coco icinde varsa gübreleri denemeye deger. Dün canna serisi icin bir hesap yaptim 2000 tl nin üzerinde tutuyor, sadece 1 lt siselede

Dostum grow shoplarda ithal oldugu icin cok pahali. Bende buldum sitelerini tek tek okuyorum.
Aynen bende onu düşündüm zaten , suc bulmuyorum sadece pahalı . Ama bizimkilerde yapmış yani bence denenmesi lazim . Bitkiye zararlı hic bir madde yok diyorlar . Ben istagramdan yazdim site kurucusuna bakalim hepsi bir arada kullaniliyormu bu arada meyve şişirmek tat vermek icinde gubre yapmışlar 10 cc diyorlar 10 Ml mi oluyor litre başı?

Tekrar tesekkürler incelemeye devap edecegim coco icinde varsa gübreleri denemeye deger. Dün canna serisi icin bir hesap yaptim 2000 tl nin üzerinde tutuyor, sadece 1 lt siselede
Kanka yapma kurban olam :) heside olan bütün hersey bunların icindede var . Alma bunları dene 10 Adet farklı farklı çeşit 400 Tl riske girmeye degmezmi bende değer .

wolferic

Müptezel
birinin bunları nekadar seyreltmemiz gerektiğini hanngi zaman aralığında vermemiz gerektini bilmesi gerekiyor adamlara gidipde biz bunu yetiştiriyoruz ne yapmamız lazım diyemeyiz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Size tavsiyem bu gübreleri de araştıra bilirsiniz benim kafama hepsi yatıyor. Alicam bana gerekli tüm gübreleri. Pişmanda olmam eminim .

Dostum arastiriyorum, ben aslinda canna ciyim ama tutucuda degilim, eger iyi sonuc verecek daha hesapli baska altenetif bulursam tabiki kullanirim, neticede param cebime batmiyor.

Ben kimseye alın demiyorum ben sadece bitkinin istedikleri yararlı tüm ilaçları paylastim . Benim kafama yattı yatmayanlarda olabilir . Araştırma yaparak öğren e bilirsiniz . Benim amacım burda faydaliysa bu gübreler herkes faydalansın . Deneyimli olsaydim keske ama degilim. Herkesin kendi ne özgü fikri var . Ben alicam siz iyi bir araştırma yapın öyle alın . Belki yaramıyor. Paranız coksa en iyisi tabikide canna biobiz advance hesi neyse herkese bol somekli growlar diliyorum . Herşey gönlünüzce olsun .

GÜNEY DOĞU ASLANI " BYREYFEO " :)

wolferic

Müptezel
bu gübreler outdoor yetiştirenler için birebir nedeni ise toprak keşfedip değerlerini ölçüp ona göre verilen gübreler bunlar bu firmalar saksı bitkileri için ayrı bi gübre çıkarsa tabiki şuan aldıklarımızdan daha uyguna çıkarır .mesela çiftciler gidiyor diyorki benim toprağım böyle yada seracılar farketmez bunlarda senin toprak şu yönden eksik kireçli yada killi yada bor bakımından çinko vs vs dikimden önce uygun olmayan topragı uygun hale getirme yada çiçek yada meyve döneminde toprakda eksik kalan öğeleri tamamlama beli bir periyot yok toprakda ne eksikse tamamlama bağbında tabiki iş görür fakat dekar cinsinden hesaplamalar var birinin denemesi yada grupda bi ziraatçi olması gerekiyor yararlı gübre ve takviyeler fakat riske girmesi gerekiyor birinin 1. 2. 3. cü growda periyot ve derişimler oturur yapabilecek var mı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    D doğadostu1004: **** *** ********* *** ********* ********* ***** *******