Alaskan 15. Günde sizce nasıl?

Greencat

Kıdemli Üye
Herkese merhaba Alaskan auto ektim yeni başladım,sizce durumu nasıl?
Işık olarak mars hydro tws2000 kullanıyorum
Gübre olarak biobizz vermeye başladım ortalama hasadı ne kadar sürede alırım ve eğitim olarak iki kere kelle uçurma düşünüyorum.8EDA5934-CCD3-4249-92FD-6C15087BE2CF.jpeg

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Nem orani baslangictan beri ne seviyede ? Toprak kurumadan su verme yavas buyume nedenlerinin en basinda bu ikisi gelir az nem ve kurumadan sulama. Bitkin gayet saglikli gozukuyor. Ama ts2000 altinda en az 4 adet atabilirdin neden 1 tane ektin

Greencat

Kıdemli Üye
Nem orani baslangictan beri ne seviyede ? Toprak kurumadan su verme yavas buyume nedenlerinin en basinda bu ikisi gelir az nem ve kurumadan sulama. Bitkin gayet saglikli gozukuyor. Ama ts2000 altinda en az 4 adet atabilirdin neden 1 tane ektin
Bilgiler için öncelikle teşekkür ederim
Nem 40-50 arası ,sulamaya daha da dikkat edeceğim ve tek bitki yapmamın sebebi kabini tam oturtmadığımdan ve evi taşıyacağım o yüzden :)

Blueberry

Stay High
Auto için en fazla 1 kere kelle uçurmanı önerirm. Ortalama 2.5 ayda hastı alırsın. Biobizz de güzel seçim. hasatın bol olsun kardeşim.

Son düzenleme:
Ç

Çüke

Guest
Nasıl yağıcam onu şimdi ilk bi uçurduk kelleyi diyelim sonra diğer kelleride aynı amcamı koparcam yok sa bir hafta sonra falan mı

Blueberry

Stay High
Nasıl yağıcam onu şimdi ilk bi uçurduk kelleyi diyelim sonra diğer kelleride aynı amcamı koparcam yok sa bir hafta sonra falan mı
Şimdi bitki 4 kattan 5 kata geçiş yapıyorken kelleyi uçuruyorsun. bitkinin gelişim hızına bağlı olarak 2 hafta diyelim biz. O uçurduğun kelle iki tane ana dal yapıyor o daldaki kelleri de uçuruyorsun. Bu sayede bitki genişliyor ve dal sayısı artıyor.

Ç

Çüke

Guest
Ben kendi stilimi anlatayım sana
Şimdi bitki 4 kattan 5 kata geçiş yapıyorken kelleyi uçuruyorsun. bitkinin gelişim hızına bağlı olarak 2 hafta diyelim biz. O uçurduğun kelle iki tane ana dal yapıyor o daldaki kelleri de uçuruyorsun. Bu sayede bitki genişliyor ve dal sayısı artıyor.
Eyvallah kuzen bilgiler için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********* ***** **** **** ***** ********** ******* ********** ** ** ******* *** ******** **** **
  • T tayfurishere:
    *** ** ** ******* ** ******** *** *
  • T tayfurishere:
    *** ** ***** ***** hahahaha**** ****
  • T tayfurishere:
    ****** ** ******** hahahaha *** ****** ******* **** ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ***** ***** *** *** ** ****** ****** *** ******** ***** **** ******* ** *****
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
    *** ** ******** ****** ******** **** **** **
  • Night owl Chat bot:
  • Night owl Night owl:
  • R rookiegrow:
    ** ** ** ****** hahahaha* *** **** hahahaha ***** **** ******** **** *********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* **** ** ** ***** ****** ***** *** ** ** **** ***** ***** ***** **** ****** ***** ******* ******** ******** *******
  • T tayfurishere:
    ***** ** ** ******* ******* ******* ****** ** ***** hahahaha hahahaha** ****
  • R rookiegrow:
    ******** hahahaha ** ***** ****** ******** ***** * ******* * **** *****
  • R rookiegrow:
    hahahaha** ****** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ******** hahahaha ** ***** ****** ******** ***** * ******* * **** *****
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ******* hahahaha**** **
  • R rookiegrow:
    ********* ******* hahahaha
  • T tayfurishere:
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* hahahaha*** **** **** ********* ******* ******* ** ********* **** ********* hahahaha***** ***** ** ** ******* ******* ******* ****** ** ***** hahahaha hahahaha** ****
    Night owl Night owl: hahahaha* hahahaha*** **** **** ********* ******* ******* ** ********* **** *********...