An gübre deneyim

Kth

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde AN'nin grow blom micro serisi var indor hiç yapmadım outdoor takılırım sezonluk bu zmana kadar hayvansal gübreler kullandım ilk defa AN kullanicam toprağa 1 Mayıs'ta koydum inceden bı gübre zamanı geldi şimdi sorum şu 3 unu de aynı anda mi kullanicam yoksa siraylami aydınlatırsanız sevinirim tşkurler

Aguş

Doktor

Kth

Üye
Yani micro grow blom aynı anda verilebiliyor doğru anladım demi knk

Byfendi

Kıdemli Üye
Hepsini ayni karistiriyoraun ancak gubre chartin da ki siralamaya uymani öneririm. Yani öncelikli olan önce koyup iyice karistir sonra chart da yazan besini koyup tekrar karistir sonra diğeri. Sirayi karistirma kanka

Qazwsxedc

Yeni üye
Hepsini ayni karistiriyoraun ancak gubre chartin da ki siralamaya uymani öneririm. Yani öncelikli olan önce koyup iyice karistir sonra chart da yazan besini koyup tekrar karistir sonra diğeri. Sirayi karistirma kanka
Brocum kanka nın çizelgesine baktım. Sıralı koymak gerekiyor. Katkı larla besinleri karıştırmayın yazıyordu sitede. Calmag Revive Voodoo bigbud Overdrive CarboLoad Piranha gibi katkı gübreleri aldım. Bunları nasıl kullanıcaz Sensi grow blom la beraber. Ph perfect grow ve blom. Calmag I ayrı sulamada kullananlar var. Yardımcı olursanız sevinirim.

sonerads

Kıdemli Üye
Kanka yabanci forumlardaki oneri su sekilde. Silikat iceren gubre suya ilk olarak eklenir, min 20 dk once eklenmeli, 2 saat once ekleyen de var ki ben oyle yapiyorum. Sonrasinda ana besin, grow micro bloom olanlar. Sonrasinda ek besinler. Ek besinlerin birkacinda bunu eklemeden su besini ekleyin tarzinda uyarilar oluyor, sisenin uzerinde yaziyor o zaten. Benim okuduklarim bu sekilde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********