Alzheimer Hastalığına Karşı Kenevir

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31107
  • Başlangıç tarihi

Xcd

Astral
@Shammy bro elimde cannabisin içerriğinde buluunan cannabionidlerin hangilerinin hangi hastalıklara iyi geldiği ile ilgili hazırlanan bir tablo mevcut, buradan işineyarayacak türün hangisi oolduğunu seçebilirisn sana yardımcı olacaktır. ayrıca https://www.tibbikenevir.blogspot.com buadreste aradığın tüm bilgileri bulabilirsin Alzheimer ile ilgili araştırmalarda mevcut çok faydalı bir arşşiv akşam seninle tabloyuda paylaşırım acil şifalar dilerim ALLAH şifa versin. inşaAllah faaydası olur.

Son düzenleme:

Shammy

Kıdemli Üye
@Shammy bro elimde cannabisin içerriğinde buluunan cannabionidlerin hangilerinin hangi hastalıklara iyi geldiği ile ilgili hazırlanan bir tablo mevcut, buradan işineyarayacak türün hangisi oolduğunu seçebilirisn sana yardımcı olacaktır. ayrıca https://www.tibbikenevir.blogspot.com buadreste aradığın tüm bilgileri bulabilirsin Alzheimer ile ilgili araştırmalarda mevcut çok faydalı bir arşşiv akşam seninle tabloyuda paylaşırım acil şifalar dilerim ALLAH şifa versin. inşaAllah faaydası olur.
kanka su an elimdekiler 2 super lemon h, skunk, jack herer hepsi auto bunlardan birini uzun sure bekletip kartlastırsam yani full amber olup cbd ye donse olurmu ? yoksa bunlar daha 5 gunluk sokup atamamda tohum siparişide uzun surecek ki bir sonrakinde listenden mutlaka bir kac tane cbd alıcam.

• Like
Tepkiler: Xcd

Xcd

Astral
eğer bana biraz zaman verirsen medikal kullanım için bu konuyu bir tanıdığıma danışayım sana öyle cevap vereyim daha net olsun. şimdi önemli konular bunlar yanlıış bilgi vermek istemem dostum. Konuyu mail atıp dönüş yapmaları bekleyeceğim, sen bu arada growuna devam et ben cevaplar gelir gelmez sana yazarım ama hastalık için kullanacaksan jointten ziyade ürünleri işlemen lazım edible olarak tüketeceksin yani ya rso yapacaksın ya press yağ olarak tüketeceksin. onların yapımı hakkında da sana yardımcı olurum.

Shammy

Kıdemli Üye
kanka birde blogu inceledim cok az bir yerinde alheimere denk geldim ama ise yaradıgını soyluyor. bunu en zararsız sekilde hastama nasıl uygulayabilirim ?

Shammy

Kıdemli Üye
eğer bana biraz zaman verirsen medikal kullanım için bu konuyu bir tanıdığıma danışayım sana öyle cevap vereyim daha net olsun. şimdi önemli konular bunlar yanlıış bilgi vermek istemem dostum. Konuyu mail atıp dönüş yapmaları bekleyeceğim, sen bu arada growuna devam et ben cevaplar gelir gelmez sana yazarım ama hastalık için kullanacaksan jointten ziyade ürünleri işlemen lazım edible olarak tüketeceksin yani ya rso yapacaksın ya press yağ olarak tüketeceksin. onların yapımı hakkında da sana yardımcı olurum.
tmm kanka rso yu anlamadım ama yagını cıkarta bilirim diye dusunuyorum.

Ü

Üye silindi 28956

Guest
abi Müsait olduğun bir zaman tabloyu bana da atabilirmisin ?

Mrfuxx1026

Yeni üye
@Tr@cyaLı bende Trakya’ya yeni geldim burda harman düştüm. Sonra burayı biliyordum ve artık zamanı geldiğini görüp ilk growuma başladım. Tabi hala harmanım olsun kızlarım diye sabırsızlıkla beklemekteyim.

Xcd

Astral
çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin öncelikle uzun zaman oldu konudan uzak kaldım hatırladığım kadarı ile parkinsonda iyileştirici madde THC diye hatırlıyorum ama bir önce ki mesajımda verdiğim site adresinde de konu ile ilgili araştırmaları ve sonuçlarını bulabilirsin. Bende ufak bir araştırmadan sonra kendi izledim videoları ve okudğum makaleleri paylaşabilirim.

AK1N

Yeni üye
çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin öncelikle uzun zaman oldu konudan uzak kaldım hatırladığım kadarı ile parkinsonda iyileştirici madde THC diye hatırlıyorum ama bir önce ki mesajımda verdiğim site adresinde de konu ile ilgili araştırmaları ve sonuçlarını bulabilirsin. Bende ufak bir araştırmadan sonra kendi izledim videoları ve okudğum makaleleri paylaşabilirim.
ALLAH razı olsun kardeşim verdiğin siteye baktım ama net bir bilgiye ulaşamadım.Sizin veya çevrenizde öğreneceğiniz kişiler varsa ALLAH rızası için sorarsanız duacınız olurum kardeşim.

• Like

Xcd

Astral
ALLAH cümlemizden razı olsun inşaAllah tabi ki sorarım ne demek eski dökümanlarıma bakmam lazım uzun zamandır grow konusunda pasiftim ama senin kullanacağın ürün RSO (Rick Simsons Oil) ya da press reçine kullanacaksın yani yağ kullanacksın thc konsantrasyonu yüksek. Doğru türü bulduktan sonra sana yapımınıda anlatır yardımcı olurum.

AK1N

Yeni üye
ALLAH cümlemizden razı olsun inşaAllah tabi ki sorarım ne demek eski dökümanlarıma bakmam lazım uzun zamandır grow konusunda pasiftim ama senin kullanacağın ürün RSO (Rick Simsons Oil) ya da press reçine kullanacaksın yani yağ kullanacksın thc konsantrasyonu yüksek. Doğru türü bulduktan sonra sana yapımınıda anlatır yardımcı olurum.
Çok çok çok sevinirim kardeşim ona göre tohum alıcam Şimdiden ALLAH razı olsun hakkını helal et kardeşim

• Like

Xcd

Astral
ne demek rica ederim helal olsun. tekrar haberleşiriz en kısa zamanda geri dönüş yapmaya çalışacağım sana hayırlı geceler dilerim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ******** ******** ******* ******* ********** *** ***** hahahaha****** ****** ******** *** *** ******* ********** ****** *** **** ****** ** hahahaha* ******** ******* ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** ** ***** ******** ******* ****** ***** ****** ******* ****** hahahaha hahahaha** ****** ****** ** **********
  • A ax-b:
    ***** *** ******** ***** *** ****** *** hahahaha* **** ****
  • A ax-b:
    ***** hahahaha ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ****** *** ***** ******* **** *** hahahaha ****** ***** ******* ****** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ********** ****** ***** ******* ***** hahahaha ********* ******** ****** ********
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ****** ***** hahahaha* ********* ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha***** *** *** **** ****** *** ********* ******* ****** ********** ***** ********** ***** **** * ********** ******* ********* ***** **** ******** ***** ******* *****
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • A ax-b:
    ****** ****** ***** ******** * ********* **** ******* ********* ******** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ****** ********** ** ***** hahahaha ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
    **** ** ********* ******* ******* **** hahahaha * *** ***** ****** ****** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ******** ******
  • A ax-b:
    *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** hahahaha** ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    **** ****** ****** **** ******* * ****** ********* ******* hahahaha***
  • A ax-b:
    *** **** ***** **** **
    A ax-b: *** **** ***** **** **