Amnesia haze xxl auto bence bu şartlarda şahaser

secretBud

Yeni üye
1 tane 20L airpot 1 tane bez saksı 20L , 600W MH/HPS , Nem makinesi , Kabini mylar film ile goblin mühendisliğiyle yaptım. 2x mini usb fan büyük fan lazım tabi. Cooltube ve reflektör var başka birşey yok. @borak

borak

Yeni üye

secretBud

Yeni üye
O sknti işte koku sardı evi bütçe yok karbona ne yapcam Bilmiyorm kaldi 3 4 hafta idare edilcek mecbur

higthead

Jolly Green
Dostum gerçekten o sömekler bu zamanda böyleyse sömeklerin deli gibi şişicek ne yapıyorsan aynen devam et. 1. kuralımız güvenlik acilen koku olayını halletmenı dılerım.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Beyler ilk grow biseyler denedim. Nasıl olmuş. Somek fotoları yeni.(45. Gün)
Uzaktam çekilen kızların fotosu 40. Gune ait
Eline saglik ama yeme bizi ilk grow da o basari. Helal olsun. Tavsiyem dumanlarken dikkatli ol o genetik vurdumu duvara yapistiir. :)

PreqabaLin

Yeni üye
Kanka ilk grow için gerçekten harika bir iş çıkarmıssın nazar değmesin başarilarının devamıni dilerim. Bu arada anladığim kadarıyla 2 bitkin var dimi bende yeni baslayacağım 2 bitki için dediğin ışık gayet yeterli oluyor sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** **** ****** ******