Alışverişdeyken Hacı Hüsrevde Polis Baskını Yemek

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15628
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15628

Guest
 Çok uzun yıllar önce Hacı Hüsreve alışverişe gittim. Bilen bilir Türkiyede o dönem marijuhana m' si yok.​
En zehir sigaralar orda, her yerde sivil amcalar ortam çok gergin, mahalleyi fena sıkıyorlar. Neyse Top sahasının ​
oradan girdim 3 sokak yukarı tam çıktım torbacı beni karşıladı. Dedim bir 12,5 gram alayım uzattım 50 lira alışverişdeyiz hiç etrafa bakmadık. Eleman poşeti çıkardı bana bir 15 gr sigara verdi. Sigara zehir gibi kokan bal rengi dev bir sömek. Bana dedi acele et ve sigarayı beline koy dedi ve birden torbacı tir titremeye başladı. Ne oldu dedim ? Siyah beyaz arkanda dedi. Dönüp baktığımda Camları simsiyah filmli bir beyaz connect. Camlar yarıya kadar açık amcalar bize bakıyorlar. Torbacı bir anda koşmaya başladı, araç da peşinden devam etti. Neyseki hedef ben değilmişim diyip tam mahalleden çıktım derken, kulaklarıma inanamadım en az 15 - 20 aracın siren sesi geliyor. Tansiyonum düştü ve gözlerim karardı. Neyse hızlı davrandım mahalleden tam çıktım top sahasındayım arkama dönüp baktığımda dumura uğradım. Mahalleye çevik kuvvet otobüsleri giriyor ve otobüsün içindeki polisler bana bakıyorlar. Hızlı bir şekilde dikkat çekmeden uzayayım dedim ve atladım bir taksiye beni şişliye bırak dedim. Yolda kendi kendime düşünüyorum hiç dikkat çekmedim **** dedim bütün şubeyle tanıştım. Ama genede yırttığıma yol boyunca dua ettim. Bu arada sigara efsane çıktı ve değdi..     ​

alicannn123

Yeni üye
RE: Alışverişdeyken Hacı Hüsrevde amca Baskını Yemek

:D güzel bi anı kral dikkatli ol diyecemde artık evde yetiştiriyorsun ama genede dikkatli ol

Beng-ü Bade

Yeni üye

Neler yaşandı oralarda neler...
Amcalar, abiler, kabadayılar...
Çok anılarımız var çok. Sende şanslı adammışsın birader iyi sıyırmışsın.

Hsyn84

Yeni üye

Ne acaip zamanlardi haci hüsrev,tarlabaşi,dolapdere,kuştepe vs. mahalleye gitmeden sigara alamazdik çok tehlikeliydi amcalar döverdi :) .M[font=Open Sans, sans-serif]arijuhana yoktu ozamanlar ama zehir gibi otlar kubarlar olurdu. Simdi yöre otu alsan içi dolu tohum, thc desen yok gibi bisey. Artik öyle yerli otlar kalmadi nedense yada bana denk gelmiyor eskisi gibi.[/font]

Ü

Üye silindi 15628

Guest

Duramadık gene gittik 3 arkadaş bu sefer tam mahalleden çıktık derken yanımıza polis minübüsü yanaştı ve ihbar var deyip bizi aradılar. 
Arkadaşın şapkasında sigarayı buldular. sigarayı ve boş sigaramızıda alıp bir daha burda görürsek çarparız dediler ve bize yol verdiler. Severim eski amcaları
biz efendi olunca onlarda bize efendi gibi davranırdı. Şimdiki gençler bir acayip olmuş hem polisi hem içeni kankalar..

Eko1982

Yeni üye
Cvp: Alışverişdeyken Hacı Hüsrevde Polis Baskını Yemek

Hacıhüsrevde canan abla . şehremenide bedri dayı zeytinburnunda abla sarıgölde taşkın ninja metin karabayırda çoşkun bunlar uzun zaman efsane olan torbacılar . eskiden. Omuza tebeşirle işaretleyip amcalarla ortak çalışan malzemeciler vardı. Bi büyükçekmeceden kırmızı taksiyle saat 3 te sarıgöle e gidip paket olmuştuk . başka bir gasp olayı olunca mahallede polisler biraz joplayıp bizi saldı .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
    K Kblaybrn: hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **