Aldığım skunk hakkında

Kanka 100 tlyede kimyasal satiyorlarmi az bi cigaralik 0.5 gram gibiydi.Yani şimdiki cigaranin sokak piyasasasini bilmiyorum.sanırım o pislik sentetik zehirler bile pahalandi diye biliyorum.

He bide Kankalar şunu belirtiyim Aldığım Malın kimyasalmı /Otmu olduğunu nasıl anladığıma gelince.
Öncelikle şöyle izah ediyim.Başa sarıyım.Ben Tır şöforuyum uluslararasi bir firmaya yeni başladım kankalar.Bizim bi abi var Hollandadan getirmiş (Aa nasıl paket olmamış demeyin ****:) çünkü şöforleri **** göbelek aramayorlar.

Her neyse abi getirmişti saf hollanda malı sende thc orani %15 ben diyim 18. Aga bak döne döne içtik.toplam ayrı ayrı 6 fırt aldım.kafa güzel.yani 35 lik içmiş kadar oldum.

Bakın değindiğim ana konu ne içtiğim her fırttan ayrı ayrı bir sıcaklık.Ayrı ayrı sıcak birer çarpıntı ve mutluluk hissi.Çarpınti doğasında var herşeyin.Bugun Espreosso bile iç o bile çarpıntı yapar

Ama benim doz deneme amaçlı dün yapmış olduğum sigarq ucu .Yani kankalar düşünün sadece bir meecimek tanesi kadar koydum.Sonra biraz panik.Kalp çarpıntısı birden bire vurdu.Yani sentetikliği hemen çıktı ortaya bir dumanda bok...

He bide sanada teşekkürler beyazenci kanka.Hayatımı kurtardın.Ya benim de vizemi alsın şirket amına koyarım dünyanın alırım hollandadan.Çaktırmadan monte ederim bir yere.Hiç olmassa ordan aldığında thc miktarı bile yazıyor ****.Ya bırak smartshoplardan almayı oranın torbacilari bile sana cinsini ve thc miktraini soyluyor.he Bide kanaklar Ya evinde yetiştir diyenlere kankalar imkanım yok be yetiştirmeye.

Ha bide kankalar Antalyaya geldik Hollandaya Meyve Yüklemeye.Laa **** satayım nasıl bir yer la bura.Antalya Hal bölgesi.Zeytinköyde yanıbaşında.Aynı meksika sanki mk.Yollarda millet zombi gibi.Taş,eroin ne bok pislik varsa içen kızlar.Kendilerini uyusturucu #esraruyuşturucudeğildir icin satan kizlar.Gaspçısı fahişesi,Torbacısından Çalıntı mallar satanlara kadar her bok var.Ayık Olun :)

Ha bide kankalar Antalyaya geldik Hollandaya Meyve Yüklemeye.Laa dıdısını satayım nasıl bir yer la bura.Antalya Hal bölgesi.Zeytinköyde yanıbaşında.Aynı meksika sanki mk.Yollarda millet zombi gibi.Taş,eroin ne bok pislik varsa içen kızlar.Kendilerini uyusturucu #esraruyuşturucudeğildir icin satan kizlar.Gaspçısı fahişesi,Torbacısından Çalıntı mallar satanlara kadar her bok var.Ayık Olun :)
o ne biçim ortam be birader :D

SentetikZenci

Müptezel
Ha bide kankalar Antalyaya geldik Hollandaya Meyve Yüklemeye.Laa dıdısını satayım nasıl bir yer la bura.Antalya Hal bölgesi.Zeytinköyde yanıbaşında.Aynı meksika sanki mk.Yollarda millet zombi gibi.Taş,eroin ne bok pislik varsa içen kızlar.Kendilerini uyusturucu #esraruyuşturucudeğildir icin satan kizlar.Gaspçısı fahişesi,Torbacısından Çalıntı mallar satanlara kadar her bok var.Ayık Olun :)
Kanka eskiden bende o tür getto bi mahallede oturuyodum her türlü pislik vardır öyle yerlerde. Eroin için kendi **** siktiren adamlar tanıyorum... yolda görsen abi dersin ama eroin için çorbacıya veriyo bu adam evli bide Allah hidayet versin...

Kanka eskiden bende o tür getto bi mahallede oturuyodum her türlü pislik vardır öyle yerlerde. Eroin için kendi **** siktiren adamlar tanıyorum... yolda görsen abi dersin ama eroin için çorbacıya veriyo bu adam evli bide Allah hidayet versin...
Aynen öyle Kanka.Fuck the system Yetiştir growunu satma.Elin çorbacısına muhtaç olmayalım.

Kendinin bile haberi olmasın bişey olmaz Allahın izniyle

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Antalya zeytin köy çok kötü bir mahalle herşey var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G GaribanMüptezel:
    ***** * ***** ***** **** ** ******** ****** ********* ******* ******** ******** ***** **** ****** ********** ********* **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • M Merciless:
    dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ********* *** ********** *** ****** ***** ******* **** *** ******* ****** ******** ******** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********** * ******** ******* ****** ****** **** ******** ***** dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    ********* ***** ********* ******** ** ***** ****** ** *** ****** ********** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******** ***** *** *********** ***** ** ******** dready****** ***** ********* ******** ** ***** ****** ** *** ****** ********** ****
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ****** ****** ********** ********* ** ******* ** ******** ***** ******** ****** dready ****** ****** **** ***** ***** ********* *** ** ******** ***** ********* ****** ****** **** *** ***** ****** ******** *********
  • M Merciless:
  • İstanbul İstanbul:
  • G GaribanMüptezel:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ******** ***** *** ********* ****** ** dready**********
  • Mordecai Mordecai:
  • İstanbul İstanbul:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******** ****** ******* **** ******* *** ******* *********** ********* **** *********** **********
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ********** *** **** ******* ********** ***** *** ****