AN Gübre Kullanım Çizelge,Hangisi doğru.

trbylsk

Yeni üye
Advanced Nutrients markasının gübrelerinin kutusunun arkasında hangi dönemde, hangi durumlarda, hangi haftalar hangi ölçüde vermen gerektiği yazar. Bence autoflower bir bitkiyse alternatif olarak taNg'in çizelgesini uygulaabilirsin ya da dediğim gibi bütün kutuların arkalarında yazar neyi ne zaman ne ölçüde vereceğin onu referans alabilirsin. Ben autoflower besliyorum ve taNg'i değil, kutuların arkasında yazdıklarına göre besliyorum ve şu zamana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim.

a-420

Müptezel
slm kanka 1. resme uyuyorum ben ayrıca @trbylsk kankanın dedıgı gıbı kutuların arkasındakı yazılardanda sağlamasını yapıyorum. Dumanın bol olsun.

S

silas

Guest
2sinide tam olarak uygulamayacaksın, tablonun 4/1 oranı kadar başlayıp bitki yeterli büyüklüğe ulaşıp fazla gübreyi tolere edene kadar bekleyeceksin, her zaman tablonun yarısı kadar ver tam doza çıkma. Fazla gübre başa beladır dönüşü olmaz az gübre hızlı gelişim mutlu bitkiler demektir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    B Bavçikimari: ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** *******...