Alkoĺ vs Cannabis

Cannabais mi ? Alkolmu ?

• Cannabis

Kullanılan: 49 98.0%
  • Alkol

Kullanılan: 1 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Saltoa

YÖNETİCİ
Arkadaslar merhaba 

Neden cannabais yada neden alkol tarafini sec yorumunu yap :)

Ben 16 yildir cannabais kullaniyorum yorumunu yapicam sizlerden sonra.. tarafim cannabis

2 si çok ayrı şeyler birisi keyifverici birisi alkol yapıları keyfi etkileri çok farklı ama uzun süreli ve yoğun tüketim açısından değerlendirecek olursak alkolden kılcal damarlarını yakmış ve sigarayı da hatrı sayılır oranda içmiş biri olarak sigarayı tercih ederim alkol doz aşımında komaya girme veya mide bulantısı görmekte zorluk veya sen kimsin lan? O gemi buraya gelicek.. gibi bir sürü saçma tribe sokuyor ayrıca vücut sağlığınıda çok fazla bozuyor ama sigara öyle değil en azından gidip kendini birine rezil etmiyorsun boşveriyorsun daha uzun daha keyifli ama ikisini onun haricinde karşılaştırmak doğru değil çalışırken bi duble viski arkadaşla 2 duble rakı film izlerken bir bira içen adam yukarıdaki dertleri çekmez aynı şekilde sigara içende ama alkolün yasal ve kullanım alanlarının olması kıyaslama dışını yapar bence..

Saltoa

YÖNETİCİ
Arkadaslar tabiki cannabais alkolun rezil pislik bir kafasi var ancak arkadasin dedigi gibi cigaranin yaninda meze olur. Bogazi yumusatmak vs serinletmek oda bence kaliteli biradir . Alkolu sadece futbol maclarinda seviyorum. Tribunde vs guzel oluyor onun disinda tabiki cannabais . 

Cvp: Alkoĺ vs Cannabis

Saltoa' Alıntı:
Arkadaslar tabiki cannabais alkolun rezil pislik bir kafasi var ancak arkadasin dedigi gibi cigaranin yaninda meze olur. Bogazi yumusatmak vs serinletmek oda bence kaliteli biradir . Alkolu sadece futbol maclarinda seviyorum. Tribunde vs guzel oluyor onun disinda tabiki cannabais . 

moruk ingiltere de falan mı yaşıyorsun ? tribünde bira keyfi falan :)

Saltoa

YÖNETİCİ
Kanka ingilterede yasamiyorum ama ingiltere deplasmanina gittim champions leagude :)  orada oyle bir kultur varki tribunde bira iciyorsun fakat sigara kesinlikle yasak :) biz eskiden cigara iciyorduk paso lig gelmeden once :) 

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Kesinlikle cigara alkol neymis kanka lanet olsun alkole alkol yuzunden basima gelmeyen kalmadi askerdeyken kafayi dagatalim dedik gece telden atladik gittik 11 bira aldik geri telden atlarken hazir kitaya yakalandik askeri mahkemeye ciktim emre itaatsizlikten 5 sene denetim yedim her hangibi suc islersem onunda 30 gunluk cezasi var onu yatacam 2. Olay evimde oturuyorum onumde 1 avuç cigara var tekten oturuyorum kraliyla isim yok filan arkadas aradi gel 2 duble raki atak yok falan filan gel dedi yaa sudur budur gittik raki ictik uzerine 2 bira aldik arkadasin arabasini ben kullabiyorum ya daha 2 km anca gittik jandarma cevirdi alkol testi yaptilar 0.64 cikti ehliyette gitti 6 ay yani demem o ki bu alkolun taaa amkk benim basima ne geldiyse bu alkol yüzünden geldi ayrica icersin sabah kak baş ağrısı mide bulantısı igrenc **** kafasi alkolu yasal yapipta cigarayi yasaklayan zihniyetlerin de taaaa .......

Saltoa

YÖNETİCİ
Aynen yillardan beri cigara icerim allahasukur basima sacma sapan ne olay gelmedi . Ya alkol yada kimyasal karistigi zaman isin icine bela geliyor

Saltoa' Alıntı:
Kanka ingilterede yasamiyorum ama ingiltere deplasmanina gittim champions leagude :)  orada oyle bir kultur varki tribunde bira iciyorsun fakat sigara kesinlikle yasak :) biz eskiden cigara iciyorduk paso lig gelmeden once :) 

kanka seneler önce inönü kapanmadan önce kapalı kutu da ateşlenen boruların alevinin ışığı tavana yansırdı, biz de çok içtik :p

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!