Agrotime Gubre

bu gübreler outdoor yetiştirenler için birebir nedeni ise toprak keşfedip değerlerini ölçüp ona göre verilen gübreler bunlar bu firmalar saksı bitkileri için ayrı bi gübre çıkarsa tabiki şuan aldıklarımızdan daha uyguna çıkarır .mesela çiftciler gidiyor diyorki benim toprağım böyle yada seracılar farketmez bunlarda senin toprak şu yönden eksik kireçli yada killi yada bor bakımından çinko vs vs dikimden önce uygun olmayan topragı uygun hale getirme yada çiçek yada meyve döneminde toprakda eksik kalan öğeleri tamamlama beli bir periyot yok toprakda ne eksikse tamamlama bağbında tabiki iş görür fakat dekar cinsinden hesaplamalar var birinin denemesi yada grupda bi ziraatçi olması gerekiyor yararlı gübre ve takviyeler fakat riske girmesi gerekiyor birinin 1. 2. 3. cü growda periyot ve derişimler oturur yapabilecek var mı ?
O riske girecek kişi benim kanka ben suan istagramdan yazdim konuşuyorum detaylı bilgiler paylaşıcam. Sadece merak ettigim 3 soru yu sordum iç mekanda kullanilirmi , hepsi bir arada kullanilirmi , kullanılırsa gelişim döneminde hangileri çiçeklenme doneminde hangileri ve kac ml :) insallah hepsini yazarlarsa . Burada paylaşıcam kanka .

wolferic

Müptezel
O riske girecek kişi benim kanka ben suan istagramdan yazdim konuşuyorum detaylı bilgiler paylaşıcam. Sadece merak ettigim 3 soru yu sordum iç mekanda kullanilirmi , hepsi bir arada kullanilirmi , kullanılırsa gelişim döneminde hangileri çiçeklenme doneminde hangileri ve kac ml :) insallah hepsini yazarlarsa . Burada paylaşıcam kanka .
adam ayıkmıştır blader

hermesforever

Kıdemli Üye
Ben biobizz üçlü set yanında agrotime multi, first, kombi, agromoss, humik fulvik ve fosfozink kullanıyorum hiçbir bitkimde yanık oluşmadı, litreye 2 ml ile başladım, çiçekte 4 ml yükselttim.

jackherermi

Yeni üye
first 11.7.5
fosfozink , 10.20.3
multi ,10.5.20
hadi çiçeğe girdi bi nebze'de potasyuma asılınca sömek için ne olacak bakim azot manyaa olmasınlar

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ********